در این صفحه شما می توانید آخرین قیمت میلگرد کلاف بافق یزد را کاملا آنلاین و به روز مشاهده نماید و سپس از طریق تماس تلفنی با کارشناسان فروش آهن ملل، میلگرد کلاف بافق یزد را در سایزهای مختلف در حجم مورد نظر  (عمده و خرد) خریداری نمایید. فقط به منظور مشاهده قیمت نهایی محصول دکمه «ارزش افزوده» را فعال نمایید.

فولاد بافق یزد
قیمت میلگرد کلاف بافق یزد

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۳:۱۳:۳۳

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع کلاف آنالیز حالت بارگیری واحد سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 کلاف 6.5 بافق یزد RST34 کلاف (فوق کشش) کارخانه کیلوگرم 6.5 26,239 26,239
2 کلاف 6.5 بافق یزد 3SP کلاف (نیم کشش) کارخانه کیلوگرم 6.5 25,413 25,413
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد کلاف بافق یزد
۲ سایزبندی ۶.۵
۳ حالت ظاهری کلاف فوق کشش و نیم کشش 
۴ آنالیز RST34 و 3SP
۵ کارخانه تولیدکننده فولاد بافق یزد

میلگرد کلاف بافق یزد

میلگرد کلاف بافق یکی از انواع محصولات فولادی است که در اندازه‌ های مختلف تولید می‌ شود و به صورت یک کلاف بلند و نازک به بازار عرضه می‌ شود. این نوع میلگرد بیشتر در ساخت و سازهای بتنی و فلزی مورد استفاده قرار می‌ گیرد. اصولا میلگردهای کلاف به دلیل کاربردی که در صنایع مختلف دارند، در بازار با برندهای مختلف یافت می شود، اما از لحاظ کیفیت با یکدیگر متفاوت خواهند بود. اما میلگرد کلاف بافق به سبب استفاده از تجهیزات به روز در کارخانه، از کیفیت بالایی نیز برخوردار است. شما می توانید در جدول بالا اطلاعاتی نظیر قیمت میلگرد کلاف بافق و ریز جزئیات آن مشاهده کنید.

قیمت میلگرد کلاف بافق در بازار ایران 

در تخمین قیمت میلگرد کلاف بافق باید از جهات مختلفی این میلگرد را مورد بررسی قرار داد و بر حسب مزایایی که دارد، اقدام به خرید کرد. ویژگی‌ های میلگرد کلاف بافق یزد که باعث شده به نسبت دیگر کلاف های موجود در بازار بسیار شناخته تر و کاربرد بیشتری داشته باشند عبارتند از:

  • ابعاد: میلگرد کلاف بافق در اندازه‌ های مختلفی تولید می‌ شود، از جمله از 6 تا 16 میلی‌ متر در قطر و از 3 تا 12 متر در طول، که همین امر می تواند در وزن میلگرد و در نهایت در قیمت میلگرد کلاف بافق تاثیر مستقیم داشته باشد.
  • کیفیت: میلگرد کلاف بافق یزد با استفاده از آهن اسفنجی (Sponge Iron) و ذوب آن در کوره‌های قوس الکتریکی تولید می‌شود. کیفیت محصول بستگی به کیفیت این مواد اولیه و همچنین فرایند تولید دارد. از این رو می توان گفت با توجه به کیفیت این محصول، قیمت  نیز به نسبت برندهای دیگر نیز بیشتر خواهد بود.
  • استاندارد تولید: میلگرد کلاف بافق یزد نیز با استانداردهای مربوطه، از جمله استاندارد ملی ایران، سازگاری دارد.

همه این موارد به صورت مستقیم بر قیمت میلگرد کلاف بافق موثر هستند. در جدول بالا شاید سایزهای مختلف دارای قیمت یکسانی باشند، اما تفاوت قیمت زمانی مشخص می شود که به وزن آن نیز توجه داشته باشید. چرا که هر چه وزن بیشتر شود، به طبع قیمت نیز افزایشی خواهد بود.
در کل، برای خرید میلگرد کلاف بافق یزد بهتر است با فروشندگان معتبر و متخصص در این زمینه تماس بگیرید و اطلاعات دقیق‌تری درباره ویژگی‌ ها و قیمت‌ ها دریافت کنید تا با اطمینان کامل بتوانید تخمین هزینه کنید.

میلگرد کلاف بافق در بازار ایران

قیمت امروز میلگرد کلاف بافق یزد

قیمت روز میلگرد کلاف بافق یزد از سمت خود کارخانه به بازار مصرف اعلام می گردد تا خریداران بتوانند طبق نرخ روز اقدام به خرید کنند. اعلام روزانه قیمت ها به این معناست که عواملی به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم می توانند بر قیمت میلگرد کلاف بافق یزد و دیگر مقاطع فولاد تاثیر بگذارند. به همین خاطر همواره به خریداران توصیه می گردد به صورت روزانه قیمت ها را رصد نمایند. از جمله این موارد عبارتند از:

  • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار: در بازار قیمت‌ ها بسته به عرضه و تقاضا تعیین می‌ شود. بنابراین، قیمت میلگرد کلاف بافق یزد توسط بازار تعیین می‌ شود. به عبارت دیگر، در صورتی که تقاضا برای میلگرد بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.
  • قطر و طول میلگرد: میلگرد کلاف بافق یزد با قطرهای مختلفی تولید می‌ شود. قیمت میلگرد بیشتر با افزایش قطر آن افزایش می‌ یابد. همچنین، طول میلگرد نیز در تعیین قیمت آن موثر است.
  • میزان تقاضا و تعداد سفارش‌ دهندگان: در صورتی که تقاضا برای میلگرد بیشتر باشد و تعداد سفارش‌ دهندگان کمتر باشد، قیمت میلگرد بیشتر خواهد بود.
  • توان تولید کارخانه: توان تولید کارخانه تولید کننده میلگرد کلاف بافق یزد نیز در تعیین قیمت آن موثر است. در صورتی که توان تولید کارخانه کمتر باشد، قیمت میلگرد بیشتر خواهد بود.

البته به غیر از این موارد هستند موردهای دیگری همچون نوسانات نرخ ارز، قیمت نفت، هزینه های حمل و نقل و … . 

خرید میلگرد کلاف بافق یزد با بهترین قیمت موجود در بازار 

خرید میلگرد کلاف بافق یزد نیز همانند دیگر مقاطع فولادی می بایست بر اساس نیاز و کاربردی که قرار است در سازه ایفا کند، انجام گردد. چرا که از میلگرد کلاف در قسمت های مختلف سازه استفاده می گردد و می تواند در نقش مستحکم سازی را ایفا کند. اما نکته حائز اهمیت در خرید میلگرد کلاف بافق یزد شرایط پرداخت است . شرایط پرداختی با فروشنده توافق می‌ شود نیز در تعیین قیمت موثر است. به عنوان مثال، در صورتی که پرداخت نقدی باشد، ممکن است قیمت ها با تخفیف اندکی نیز از سمت فروشنده همراه باشد.

نمایش بیشتر +