قیمت نبشی منظومه با توجه به ضخامت های مختلف آن به صورت جداگانه در جدول زیر به روز رسانی می گردد. در جدول زیر شما می توانید علاوه بر مشاهده قیمت روز، نرخ دیروز و نوسانات قیمتی نبشی منظومه را نیز ببینید. در نهایت برای خرید نبشی منظومه می بایست با کارشناس فروش آهن ملل تماس گرفته و خرید خود را نهایی کنید تا فاکتور خرید برای شما ارسال گردد.

فولاد منظومه
قیمت نبشی منظومه

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۳:۴۱:۱۳

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع نبشی ضخامت (mm) طول (m) کارخانه واحد بارگیری نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 نبشی 50*50 4 6 منظومه کیلوگرم کارخانه اصفهان 24,587 24,587
2 نبشی 50*50 5 6 منظومه کیلوگرم کارخانه اصفهان 24,587 24,587
3 نبشی 60*60 6 6 منظومه کیلوگرم کارخانه اصفهان 24,587 24,587
4 نبشی 80*80 8 6 منظومه کیلوگرم کارخانه اصفهان تماس بگیرید تماس بگیرید
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول نبشی منظومه
۲ سطح مقطع L شکل 
۳ ضخامت 4، 5 ،6 و 8 میلیمتر
۴ طول شاخه 6  متر
۵ ابعاد         50*50، 60*60،  80*80
۷ کارخانه تولیدکننده کارخانه فولاد منظومه

نبشی منظومه

نبشی منظومه با توجه به کیفیت بالایی که دارد، از رنج قیمتی نسبتا متفاوتی با دیگر نبشی های برند های دیگر دارد. نبشی های تولید شده در کارخانه فولاد صبا منظومه به صورت بال مساوی است که سایزهای بسیاری را پوشش داده است. نبشی منظومه در ضخامت های 4، 5 ،6 و 8 میلیمتر تولید می گردد که در نهایت توانسته بسیاری از نیازهای صنایع مختلف را پوشش داده است. در حال حاضر شما می توانید قیمت نبشی منظومه را در ضخامت های مختلف را در جدول بالا به صورت روزانه و آپدیت شده مشاهده کنید.

قیمت نبشی منظومه از کارخانه به صورت مستقیم

قیمت نبشی منظومه به دلیل به کار بردن تجهیزات و دستگاه های به روز و مدرن، دارای رنج متفاوتی از دیگر برندها می باشد. چرا که کیفیت این نبشی بسیار خوب می باشد و توانسته در بسیاری از کاربردها جوابگوی صنایع مختلف از جمله ساخت و ساز باشد. و همین امر به عنوان مزیت رقابتی نبشی منظومه در نظر گرفته می شود و منجر به تفاوت قیمت نبشی منظومه با دیگر نبشی ها تلقی می گردد. از سوی دیگر همان طور که به جدول بالا مشاهده می کنید، قیمت نبشی منظومه در تمامی سایزها و ضخامت های تولید شده، از سوی کارخانه تولید کننده به صورت یکسان اعلام می گردد. اما تفاوت قیمت نبشی منظومه زمانی مشخص می گردد که حجم مورد نظر خود را خریداری کنید. چرا که وزن نبشی منظومه برای هر ضخامت متفاوت است و همین امر می تواند باعث نوسان قیمت نبشی منظومه در بار نهایی شود. 
از این رو در زمان خرید نبشی منظومه باید به این مورد دقت ویژه داشت و به نسبت نیاز صنعت خود، خرید را انجام دهید.

قیمت نبشی منظومه

قیمت نبشی 4 منظومه 

منظور از نبشی 4 منظومه، ضخامت آن است  که به این صورت در بازار و در زمان خرید و فروش نبشی منظومه بیان می گردد. نبشی 4 منظومه دارای طول 6 متر است و همین امر نیز به صورت ویژه بر قیمت نبشی 4 منظومه موثر خواهد بود. از این رو در زمان خرید نبشی به این مورد دقت ویژه داشته باشید.

قیمت امروز نبشی منظومه در بازار فولاد

بازار فولاد به خاطر وابستگی که به دیگر بازارهای پر تلاطم ایران دارد، همواره دستخوش نوسانات زیادی قرار می گیرد و در نتیجه می تواند بر قیمت نبشی منظومه نیز تاثیر داشته باشد. البته باید خاطر نشان کرد قیمت روز نبشی منظومه نیز به واسطه عواملی چون نوسان قیمت دلار و ارز می تواند دچار تحولات روزانه بسیاری شود. از این رو پیشنهاد می گردد در صورت مشاهده نوسانات هریک از موارد زیر ، به صورت دقیق تر قیمت این محصول را رصد نمایید:

 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید 
 • قیمت سنگ آهن
 • قیمت داخلی و جهانی شمش مورد نیاز برای تولید
 • هزینه های حمل و نقل 
 • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

خرید نبشی منظومه از آهن ملل

آهن ملل به عنوان یکی از بزرگ ترین و معتبرترین فروشگاه های خرید و فروش آهن آلات در ایران است که به روزترین قیمت نبشی منظومه را از کارخانه تولیدکننده استعلام کرده و به بازار مصرف اعلام می دارد. علاوه بر این با فراهم سازی بستری امن و مطمئن، خرید و فروش نبشی منظومه را برای خریداران آسان ساخته است به گونه ای که می توانند به صورت غیر حضوری خرید خود را در هر تناژ انجام دهند. البته کارشناسان فروش نبشی به صورت رایگان مشاوره پیش از خرید را در اختیار خریداران قرار می دهند تا با بهترین قیمت موجود ، خرید خود را نهایی کنند.
در ادامه شما می توانید فرآیند خرید نبشی منظومه را به صورت کامل از آهن ملل مشاهده نماید:

 • تماس با کارشناس فروش آهن ملل
 • سفارش حجم مورد نیاز و تامین آن توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار 
 • ارسال فاکتور نهایی  
نمایش بیشتر +