قیمت میلگرد کلاف یزد به صورت روزانه پس از اعلام قیمت کارخانه تولیدکننده در جدول زیر به روز رسانی می گردد. قیمت های اعلام شده بدون ارزش افزوده می باشند، از این رو در زمان مشاهده قیمت ها حتما گزینه «ارزش افزوده» را فعال نمایید. همچنین برای خرید میلگرد کلاف یزد نیز با کارشناسان فروش میلگرد آهن ملل در تماس باشید تا خرید شما نهایی گردد.

فولاد احرامیان یزد
قیمت میلگرد کلاف یزد

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۲:۵۹:۲۵

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع کلاف آنالیز حالت بارگیری واحد سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 کلاف 5.5 یزد RST34 کلاف (فوق کشش) کارخانه کیلوگرم 5.5 25,505 25,505
2 کلاف 6.5 یزد RST34 کلاف (فوق کشش) کارخانه کیلوگرم 6.5 25,321 25,321
3 کلاف 5.5 یزد 3SP کلاف (نیم کشش) کارخانه کیلوگرم 5.5 عدم موجودی عدم موجودی
4 کلاف 6.5 یزد 3SP کلاف (نیم کشش) کارخانه کیلوگرم 6.5 عدم موجودی عدم موجودی
5 کلاف 8 و 10 یزد 3SP کلاف (نیم کشش) کارخانه کیلوگرم 8 و 10 عدم موجودی عدم موجودی
6 کلاف 5.5 یزد 1006 کلاف (کشش) کارخانه کیلوگرم 5.5 عدم موجودی عدم موجودی
7 کلاف 6.5 یزد 1006 کلاف (کشش) کارخانه کیلوگرم 6.5 عدم موجودی عدم موجودی
8 کلاف 8 و 10 یزد 1006 کلاف (کشش) کارخانه کیلوگرم 8 و 10 عدم موجودی عدم موجودی
9 کلاف 5.5 یزد 1008 کلاف (کشش) کارخانه کیلوگرم 5.5 25,505 25,505
10 کلاف 6.5 یزد 1008 کلاف (کشش) کارخانه کیلوگرم 6.5 25,321 25,321
11 کلاف 8 و 10 یزد 1008 کلاف (کشش) کارخانه کیلوگرم 8 و 10 25,321 25,321
12 کلاف 12.5 یزد 1008 کلاف (کشش) کارخانه کیلوگرم 12.5 25,321 25,321
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد کلاف یزد
۲ سایزبندی ۵.۵، ۶.۵، ۸، ۱۰
۳ حالت ظاهری کلاف (کشش، نیمه کشش و فوق کشش)
۴ آنالیز RST34، ۳sp، ۱۰۰۶، ۱۰۰۸
۵ کارخانه تولیدکننده گروه صنعتی فولاد احرامیان یزد

میلگرد کلاف یزد

میلگرد کلاف از جمله محصولاتی است که در صنعت ساخت و ساز به صورت گسترده به کار گرفته می شود. در بازار فولاد محصولات مختلفی از کارخانه های متعددی وجود دارد، از جمله این محصولات به خصوص میلگرد کلاف، میلگرد کلاف یزد است که تولید کارخانه فولاد یزد احرامیان می باشد. این میلگرد از جمله تولیدات برتر این کارخانه به حساب می آید و توانسته با کیفیت بالای خود، در بین خریداران بسیار شناخته شود و به فور در صنایع مختلف به خصوص ساخت و ساز به کار گرفته شود.  میلگرد کلاف یزد از آنالیزهای مختلفی برخوردار است و بر حسب همان نیز توانسته نیاز بسیاری از سازه ها را نیز تامین نماید. در حال حاضر از میلگرد کلاف یزد در کاربردهای صنعتی و ساخت و ساز به وفور استفاده می کنند و همین باعث شده قیمت میلگرد کلاف یزد برای این صنایع از اهمیت ویژه برخوردار باشد.

لیست قیمت میلگرد کلاف یزد احرامیان

همانند دیگر مقاطع فولادی موجود در بازار، قیمت میلگرد کلاف یزد نیز به واسطه ویژگی های ظاهری که دارد، دارای نوسانات قیمتی می باشد و همین امر می تواند در نهایت منجر به تغییرات گسترده در قیمت بار نهایی گردد. میلگرد کلاف یزد نیز به واسطه کارکرد وسیع در صنایع ساخت و ساز و در پروژه های بزرگ، توانسته میزان بالایی از خرید و فروش در بازار  را به خود اختصاص دهد. اما در زمان خرید میلگرد کلاف یزد باید به این نکته توجه نمود که این محصول دارای آنالیزهای متفاوتی است که هریک نیز می توانند برای این محصول ویژگی های خاصی همچون مقاومت و استحکام بالا را نیز به همراه داشته باشند. از جمله آنالیزهای میلگرد کلاف یزد عبارتند از RST34، 3SP  و 1006  که در حالت های کشش، نیمه کشش و فوق کشش تولید می شوند. 
از دیگر مواردی که می تواند باعث تمایز در قیمت میلگرد کلاف یزد احرامیان شود، وزن میلگرد است. همان طور که در جدول بالا مشاهده می کنید، سایز میلگرد به صورت مستقیم می تواند باعث نوسان وزن و در نهایت قیمت میلگرد کلاف یزد شود. 
البته ناگفته نماند که نام برند از دیگر عواملی است که می تواند نرخ میلگرد کلاف را تحت تاثیر قرار دهد. از این رو قیمت میلگرد کلاف یزد می تواند به نسبت برند های دیگر از تمایز نا محسوسی برخوردار باشد.

قیمت میلگرد کلاف یزد احرامیان

قیمت میلگرد کلاف یزد امروز در بازار 

نوسانات رخ داده در بازار فولاد همواره باعث تغییرات کم و زیاد در قیمت های میلگرد کلاف یزد در سایزهای مختلف خواهد شد. از این رو می بایست به صورت گسترده نوسانات قیمتی این محصول به صورت دقیق بررسی گردد. اما حائز اهمیت است که قیمت روز میلگرد کلاف یزد به موارد دیگری نیز وابسته است و طی روز می تواند شیب صعودی و یا نزولی را طی کند. از جمله این موارد باید به قیمت دلار اشاره نمود که می تواند در بحث واردات و صادرات مواد اولیه مورد نیاز برای تولید میلگرد کلاف یزد تحولات زیادی را به بار آورد. امروزه نیز بازار فولاد کشورمان همواره با روند تغییرات قیمت دلار همواره بوده است و روند صعودی  را طی می کند. از سوی دیگر مواد اولیه مورد نیاز و به خصوص شمش فولادی با کیفیت به گونه ای دیگر می تواند باعث نوسانات نرخ روز میلگرد کلاف یزد گردد. 
از دیگر مواردی که می توانند بر قیمت روز میلگرد کلاف یزد تاثیر بگذارند عبارتند از:

 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز 
 • قیمت سنگ آهن
 • قیمت داخلی و جهانی شمش مورد نیاز برای تولید
 • نام برند
 • هزینه های حمل و نقل 
 • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

خرید میلگرد کلاف یزد احرامیان با قیمت روز 

خرید و فروش میلگرد کلاف یزد می تواند برای بسیاری از مشتریان با دردسرهای خاص خود همراه باشد.  از این رو آهن ملل با فراهم ازی بستری امن و به روز ، آخرین قیمت آنلاین میلگرد کلاف یزد را برای خریداران و مشتریان گردآوری نموده است. با این روند خریداران می توانند هر تناژ از این محصول را به آسانی خریداری کنند. البته شما می توانید خرید میلگرد کلاف یزد احرامیان را به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام دهید. 
شما می توانید خرید میلگرد کلاف یزد را طبق مراحل زیر در آهن ملل انجام دهید:

 • تماس با کارشناس فروش آهن ملل
 • سفارش حجم مورد نیاز و تامین آن توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار 
 • ارسال فاکتور نهایی
نمایش بیشتر +