قیمت میلگرد کلاف افق ابهر با توجه به نوع میلگرد در بازار از اهمیت خاصی برخوردار است، از این رو به صورت روزانه و آنلاین در جدول زیر به روزرسانی می گردد. در این جدول علاوه بر مشاهده قیمت روز میلگرد کلاف افق ابهر، قیمت دیروز و نمودار نوسانات قیمتی  نیز ارائه می گردد. با استفاده از این داده ها شما می توانید خرید میلگرد کلاف افق ابهر را به بهترین نحو انجام دهید.

افق ابهر
قیمت میلگرد کلاف افق ابهر

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۲:۵۸:۳۵

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع کلاف آنالیز حالت بارگیری واحد سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد کلاف 5.5 RST34 کلاف(فوق کشش) کارخانه کیلوگرم 5.5 26,789 26,789
2 میلگرد کلاف 6.5 RST34 کلاف(فوق کشش) کارخانه کیلوگرم 6.5 26,606 26,606
3 میلگرد کلاف 8 RST34 کلاف(فوق کشش) کارخانه کیلوگرم 8 27,523 27,523
4 میلگرد کلاف 10 RST34 کلاف(فوق کشش) کارخانه کیلوگرم 10 27,523 27,523
5 میلگرد کلاف 12 RST34 کلاف(فوق کشش) کارخانه کیلوگرم 12 27,523 27,523
6 میلگرد کلاف 14 RST34 کلاف(فوق کشش) کارخانه کیلوگرم 14 27,523 27,523
7 میلگرد کلاف 5.5 3SP کلاف(نیم کشش) کارخانه کیلوگرم 5.5 24,679 24,679
8 میلگرد کلاف 6.5 3SP کلاف(نیم کشش) کارخانه کیلوگرم 6.5 عدم موجودی عدم موجودی
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد کلاف افق ابهر
۲ سایزبندی ۵.۵، ۶.۵، ۸ ، ۱۰، 12 و 14
۳ حالت ظاهری کلاف ( نیم کشش، فوق کشش)
۴ آنالیز Rst34، ۳AP
۵ کارخانه تولیدکننده کارخانه افق ابهر

میلگرد کلاف افق ابهر

میلگرد کلاف ابهر یکی از محصولات کارخانه فولاد نوردکاران افق ابهر است که با استفاده از بهترین کیفیت و تجهیزات روز دنیا تولید می شود. این محصول با توجه به استانداردها و کیفیتی که دارد به صورت گسترده در صنایع مختلف اعم از ساخت انواع پیچ و مهره، فنر سازی و ساختمان سازی به کار می رود. استاندارد مورد استفاده برای تولید میلگرد کلاف ابهر استاندارد ملی به شماره 6030 و 3132 است که باعث شده از همه نظر این کلاف مورد تایید سازمان استاندارد باشد. البته استاندادهای بین المللی نیز برای تولید این محصول به کار گرفته می شود که از جمله ان می تواند به استاندارد روسیه اشاره داشت.

قیمت میلگرد کلاف فولاد نوردکاران افق ابهر

اصولا میلگردهای کلاف از سایز 5.5 تولید می شوند و می توانند تا سایزهای بالاتر نیز ادامه داشته باشند. می توان گفت سایز میلگرد کلاف بسته به درخواست و نیاز مشتری پرداخته و تولید می شود.  سایز میلگرد از جمله مواردی است که می تواند بر قیمت میلگرد کلاف افق ابهر تاثیر بگذارد. چرا که سایز به صورت مستقیم بر وزن میلگرد تاثیر دارد و در نهایت باعث می شود بار خریداری شده گران تر گردد.
از دیگر مواردی که می تواند بر قیمت میلگرد کلاف ابهر به صورت مستقیم تاثیر بگذارد، آنالیز تولید میلگرد کلاف است. آنالیزهای تولید، تعیین کننده کیفیت و ویژگی های ساختاری میلگرد است و همین مورد می تواند بر قیمت میلگرد کلاف افق ابهر تاثیر بسزایی داشته باشد. 
همچنین لازم به ذکر است حالت میلگرد کلاف افق ابهر هم می تواند بر قیمت آن تاثیر بسزایی داشته باشد. در حال حاضر این میلگرد در حالت های فوق کشش و نیم کشش تولید می شود و می تواند بسته به نیاز خریداران به کار گرفته شود. البته شایان به ذکر است وزن میلگرد به شدت می تواند در تعیین قیمت میلگرد کلاف ابهر در پایان بسیار چشمگیر باشد. چرا که بار میلگرد کلاف ابهر بر حسب کیلوگرم خریداری می شود. در زمان خرید میلگرد کلاف ابهر به این نکته نیز توجه داشته باشید که هر سایز از این میلگرد می تواند بر اساس آنالیزهای مختلف تولید شوند بنابراین بسته به نیاز خود، به آنالیز آن دقت ویژه ای داشته باشید.

قیمت میلگرد کلاف ابهر

قیمت کلاف 5.5 کششی RST34 

کلاف 5.5 کششی RST34 ابهر همانطور که از نامش مشخص است بر اساس آنالیز RST34  و در حالت فوق کشش تولید می گردد. این میلگرد را می توان نازک ترین نوع کلاف ابهر دانست که در این کارخانه تولید می گردد.  از کلاف 5.5 کششی RST34 برا تولید سیم خاردار، سیم بکسل، پیچ و مهره و … استفاده می شود. از این رو قیمت کلاف 5.5 کششی RST34  می تواند برای این صنایع تعیین کننده است.

قیمت میلگرد کلاف ابهر امروز در بازار فولاد ایران

قیمت میلگرد کلاف ابهر امروز در بازار فولاد می تواند بسته به نوساناتی که در بازارهای مختلف رخ می دهد، به نسبت روزهای قبل تغییر کند. از این رو باید در زمان خرید و یا فروش میلگرد کلاف ابهر به مواردی که می توانند تاثیر گذار باشند دقت ویژه ای داشت. کارخانه فولاد ابهر به صورت روزانه قیمت میلگرد کلاف ابهر را به بازار مصرف اعلام می دارد تا بدین ترتیب هر گونه نوسانات را بتوان در قیمت محصول دخیل کند. کارشناسان فروش آهن ملل نیز به صورت روزانه و آنلاین آخرین قیمت میلگرد کلاف ابهر را استعلام به صورت مستمر در جدول بالا به روزرسانی می کنند. البته باید گفت تمام مواردی که در ادامه اشاره می شود، می توانند عاملی برای نوسانات قیمت میلگرد کلاف ابهر و دیگر مقاطع فولادی دیگر شوند.

 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز 
 • قیمت سنگ آهن
 • قیمت داخلی و جهانی شمش مورد نیاز برای تولید
 • نام برند
 • هزینه های حمل و نقل 
 • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

خرید میلگرد کلاف افق ابهر با بهترین قیمت 

آهن ملل به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین فروشگاه های خرید و فروش انواع آهن آلات در ایران، تلاش می کند همراه با به روز رسانی دقیق و آنلاین قیمت میلگرد کلاف ابهر، بهترین قیمت را به خریداران عرضه دارد. شما خریداران می توانید خرید میلگرد کلاف ابهر را در حجم و تناژ مورد نظر خود به صورت غیر حضوری و حتی آنلاین انجام دهید. به این منظور حتی شما می توانید با دریافت مشاوره رایگان پیش از خرید ، با اطلاع کافی و مطمئن کلاف مورد نظر خود را خریداری کنید. قابل توجه است فرآیند خرید و فروش میلگرد کلاف ابهر در آهن ملل به شرح زیر می باشد:

 • تماس با کارشناس فروش آهن ملل
 • سفارش حجم مورد نیاز و تامین آن توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار 
 • ارسال فاکتور نهایی
نمایش بیشتر +