قیمت کلاف گروه ملی صنعتی فولاد ایران درج شده در جدول زیر کاملا به روز شده و دقیق می باشد، چرا که کارشناسان آهن ملل به صورت مستقیم قیمت ها را از کارخانه تولیدکننده استعلام گرفته و در جدول زیر آپدیت می کنند. از این روز برای خرید کلاف گروه ملی صنعتی فولاد ایران حتما به صورت روزانه قیمت ها رصد کنید و حتما با کارشناس فروش میلگرد در تماس باشید.

گروه ملی صنعتی فولاد ایران
قیمت میلگرد کلاف گروه ملی صنعتی فولاد ایران

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۳:۵۷:۰۶

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع کلاف آنالیز حالت بارگیری واحد سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 کلاف 6.5 گروه ملی RST34 کلاف (فوق کشش) کارخانه کیلوگرم 6.5 تماس بگیرید تماس بگیرید
2 کلاف 6.5 گروه ملی 1008 کلاف (کشش) کارخانه کیلوگرم 6.5 25,229 25,229
3 کلاف 8 گروه ملی A2 کلاف (آجدار) کارخانه کیلوگرم 8 24,312 24,312
4 کلاف 9 گروه ملی A2 کلاف (آجدار) کارخانه کیلوگرم 9 24,312 24,312
5 کلاف 10 گروه ملی A3 کلاف (آجدار) کارخانه کیلوگرم 10 24,312 24,312
6 کلاف 12 گروه ملی A3 کلاف (آجدار) کارخانه کیلوگرم 12 24,312 24,312
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد کلاف گروه ملی صنعتی فولاد ایران
۲ سایزبندی ۶.۵، ۸، 9، ۱۰ و 12
۳ حالت ظاهری کلاف فوق کشش،  کشش و آجدار
۴ آنالیز ۱۰۰8، RST34، A3، A2
۵ کارخانه تولیدکننده گروه ملی صنعتی فولاد ایران

 میلگرد کلاف گروه ملی صنعتی فولاد ایران

از جمله میلگردهای کلاف آجدار با کیفیت در بازار می توان به میلگرد کلاف گروه ملی صنعتی فولاد ایران اشاره نمود که یکی از محصولات گروه ملی است که نه تنها در ایران بلکه در کشورهای دیگر هم بسیار شناخته شده می باشد. استاندارد به کار گرفته برای تولید میلگرد کلاف یک استاندارد بین المللی است که در نهایت باعث شده از همه نظر برای خریداران و مصرف کنندگان تضمین شده باشد. از سوی دیگر میلگرد کلاف گروه ملی صنعتی فولاد ایران بر اساس آنالیز  ۱۰۰۶، RST34، A1، A2 در حالت های کلاف کشش، فوق کشش و آجدار تولید شده است و بر این اساس و ویژگی های ساختاری که پیدا می کنند به کار گرفته می شود. در حال حاضر شما می توانید قیمت روز میلگرد کلاف گروه ملی را به صورت آنلاین در جدول بالا مشاهده نمایید.

رصد قیمت میلگرد کلاف گروه ملی در نوسانات بازار 

همان طور که بیان شد میلگرد کلاف گروه ملی به صورت ساده و آجدار تولید می شود و بر اساس همین ویژگی نیز به کار گرفته می شود. اما نکته قابل تامل در مورد این محصول این است که قیمت میلگرد کلاف گروه ملی بسته به نوع، آنالیز، کیفیت و حتی سایز، تفاوت اندکی خواهد داشت. از این رو در زمان خرید میلگرد کلاف گروه ملی باید به این موارد دقت نمود و بسته به نیاز سازه و کارکردی که قرار است داشته باشد، خرید کرد. سایز میلگرد کلاف گروه ملی شامل 6.5، 8، 9، 10 و 12 است که از سایز 8 تا 12 آن به صورت کلاف آجدار می باشد. هر کدام از این انواع می تواند کارکرد ویژه ای در صنایع مختلفی داشته باشند از ساخت پیچ مهر گرفته تا ساخت انواع خرپاها در سازه های مختلف، از این رو قیمت میلگرد کلاف گروه ملی می تواند عاملی در تصمیم گیری و انتخاب این محصول برای خرید باشد. البته لازم به ذکر است کیفیت میلگرد کلاف گروه ملی آنقدر بالا و استاندارد  است که به عنوان یک محصول صادراتی نیز شناخته می شود. همین امر نیز توانسته عاملی باشد بر تمایز قیمت میلگرد کلاف گروه ملی با دیگر محصولات مشابه.

قیمت میلگرد کلاف گروه ملی

قیمت میلگرد کلاف 6.5 گروه ملی صنعتی فولاد ایران

میلگرد کلاف 6.5 گروه ملی صنعتی فولاد ایران همانطور که از نامش مشخص است دارای سایز 6.5 میلیمتر است و بر اساس دو آنالیز RST34 و 1008 تولید می شود. این سایز دارای دو حالت کلاف وفق کشش و کشش است؛ در نتیجه برای تمامی مصارف کاربردی خواهد بود؛ از این رو قیمت میلگرد کلاف 6.5 گروه ملی صنعتی فولاد ایران بسیار اهمیت دارد و به صورت روزانه مورد رصد قرار می گیرد.

دسترسی به آخرین قیمت روز میلگرد کلاف گروه ملی

کارخانه گروه ملی برای تولید محصولات خود از با کیفیت ترین مواد اولیه موجود استفاده می کند در نهایت محصول تولیدی، از همه نظر استاندارد خواهد بود. این مسئله در مورد میلگرد کلاف گروه ملی کاملا صادق است و توانسته است در بازار فولاد، از جایگاه ویژه ای برخوردار باشد. 
اما با تمام این اوصاف باید گفت که قیمت روز محصولات فولادی نسبت به تحولات بازار ری اکشن نشان می دهد. در این بین مواردی وجود دارد که می توانند بیشترین تاثیر را بر قیمت روز میلگرد کلاف گروه ملی داشته باشند که در ادامه به صورت مختصر شرح داده می شود:

 • نرخ ارز به خصوص دلار
 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز 
 • قیمت سنگ آهن
 • قیمت داخلی و جهانی شمش مورد نیاز برای تولید
 • نام برند
 • هزینه های حمل و نقل 
 • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

در صورت هرگونه نوسان در قیمت هر یک از موارد بالا بی شک باید منتظر نوسانات هر چند کوچک در قیمت میلگرد کلاف گروه ملی باشید.

خرید و فروش میلگرد کلاف گروه ملی با بهترین نرخ بازار 

خرید و فروش میلگرد کلاف گروه ملی با توجه به اینکه محصولی صادراتی است می تواند جزئیات خاص خود را داشته باشد. از این رو بهترین راه خرید میلگرد کلاف گروه ملی مراجعه به شرکت های بازرگانی خرید و فروش انواع مقاطع فولادی است. در بین این شرکت ها، آهن ملل توانسته با ارائه بهترین و مناسب ترین قیمت، نظر مشتریان و خریداران را به خود جلب نماید. شما می توانید طبق فرآیند زیر خرید میلگرد کلاف گروه ملی را به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام دهید.

 • تماس با کارشناس فروش آهن ملل
 • سفارش حجم مورد نیاز و تامین آن توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار 
 • ارسال فاکتور نهایی 
نمایش بیشتر +