قیمت میلگرد کلاف کویر کاشان را به صورت روزانه و آنلاین در این صفحه از آهن ملل مشاهده نمایید و در صورت نیاز به خرید میلگرد کلاف کویر کاشان با کارشناسان آهن ملل در تماس باشید تا با بهترین قیمت موجود در بازار این محصول را در حجم مورد نظر خریداری نمایید. لازم به ذکر است قیمت های مندرج در جدول زیر بدون «ارزش افزوده» می باشد.

فولاد کویر کاشان
قیمت میلگرد کلاف کویر کاشان

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۳:۱۳:۳۴

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع کلاف آنالیز حالت بارگیری واحد سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 کلاف 8 کویر کاشان A2 کلاف (آجدار) کارخانه کیلوگرم 8 تماس بگیرید تماس بگیرید
2 کلاف 10 کویر کاشان A2 کلاف (آجدار) کارخانه کیلوگرم 10 تماس بگیرید تماس بگیرید
3 کلاف 8 کویر کاشان A3 کلاف (آجدار) کارخانه کیلوگرم 8 27,982 27,982
4 کلاف 10 کویر کاشان A3 کلاف (آجدار) کارخانه کیلوگرم 10 27,982 27,982
5 کلاف 12 کویر کاشان A3 کلاف (آجدار) کارخانه کیلوگرم 12 27,064 27,064
6 کلاف 14 کویر کاشان A3 کلاف (آجدار) کارخانه کیلوگرم 14 27,064 27,064
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد کلاف کویر کاشان
۲ سایزبندی 8، 10 و 12
۳ حالت ظاهری  کلاف آجدار
۴ آنالیز A2 و A3
۵ کارخانه تولیدکننده فولاد کویر کاشان

میلگرد کلاف کویر کاشان

میلگرد کلاف کویر کاشان یکی دیگر از مقاطع فولادی است که در سایزهای مختلف از قطر 6 تا 40 میلیمتر و اکثرا با طول‌ 12 متر تولید می‌ شود. میلگرد کلاف کویر کاشان معمولاً از فولاد کربنی با کیفیت بالا تولید می‌ شود و برای استفاده در صنایع ساختمان سازی، خودروسازی، صنایع فلزی و ... مناسب است. این محصول به دلیل مقاومت بالا در برابر فشار و کشش، انعطاف‌ پذیری مناسب و مقاومت خوب در برابر خوردگی، در بسیاری از صنایع استفاده می‌ شود. از هیمن خاطر قیمت میلگرد کلاف کویر کاشان در چنینی صنایعی می تواند بسیار با اهمیت باشد چرا که به عنوان ماده اولیه به کار گرفته می شود. بسیاری از خریداران و صاحبان پروژه های بزرگ برای خرید میلگرد کلاف کویر کاشان ابتدا قیمت آن را بررسی می کنند.  در حال حاضر شما می توانید قیمت روزانه این محصول را در جدول بالا مشاهده کنید.

قیمت میلگرد کلاف کویر کاشان در بازار کشور 

از ویژگی‌های مهم میلگرد کلاف کویر کاشان می‌ توان به قابلیت اتصال آسان، مقاومت در برابر حرارت و آتش، قابلیت جوشکاری و سردکاری، و داشتن ظاهری زیبا و صاف اشاره کرد. همین ویژگی ها باعث شده به عنوان محصولی باشد که به وفور در صنایع به کار گرفته می شود. اما نکته مهم این است که همنی ویژگی ها و ساختار فیزیکی این میلگرد می تواند بر قیمت میلگرد کلاف کویر کاشان تاثیر بگذارد. چرا که در زمان خرید، قیمت بار بر حسب کیلوگرم محاسبه می گردد. در نهایت باید گفت وزن میلگرد کلاف کویر کاشان می تواند نقش بسزایی در قیمت میلگرد کلاف کویر داشته باشد. البته باید گفت این سایزبندی میلگرد است که می تواند باعث تفاوت در وزن آن گردد. هر چه سایز میلگرد افزایش یابد، به مراتب وزن بیشتر شده و در نهایت قیمت میلگرد کلاف کویر کاشان نیز افزایشی خواهد بود. 
مورد دیگری که می تواند باعث تفاوت قیمت این میلگرد با دیگر موارد مشابه گردد، برند تولید کننده و کیفیت آن است. کویر کاشان از جمله کارخانه هایی است که با به کارگیری تجهیزات به روز و با کیفیت، توانسته محصولاتی عالی تولید کند. دیگر ویژگی این میلگرد حالت میلگرد است.  میلگرد کلاف کویر کاشان به صورت کلاف آجدار  (با گرید A3) تولید می شود و همین امر می تواند عاملی برای تمایز قیمت آن باشد.

قیمت میلگرد کلاف کویر کاشان

قیمت روزانه میلگرد کلاف کویر کاشان و عوامل دخیل

نرخ روزانه میلگرد کلاف کویر کاشان به عوامل بسیاری وابسته است. چرا که بازار فولاد به اندک تحولات رخ داده در بازار واکنش نشان می دهد و دچار تحول می گردد. بنابراین باید گفت قیمت میلگرد کلاف کویر کاشان نیز از این قاعده مستثنی نیست و می توانمد دستخوش نوسانات زیادی شود. از جمله مواردی که می توانند باعث این تحولات شوند عبارتند از:

  • نرخ ارز به خصوص دلار
  • قیمت نفت و حامل های انرژی 
  • قیمت مواد اولیه مورد نیاز 
  • قیمت سنگ آهن
  • قیمت داخلی و جهانی شمش مورد نیاز برای تولید
  • نام برند
  • هزینه های حمل و نقل 
  • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
  • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

البته شما می تواند آخرین قیمت میلگرد کلاف کویر کاشان را به صورت آنلاین و لحظه ای در جدول بالا مشاهده کنید و نوسانات رخ داده را در نمودار قیمتی بررسی نماید.

خرید میلگرد کلاف کویر کاشان در تناژ مورد نظر با بهترین قیمت

میلگرد کلاف کویر کاشان با توجه به استانداردهای بین المللی و داخلی از جمله استانداردهای ایرانی و استانداردهای اروپایی تولید می‌ شود. همچنین، این محصول با توجه به نیاز مشتریان، می‌ تواند با پوشش‌ های مختلفی از جمله پوشش ضد زنگ و پوشش ضدخوردگی تولید و به بازار مصرف ارائه شود. بنابراین در زمان خرید میلگرد کلاف کویر کاشان به این موارد دقت داشته باشید. البته پیشنهاد می گردد پیش از خرید حتما از کارشناس فروش مراکز معتبر ارائه دهنده محصولات فولادی اطلاعات کافی دریافت کنید و با آگاهی کامل اقدام به خرید میلگرد کلاف کویر کاشان کنید.
در زمان خرید باید به این نکته توجه داشته باشید که قرار است محصول را از انبار خریدرای کنید و یا مستقیما از خود کارخانه، چون همین مورد می تواند بر قیمت میلگرد کلاف کویر کاشان تاثیر بگذارد.

نمایش بیشتر +