شما می توانید در این صفحه قیمت روزانه میلگرد کلاف شیراز را در سایزهای مختلف به صورت آنلاین مشاهده کنید و سپس از طریق تماس با کارشناس فروش آهن ملل، فرآیند خرید میلگرد کلاف شیراز را با بهترین قیمت نهایی کنید. لازم به ذکر است در زمان مشاهده قیمت ها دکمه «ارزش افزوده» فعال باشد تا بتوانید قیمت نهایی محصول را مشاهده نمایید.

فولاد شیراز
قیمت کلاف فولاد شیراز

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۳:۱۳:۳۱

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع کلاف آنالیز حالت بارگیری واحد سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 کلاف 5.5 فولاد شیراز 3SP نیم کشش کارخانه کیلوگرم 12 26,147 26,147
2 کلاف 9.2 فولاد شیراز 3SP کلاف (نیم کشش) کارخانه کیلوگرم 9.2 25,688 25,688
3 کلاف 10 فولاد شیراز 3SP کلاف (نیم کشش) کارخانه کیلوگرم 10 25,688 25,688
4 کلاف 11 فولاد شیراز 3SP کلاف (نیم کشش) کارخانه کیلوگرم 11 25,688 25,688
5 کلاف 12 فولاد شیراز 3SP کلاف (نیم کشش) کارخانه کیلوگرم 12 24,771 24,771
6 کلاف 13 فولاد شیراز 3SP نیم کشش کارخانه کیلوگرم 12 تماس بگیرید تماس بگیرید
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد کلاف فولاد شیراز
۲ سایزبندی ۵.۵، 9.2، 10، 11 و 12
۳ حالت ظاهری  نیمه کشش
۴ آنالیز ۳sp
۵ کارخانه تولیدکننده فولاد شیراز

میلگرد کلاف فولاد شیراز

میلگرد کلاف فولاد شیراز همانطور که از نامش مشخص است، از جمله محصولات تولید شده در کارخانه فولاد شیراز است که به صورت کلاف تولید و روانه بازار می شود. این محصول به واسطه کیفیت بالا که نتیجه به کارگیری تجهیزات و استانداردهای به روز دنیا می باشد، در بازار فولاد ایران شناخته شده است و به صورت گسترده مورد استفاده صنعت ساخت و ساز قرار گرفته است. میلگرد کلاف فولاد شیراز در سایزهای مختلفی اعم از 5.5 الی 12 میلیمتر تولید می شود که بسته به سایز، وزن هریک متفاوت خواهد بود. شما می توانید قیمت را به صورت کاملا به روز شده در جدول بالا مشاهده نمایید.

قیمت میلگرد کلاف فولاد شیراز در بازار فولاد ایران

قیمت محصولات فولادی علی الخصوص میلگرد، برای صنایع مختلفی از اهمیت بالایی برخوردار است و می بایست به صورت گسترده نوسانات قیمتی را رصد نمایند. در این بین میلگرد کلاف شیراز هم به نسبت کیفیت و قیمتی که دارد، توانسته در بین خریداران این مقطع فولادی دارای استقبال بالایی باشد. اما باید خاطر نشان کرد برخی از موارد و ویژگی های ساختاری می توانند بر قیمت میلگرد کلاف فولاد شیراز موثر باشند. از جمله این موارد می توان به حالت میلگرد کلاف شیراز اشاره نمود. میلگردهای کلاف بر اساس حالت های ساختمانی، کشش، نیم کشش و فوق کشش تولید می گردند که هر یک از این موارد می تواند علاوه بر تاثیر بر کارایی، بر قیمت میلگرد کلاف فولاد شیراز نیز تاثیر خواهد داشت. همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید، میلگرد کلاف فولاد شیراز به صورت نیم کشش است. از دیگر موارد موثر بر قیمت کلاف فولاد شیراز، آنالیز تولید آن است که این میلگرد بر اساس آنالیز 3sp تولید می شود.
لازم به ذکر است سایز میلگرد کلاف نیز بر قیمت کلاف فولاد شیراز تاثیر بسزایی دارد به گونه ای که در زمان خردی می تواند قیمت بار را به صورت چشمگیری تغییر دهد. چرا که بارها بر اساس وزن خرید و فروش می شود.

قیمت میلگرد کلاف فولاد شیراز

قیمت روز میلگرد کلاف آجدار شیراز 

بازار فولاد به سبب نوسانات و تاثیر پذیری از بازار های مختلف، همواره تحت شعاع است و به صورت گسترده و روزانه دچار تغییرات زیادی می شود. در این بین قیمت روز میلگرد کلاف آجدار شیراز نیز از این قاعده مستثنی نیست و به همین خاطر قیمت آن به صورت روزانه توسط کارخانه تولیدکننده به بازار اعلام می گردد. از جمله مواردی که می توانند بازار فولاد و قیمت میلگرد کلاف شیراز را تحت تاثیر خود قرار دهند عبارتند از:

 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید 
 • قیمت سنگ آهن
 • قیمت داخلی و جهانی شمش مورد نیاز برای تولید
 • هزینه های حمل و نقل 
 • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

فقط لازم به ذکر است در زمان خرید میلگرد کلاف شیراز حتما به صورت روزانه قیمت ها را رصد نمود و سپس خرید خود را تکمیل نمایید.

خرید کلاف فولاد شیراز با بهترین قیمت

خرید کلاف فولاد شیراز با توجه به سایزبندی ها و آنالیزی که این میلگرد دارد و صد البته به واسطه نیاز خود برای کسب و کار و صنعت، می بایست انجام گیرد. به همین خاطر پیشنهاد می گردد قبل از خرید کلاف فولاد شیراز حتما با متخصصان این حوزه و مشاوره پروژه خود صحبت داشته باشید. در حال حاضر آهن ملل به عنوان یکی از بزرگ ترین فروشگاه های خرید و فروش کلاف فولاد شیراز توانسته بهترین قیمت میلگرد کلاف شیراز را به خریداران عرضه دارد.
در این بین کارشناسان خرید و فروش میلگرد کلاف ، با ارائه مشاوره رایگان شما را در این فرآیند یاری می رسانند. شما می توانید طبق فرآیند زیر، خرید کلاف فولاد شیراز را انجام دهید:

 • تماس با کارشناس فروش آهن ملل
 • سفارش حجم مورد نیاز و تامین آن توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار 
 • ارسال فاکتور نهایی  
نمایش بیشتر +