قیمت میلگرد کلاف ملایر در اثر نوسانات موجود بازار هر روز از سمت کارخانه تولیدکننده اعلام و در جدول زیر به روز رسانی می گردد. اگر قصد خرید میلگرد کلاف ملایر حتما جدول زیر را به دقت مشاهده و سپس برای خرید با کارشناس فروش میلگرد آهن ملل در تماس باشید. برای مشاهده قیمت نهایی حتما گزینه «ارزش افزوده» را فعال نمایید.

کلاف ملایر
قیمت میلگرد کلاف ملایر

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۰:۵۴:۴۲

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع کلاف آنالیز حالت بارگیری واحد سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 کلاف 6.5 ملایر 5SP کلاف (ساختمانی) کارخانه کیلوگرم 6.5 عدم تولید عدم تولید
2 کلاف 6.5 ملایر 1008 کلاف (کشش) کارخانه کیلوگرم 6.5 عدم تولید عدم تولید
3 کلاف 5.5 ملایر 3SP کلاف (نیم کشش) کارخانه کیلوگرم 5.5 عدم تولید عدم تولید
4 کلاف 6.5 ملایر 3SP کلاف (نیم کشش) کارخانه کیلوگرم 6.5 عدم تولید عدم تولید
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد کلاف ملایر
۲ سایزبندی ۶.۵
۳ حالت ظاهری کلاف (ساختمانی، کشش، نیمه کشش)
۴ آنالیز ۳SP، ۵SP، ۱۰۰۸
۵ کارخانه تولیدکننده شرکت ذوب و نورد ملایر

 میلگرد کلاف ملایر

میلگرد کلاف ملایر از دیگر کلاف های موجود در بازار است که به واسطه کیفیت و مرغوبیت خوبی که دارد، در زمینه های مختلفی به کار گرفته می شود. کارخانه تولید این محصول یعنی کارخانه ذوب و نورد ملایر با به کارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا و همچنین استانداردهای روز بین المللی، میلگرد کلاف با کیفیت را تولید و با قیمتی مناسب به بازار مصرف عرضه می دارد. حالت تولید میلگرد کلاف ملایر به صورت کلاف ساختمانی، کشش، و نیم کشش است که می تواند بسته به حالتی که دارد، برای خریداران متمایز گردد. از این رو در زمان خرید میلگرد کلاف ملایر می بایست به ویژگی های ساختاری این محصول دقت نماید. در حال حاضر شما می توانید علاوه بر مشاهده قیمت روز میلگرد کلاف ملایر در جدول بالا، نوسانات روز گذشته و همچنین ویژگی های ساختاری هر سایز را به صورت متمایز مشاهده نمایید.

قیمت زنده میلگرد کلاف ملایر در بازار فولاد

قیمت میلگرد کلاف ملایر بسته به نوع تولید از رنج متغیری برخوردار است. چرا که نوع تولید می تواند به صورت مستقیم بر کیفیت و ویژگی های کاربردی این محصول تاثیر بگذارد. البته سایز و آنالیز تولید میلگرد کلاف ملایر نیز بر قیمت آن تاثیر مستقیم دارد. به عنوان مثال آنالیز های مورد استفاده برای تولید میلگرد کلاف ملایر، 5SP ، 3SP و 1008 است که هر کدام می تواند باعث وجود ویژگی هایی گردد که در کارایی میلگرد به صورت مستقیم اثر داشته باشد.  به همین خاطر همان طور که در جدول بالا مشاهده می کنید، قیمت میلگرد کلاف ملایر 5.5 به نسبت دیگر سایزها، از اندک قیمت بیشتری برخوردار است. با این حال باید یادآور شویم نه تنها سایز بلکه وزن میلگرد کلاف ملایر هم می تواند در قیمت نهایی هم اثر مستقیم داشته باشد.

قیمت میلگرد کلاف ملایر

قیمت کلاف 6.5 ساختمانی ملایر

یکی از سایزهای کلاف ملایر که در صنایع بسیار کاربرد دارد، سایز 6.5 است. همان طور که در جدول بالا مشاهده می کنید کلاف 6.5 ملایر در 3 آنالیز 5SP ، 3SP و 1008 و در حالت های ساختمانی، کشش و نیم کشش تولید می گردد و توانسته در تمامی موارد، نیاز کاربر را تامین کند. اما قیمت کلاف 6.5 ساختمانی ملایر با توجه به نوع آن که در ساخت و ساز به کار گرفته می شود، می تواند برای صاحبان پروژه های ساختمانی بسیار مهم باشد.  شما می توانید به روز ترین قیمت کلاف 6.5 ساختمانی ملایر را در جدول به صورت دقیق مشاهده نمایید. 

قیمت امروز میلگرد کلاف ملایر کف بازار

بازار امروز فولاد به تبع عوامل دخیل که می توانند بر قیمت محصولات فولادی تاثیر بگذارد، تحت شعاع قرار می گیرد و به صورت گسترده دچار نوسان می شود. البته شایان به ذکر است که عواملی که می تواند باعث نوسانات قیمت می شوند، می توانند به صورت روزانه و حتی لحظه ای بازار را متشنج سازند. از جمله این موارد قیمت دلار است. اصولا برای تهیه مواد اولیه مورد نیاز برای تولید میلگرد کلاف ملایر از خارج از کشور اقدام نمایند و همین امر نیازمند ارز می باشد که در نهایت می تواند باعث تغییر قیمت روز میلگرد کلاف ملایر گردد. از دیگر مواردی که می تواند باعث نوسان قیمت روزانه میلگرد کلاف ملایر شود عبارتند از:

 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز 
 • قیمت سنگ آهن
 • قیمت داخلی و جهانی شمش مورد نیاز برای تولید
 • نام برند
 • هزینه های حمل و نقل 
 • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

خرید میلگرد کلاف ملایر با مناسب ترین قیمت روز 

خرید میلگرد کلاف ملایر با توجه به نوع میلگرد که ساده و آجدار است می تواند به صورت حضوری و غیر حضوری انجام گردد. از این رو نکته مهم در اینجا، می تواند قیمت محصول و حجم مورد نیاز باشد تا بتوان به واسطه آن، بهترین خرید را تجربه نمود. آهن ملل با فراهم سازی بستری امن و آنلاین، امکان خرید میلگرد کلاف ملایر را به صورت حضوری و غیر حضوری مهیا ساخته است. از این رو شما می توانید با بهترین قیمت، میلگرد کلاف ملایر را خریداری نمایید. البته کارشناسان فروش آهن ملل آماده ارائه مشاوره رایگان پیش از خرید و فروش میلگرد کلاف ملایر هستند. در ادامه فرآیند خرید میلگرد از آهن ملل بیان شده است:

 • تماس با کارشناس فروش آهن ملل
 • سفارش حجم مورد نیاز و تامین آن توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار 
 • ارسال فاکتور نهایی 
نمایش بیشتر +