قیمت کلاف الیگودرز را هر روز به صورت آپدیت شده در جدول زیر قابل مشاهده می باشد. شما با مراجعه به جدول موجود، می توانید علاوه بر قیمت روز، قیمت دیروز میلگرد و همچنین نوسانات قیمتی آن را در طی چند روز گذشته را مشاهده کنید. لازم به ذکر است برای خرید کلاف الیگودرز حتما با کارشناسان فروش میلگرد آهن ملل در تماس باشید.

الیگودرز
قیمت میلگرد کلاف الیگودرز

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۲:۵۹:۳۸

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع کلاف آنالیز حالت بارگیری واحد سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 کلاف 5.5 الیگودرز 3SP کلاف (نیم کشش) کارخانه کیلوگرم 5.5 25,688 25,688
2 کلاف 6.5 الیگودرز 3SP کلاف (نیم کشش) کارخانه کیلوگرم 6.5 25,229 25,229
3 کلاف 6.5 الیگودرز 5SP کلاف (ساختمانی) کارخانه کیلوگرم 6.5 تماس بگیرید تماس بگیرید
4 کلاف 6 الیگودرز A2 کلاف (آجدار) کارخانه کیلوگرم 6 26,147 26,147
5 کلاف 8 الیگودرز A2 کلاف (آجدار) کارخانه کیلوگرم 8 26,147 26,147
6 کلاف 10 الیگودرز A2 کلاف (آجدار) کارخانه کیلوگرم 10 26,147 26,147
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد کلاف الیگودرز
۲ سایزبندی ۵.۵، ۶.۵، ۶، ۸، ۱۰
۳ حالت ظاهری کلاف (ساختمانی، نیمه کشش)، آجدار
۴ آنالیز ۳sp، ۵sp، A2
۵ کارخانه تولیدکننده مجتمع فولاد الیگودرز

میلگرد کلاف الیگودرز

میلگرد حرارتی الیگودرز که به عنوان میلگرد حرارتی نیز از آن یاد می شود، با داشتن ویژگی هایی همچون کیفیت بالا در کنار سایزهای پر کاربرد برای مشتریان، توانسته به عنوان کلاف در صنایع مختلف به کار بسته شود. میلگرد کلاف الیگودرز در حال حاضر در سایزهای 5.5، 6.5، 6، 8 و 10 تولید و به بازار مصرف ارائه می شود. میلگرد کلاف الیگودرز اصولا به عنوان میلگرد حرارتی در بتن ریزی و ساختمان سازی کاربرد فراوانی دارد. کارخانه الیگودرز با تکیه بر استانداردهای تولید میلگرد و تجهیزات به روز توانسته میلگرد کلاف خود را با بهترین کیفیت تولید و بازار مصرف عرضه دارد. در حال حاضر شما می توانید قیمت میلگرد کلاف الیگودرز را در سایزهای مختلف در جدول بالا مشاهده نمایید.

رصد قیمت کلاف آجدار الیگودرز در بازار فولاد ایران 

قیمت میلگرد کلاف الیگودرز با توجه به این که در حالت های کلاف نیم کشش، کلاف ساختمانی و آجدار تولید می گردد، می تواند بسته به نوع  و آنالیز تولید آن متغیر باشد. به عبارتی دیگر باید گفت حالت کلاف الیگودرز تاثیر بسزایی در کارایی و ساختار این کلاف خواهد داشت. به عنوان مثال قیمت میلگرد کلاف الیگودرز در حالت کلاف ساختمانی به نسبت نوع دیگر یعنی کلاف نیم کشش، بیشتر است. دلیل این تفاوت قیمت میلگرد کلاف الیگودرز به آن خاطر است که در کلاف ساختمانی، آنالیز آن کاملا متفاوت است و همین نیز می تواند بر کیفیت و ساختار کلاف به صورت چشمگیری تاثیر داشته باشد. به عبارتی دیگر از میلگرد کلاف ساختمانی به عنوان میلگرد حرارتی نیز یاد می شود که می تواند در ساخت و ساز تاثیر به شدت موثری از خود نشان دهد و موجب استحکام بیشتر سازه گردد.
از سوی دیگر با توجه به این که آنالیز تولید میلگرد الیگودرز شامل A2 نیز می باشد، می توان گفت قیمت کلاف آجدار الیگودرز نیز به نسبت آنالیزهای دیگر آن می تواند از رنج متفاوتی برخوردار باشد. شما می توانید این تفاوت قیمت میلگرد کلاف الیگودرز را در جدول بالا به صورت دقیق مشاهده نمایید.

قیمت میلگرد کلاف الیگودرز

قیمت میلگرد حرارتی 6.5 الیگودرز

یکی از سایزهای پر کاربرد میلگرد کلاف الیگودرز سایز 6.5 است که بر اساس آنالیز 5SP تولید می شود و به صورت گسترده در ساخت و ساز به منظور استحکام سازی مورد استفاده قرار می گیرد. بر این اساس نیز می توان گفت قیمت میلگرد حرارتی 6.5 برای بسیاری از خریداران مهم و با ارزش می باشد. شما می توانید 
قیمت میلگرد حرارتی 6.5 را به صورت کاملا آنلاین و به روز در جدول بالا مشاهده نمایید. 

قیمت امروز میلگرد کلاف الیگودرز

همانطور که بیان گردید قیمت میلگرد کلاف الیگودرز امروز را می توانید به صورت دقیق و روزانه در جدول بالا مشاهده نمایید. چرا که بازار فولاد همواره دچار نوسانات زیادی می شود و همین امر نیز می تواند باعث گردد، محصولات فولاد با تغییرات کم و زیادی رو به رو شود. در نتیجه باید گفت قیمت روز میلگرد کلاف الیگودرز  بعد از اعلام از سمت کارخانه، در جدول بالا درج می گردد و در صورت بروز تغییرات از سمت خود کارخانه، این تغییرات نیز در قیمت روزانه میلگرد کلاف الیگودرز نیز اعمال می شود.
اما باید خاطر نشان داشت، از جمله مواردی که می توانند به صورت روزانه باعث نوسانات قیمت میلگرد کلاف الیگودرز گردند عبارتند از:

 • قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید 
 • قیمت شمش
 • قیمت سنگ آهن
 • هزینه های حمل و نقل برای انتقال میلگرد از کارخانه به مقصد
 • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

خرید میلگرد کلاف الیگودرز 

خرید میلگرد کلاف الیگودرز از خود کارخانه با مشکلات زیادی همراه است و نمی توان به صورت مستقیم خرید آن را انجام داد. از این رو مراکزی همچون آهن ملل نیز با گردآوری قیمت روزانه انواع محصولات فولادی و به روز رسانی آن، امکان دسترسی به قیمت و خرید مقاطع فولادی را آسان ساخته است.
البته باید گفت برای خرید میلگرد کلاف الیگودرز باید به سایز، وزن، آنالیز و کیفیت آن دقت نمود و بر حسب نیاز و کارایی که نیاز دارید، خرید خود را تکمیل نمایید. کارشناسان فروش آهن ملل آماده هستند تا با ارائه راهنمای پیش از خرید، شما را در این مسیر یاری رسانند. 
فرآیند خرید و فروش میلگرد کلاف الیگودرز در انواع مختلف از آهن ملل به شرح زیر می باشد.

 • تماس با کارشناس فروش آهن ملل
 • سفارش حجم مورد نیاز و تامین آن توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار 
 • ارسال فاکتور نهایی  

 

نمایش بیشتر +