قیمت میلگرد کلاف فولاد نطنز بعد از استعلام از کارخانه تولیدکننده به صورت روزانه و آنلاین در جدول زیر به روزرسانی می گردد. شما می توانید برای خرید میلگرد کلاف فولاد نطنز نوسانات قیمتی موجود در نمودار را بررسی نمایید و سپس با تماس با کارشناس فروش میلگرد، خرید خود را نهایی سازید. لازم به ذکر است حتما گزینه «ارزش افزوده» را فعال نمایید.

فولاد نطنز
قیمت میلگرد کلاف فولاد نطنز

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۲:۵۸:۵۱

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع کلاف آنالیز حالت بارگیری واحد سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 کلاف 6.5 فولاد نطنز 3SP کلاف (نیم کشش) کارخانه کیلوگرم 6.5 24,312 24,312
2 کلاف 6.5 فولاد نطنز 1008 کلاف (کشش) کارخانه کیلوگرم 6.5 25,596 25,596
3 کلاف 8 فولاد نطنز 1008 کلاف (کشش) کارخانه کیلوگرم 8 25,596 25,596
4 کلاف 9 فولاد نطنز 1008 کلاف (کشش) کارخانه کیلوگرم 9 تماس بگیرید تماس بگیرید
5 کلاف 10 فولاد نطنز 1008 کلاف (کشش) کارخانه کیلوگرم 10 تماس بگیرید تماس بگیرید
6 کلاف 6.5 فولاد نطنز 1006 کلاف (کشش) کارخانه کیلوگرم 6.5 25,780 25,780
7 کلاف 8 فولاد نطنز 1006 کلاف (کشش) کارخانه کیلوگرم 8 تماس بگیرید تماس بگیرید
8 کلاف 9 فولاد نطنز 1006 کلاف (کشش) کارخانه کیلوگرم 9 تماس بگیرید تماس بگیرید
9 کلاف 10 فولاد نطنز 1006 کلاف (کشش) کارخانه کیلوگرم 10 تماس بگیرید تماس بگیرید
10 کلاف 6.5 فولاد نطنز RST34 کلاف (فوق کشش) کارخانه کیلوگرم 6.5 25,505 25,505
11 کلاف 8 فولاد نطنز RST34 کلاف (فوق کشش) کارخانه کیلوگرم 8 تماس بگیرید تماس بگیرید
12 کلاف 9 فولاد نطنز RST34 کلاف (فوق کشش) کارخانه کیلوگرم 9 تماس بگیرید تماس بگیرید
13 کلاف 10 فولاد نطنز RST34 کلاف (فوق کشش) کارخانه کیلوگرم 10 تماس بگیرید تماس بگیرید
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد کلاف ذوب آهن
۲ سایزبندی ۵.۵، ۶.۵، ۸، ۱۰، ۱۲
۳ حالت ظاهری کلاف (کشش، ساده)
۴ آنالیز A1 ، ۱۰۰۸
۵ کارخانه تولیدکننده شرکت ذوب آهن اصفهان

میلگرد کلاف فولاد نطنز

شرکت ذوب آهن نطنز از جمله کارخانه های تولید کننده میلگرد کلاف است که در این راستا دست به تولید محصولات با کیفیت فولادی زده است و توانسته بهترین و مناسب ترین کلاف ها را به بازار مصرف عرضه دارد. کیفیت میلگرد کلاف فولاد نطنز بر اساس آنالیزها و دستورالعمل های بین المللی بررسی می گردد تا در نهایت محصولی بر اساس خط و مشی جهانی تولید شود. در حال حاضر شما می توانید میلگرد کلاف فولاد نطنز را بر اساس آنالیزهای استاندارد و همچنین استانداردهای مشخص شده و در حالت های نیم کشش، کشش و فوق کشش تهیه و در مصارف مورد نظر خود به کار بگیرید. در حال حاضر قیمت میلگرد کلاف فولاد نطنز را به صورت آنلاین و کاملا به روز شده در جدول بالا قابل مشاهده است.

قیمت میلگرد کلاف فولاد نطنز به روز در بازار مصرف

مقاطع فولادی اصولا بر اساس ساختار و ویژگی های خاصی که دارند، خرید  و فروش می شوند؛ بنابراین در زمان خرید باید به این نکته توجه داشت که محصول مورد نظر دارای چه ساختار و چه ابعاد و سایزهایی می باشد. میلگرد کلاف فولاد نطنز نیز از همین رویه استفاده کرده است و توانسته از سایز 6.5 تا 10 را برای مصارف مختلف فراهم سازد. در حال حاضر قیمت میلگرد کلاف فولاد نطنز نیز وابسته به همین موارد است و می تواند در اندک مقداری به نسبت یکدیگر تفاوت هایی داشته باشد. 
البته لازم به ذکر است در تخمین نهایی قیمت میلگرد کلاف فولاد نطنز می بایست عوامل دیگری را نیز دخیل دانست، مانند حالت و سایز میلگرد. میلگرد کلاف می تواند به صورت ساده و آجدار تولید گردد و به مصارف مختلفی در صنایعی همچون ساخت و ساز، ساخت انواع پیچ و مهره و … برسد، بنابراین مهم است که نوع و حالت میلگرد کلاف فولاد نطنز به چه صورتی باشد و همین مورد نیز می تواند عاملی بر تغییر قیمت میلگرد کلاف فولاد نطنز باشد. در مورد  حالت و آنالیز میلگرد کلاف فولاد نطنز نیز همین مورد پا برجاست و حتی می تواند بر نرخ روز میلگرد کلاف فولاد نطنز اثر داشته باشد. 
البته در زمان تحویل و خرید بار میلگرد کلاف فولاد نطنز به وزن محصول خریداری شده هم باید دقت نمود، چرا که بار بر حسب کیلوگرم خریداری می گردد.

قیمت میلگرد کلاف فولاد نطنز

قیمت کلاف ساده فولاد نطنز 6.5 

از سایزهای پر کاربرد میلگرد کلاف نظر، سایز 6.5 است. این سایز برای صنایع گوناگونی کاربرد دارد و بسته به آنالیز و وزنی که دارد، به نسبت قیمت بهتری نیز برای خریدار به همراه خواهد داشت. شما می توانید قیمت کلاف ساده فولاد نطنز 6.5 را به صورت آنلاین و به روز شده در جدول بالا مشاهده نمایید.

نرخ روز میلگرد کلاف فولاد نطنز به صورت زنده

قیمت زنده میلگرد کلاف ساده نطنز هر روز با توجه به تغییرات بازار فولاد، دچار نوسان می گردد. مهم است در زمان خرید این میلگرد در هر سایزی که مورد نظرتان می باشد، به عواملی که می توانند باعث نوسان روزانه قیمت روز میلگرد کلاف ساده نطنز شوند، باید توجه داشت. به عنوان مثال قیمت دلار، از جمله مهم ترین مواردی است که می تواند به صورت مستقیم بر قیمت روز کلاف آجدار فولاد نطنز تاثیر داشته باشد. چرا که کارخانه تولید کننده برای تهیه مواد اولیه مورد نیاز برای تولید این محصول، نیاز به واردات دارد و برای این کار هم نیاز به دلار، در نتیجه نوسانات قیمت دلار می تواند عاملی باشد بر قیمت کلاف آجدار فولاد نطنز . البته عوامل دیگری نیز وجود دارند که می توانند بر تغییرات این محصول اثر گذار باشند كه عبارتند از:

 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز 
 • قیمت سنگ آهن
 • قیمت داخلی و جهانی شمش مورد نیاز برای تولید
 • نام برند
 • هزینه های حمل و نقل 
 • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

خرید میلگرد کلاف ساده نطنز با بهترین قیمت 

کارشناسان آهن ملل، معتبرترین فروشگاه خرید و فروش آهن آلات در ایران، به صورت رایگان مشاوره پیش از خرید میلگرد کلاف فولاد نطنز  را به مشتریان ارائه می دهند. از سویی دیگر به صورت روزانه قیمت مقاطع فولادی و کلاف نطنز را دقیق و آنلاین به روزرسانی می کنند. از این رو شما می توانید برای خرید میلگرد کلاف نطنز در هر میزان ابتدا با کارشناسان فروش تماس بگیرید و پس طی فرآیند زیر، خرید خود را تکمیل نمایید.

 • تماس با کارشناس فروش آهن ملل
 • سفارش حجم مورد نیاز و تامین آن توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار 
 • ارسال فاکتور نهایی 
نمایش بیشتر +