قیمت روز نبشی ظهوریان به صورت کاملا آنلاین و لحظه ای در جدول قابل رویت می باشد شما می توانید با بررسی آخرین قیمت موجود در جدول زیر  و تماس با کارشناسان فروش، خرید نبشی ظهوریان را تکمیل کنید. در پایان برای شما فاکتور خرید ارسال می گردد. به خاطر داشته باشید قیمت های درج بدون احتساب ارزش افزوده می باشند.

فولاد ظهوریان
قیمت نبشی ظهوریان

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۲:۱۹:۱۲

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع نبشی ضخامت (mm) طول (m) کارخانه واحد بارگیری نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 نبشی 30*30 2.5 6 ظهوریان کیلوگرم کارخانه 25,688 25,688
2 نبشی 30*30 3 6 ظهوریان کیلوگرم کارخانه 25,688 25,688
3 نبشی 40*40 3 6 ظهوریان کیلوگرم کارخانه 25,688 25,688
4 نبشی 40*40 4 6 ظهوریان کیلوگرم کارخانه 25,688 25,688
5 نبشی 50*50 3 6 ظهوریان کیلوگرم کارخانه 25,688 25,688
6 نبشی 50*50 4 6 ظهوریان کیلوگرم کارخانه 25,688 25,688
7 نبشی 30*30 5 6 ظهوریان کیلوگرم کارخانه 25,688 25,688
8 نبشی 60*60 5 6 ظهوریان کیلوگرم کارخانه 25,688 25,688
9 نبشی 80*80 7 6 ظهوریان کیلوگرم کارخانه 25,688 25,688
10 نبشی 100*100 10 6 ظهوریان کیلوگرم کارخانه تماس بگیرید تماس بگیرید
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول نبشی ظهوریان
۲ سطح مقطع L شکل 
۳ ضخامت ۲.۵، 3 ، 4، 5، 7 و 10 میلیمتر
۴ طول شاخه ۶ متر
۵ انواع         بال مساوی
۷ کارخانه تولیدکننده کارخانه فولاد ظهوریان

نبشی ظهوریان مشهد

نبشی ظهوریان که یکی از تولیدات کارخانه فولاد ظهوریان مشهد می باشد به نسبت دیگر برندهای موجود در بازار فولاد توانسته نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب نماید.  نبشی ظهوریان در حال حاضر به صورت بال مساوی و L شکل تولید می گردد و از سایزهای سبک تا سنگین را دارا می باشد (سایز 30*30 الی 100*100). برای تولید این محصول در کارخانه، از نورد گرم استفاده می شود که در نتیجه باعث شده محصول نهایی از نظر کیفیت و ویژگی های ساختاری، به نسبت دیگر برندها در بالاترین مرتبه از کیفیت قرار گیرد. لازم به ذکر است برای خرید نبشی ظهوریان مشهد، ابتدا بهتر است به صورت روزانه قیمت نبشی ظهوریان را رصد نماید و سپس خرید خود را تکمیل کنید. قیمت های مندرج در جدول، به صورت آپدیت شده می باشند.

بررسی قیمت نبشی ظهوریان مشهد

نبشی ظهوریان موجود در بازار با حداقل میزان تلرانس و البته خواص مکانیکی بالا که بر اساس استانداردهای بین المللی می باشد، تولید می گردد. همین ویژگی ها باعث شده از نبشی ظهوریان مشهد در مواردی همچون ساخت انواع ستون ها، ساخت سازه های آسانسور، انواع پل ها استفاده گردد. در این صورت می توان نتیجه گرفت که بازار مصرف نبشی ظهوریان بسیار گسترده است و نیاز دارند قیمت نبشی ظهوریان را به صورت آنلاین و روزانه بررسی کنند. 
با توجه به این نکات باید گفت که در زمان خرید این محصول، به نکات ویژگی های ساختاری آن از جمله وزن، سایز و ضخامت توجه ویژه ای داشت، چرا که نبشی ظهوریان در حال حاضر در سایزهای مختلف که هر کدام نیز دارای ضخامت های متفاوتی نیز می باشند، تولید می شود. همه این ویژگی های ساختاری می توانند به صورت مستقیم در کارایی و وزن نبشی تاثیر مستقیم داشته باشند و باعث نوسان در قیمت نهایی بار نبشی ظهوریان گردند. چرا که بار نبشی ظهوریان بر حسب کیلوگرم خرید و فروش می شود. طول نبشی ظهوریان در تمامی سایزها ثابت و 6 متر می باشد.

قیمت نبشی ظهوریان

قیمت نبشی ظهوریان امروز در بازار ایران

با توجه به این که نبشی ظهوریان می تواند در صنایع مختلف از جمله صنایع صنعتی و ساخت و ساز نقش بسیار پر رنگی داشته باشد، قیمت آن نیز می تواند در هزینه های این صنایع، نقش بسزایی را ایفا کند. اما با توجه به این که بازار فولاد همراه دستخوش نوسان است و عوامل زیادی می توانند به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر این بازار تاثیر بگذارند، می بایست به صورت روزانه قیمت نبشی ظهوریان را بررسی نمود. 
کارخانه تولید کننده نیز به صورت روزانه قیمت نبشی ظهوریان در سایزهای مختلف را به بازار مصرف و مبادی فروش این محصول اعلام می دارد. در نهایت نیز خریداران با تکیه بر همین قیمت خرید خود را نهایی می کنند. اما باید خاطر نشان کرد اگر تصمیم به خرید نبشی ظهوریان کرده اید، در نظر داشته باشید تغییر قیمت هر یک از مواردی زیر می تواند زنگ هشداری بر نوسان نرخ نبشی ظهوریان مشهد باشد و می بایست با احتیاط بیشتری خرید نمود.

  • قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
  • قیمت نفت و حامل های انرژی 
  • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید نبشی
  • قیمت سنگ آهن
  • قیمت داخلی و جهانی شمش مورد نیاز برای تولید
  • نام برند
  • هزینه های حمل و نقل 
  • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
  • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

خرید نبشی ظهوریان از بازار با بهترین نرخ

نبشی ظهوریان به دلیل کارایی بالای که در صنایع مختلف به خصوص ساختمانی دارد، از اهمیت بالایی نیز در بازار فولاد برخوردار است. به همین خاطر همواره پیشنهاد می گردد برای خرید نبشی ظهوریان اصل و با کیفیت به مراکزی مراجعه نمایید که علاوه بر ارائه قیمت مناسب، فاکتور رسمی نیز برای شما صادر کنند تا اطمینان لازم از محصول مورد نظر را به دست آورید. آهن ملل به عنوان یکی از معتبرترین مراکز خرید و فروش انواع نبشی، توانسته با فراهم سازی مناسب ترین قیمت نبشی ظهوریان، فرایند خرید را برای خریداران آنلاین و غیر حضوری ساخته است. در حال حاضر شما می توانید با تماس با کارشناسان فروش نبشی، نوع و حجم مورد نظر خود را سفارش دهید و از مشاوره رایگان پیش از خرید نیز بهره مند گردید.

نمایش بیشتر +