قیمت نبشی ماهان ذوب برای هر سایز آن به صورت جداگانه از کارخانه به صورت روزانه استعلام و در جدول زیر درج می گردد. شما می توانید پس از بررسی روزانه قیمت ها، با کارشناس فروش آهن ملل در تماس باشید تا فرآیند خرید نبشی ماهان ذوب تکمیل و فاکتور فروش برای شما صادر گردد. فقط در زمان مشاهده به یاد داشته باشید حتما گزینه «ارزش افزوده» فعال باشد.

ذوب آهن ماهان
قیمت نبشی ماهان ذوب

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۳:۴۳:۳۲

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع نبشی ضخامت (mm) طول (m) کارخانه واحد بارگیری نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 نبشی 50*50 4 6 ماهان ذوب کیلوگرم کارخانه 24,771 24,771
2 نبشی 80*80 8 6 ماهان ذوب کیلوگرم کارخانه تماس بگیرید تماس بگیرید
3 نبشی 100*100 10 6 ماهان ذوب کیلوگرم کارخانه تماس بگیرید تماس بگیرید
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول نبشی ماهان ذوب
۲ سطح مقطع L شکل 
۳ ضخامت  4، 8 و 10 میلیمتر
۴ طول شاخه ۶ متر
۵ انواع         بال مساوی

نبشی ماهان ذوب

از دیگر مقاطع فولادی و برندهای موجود در بازار فولاد ایران، نبشی ماهان ذوب است که در بازار فولاد ایران خرید و فروش می شود و از آن برای مقاصد مختلفی استفاده می گردد. این محصول در حال حاضر در سایز بندی های مختلف و به صورت بال مساوی تولید و به بازار مصرف عرضه می گردد. البته لازم به ذکر است ضخامت های این محصول شامل 4، 8 و 10 میلیمتر است و بر این اساس نیز خرید و فروش می شود.

قیمت نبشی ماهان ذوب و عوامل موثر بر آن

در بازار فولاد و آهن ایران مقاطع فولادی قیمت ثابتی ندارند و به دنبال مشخصات فیزیکی و نوسانات بازار، دستخوش تغییرات بسیاری می شوند. این تغییرات نیز در مورد قیمت نبشی ماهان ذوب صحت دارد و می بایست بر اساس نیاز و کارکردی که از نبشی انتظار دارید، خرید نبشی ماهان ذوب را انجام دهید. اما باید در مورد این مقطع فولادی این چنین گفت که اگر چه نبشی ماهان ذوب بال مساوی است، اما تفاوت در ضخامت و طول آن می تواند باعث نوسان در وزن و در نهایت باعث تغییر نبشی ماهان ذوب در بار نهایی گردد.
اما همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید، قیمت نبشی ماهان ذوب در سایز 50*50، 80*80 و 100*100 به صورت تفکیک شده قابل مشاهده است. البته لازم به ذکر است برای خرید و فروش نبشی ماهان ذوب، واحد بر حسب کیلوگرم است.

قیمت نبشی ماهان ذوب

قیمت نبشی ماهان ذوب امروز در بازار فولاد

بازار آهن و فولاد به سبب وابستگی زیادی که به نوسانات و تحولات بازارهای داخلی و خارجی دارد، همواره تحت تاثیر قرار می گیرد و به صورت روزانه و یا ساعتی دچار تغییر می شود. از این رو به هنگام خرید نبشی ماهان ذوب توصیه می گردد قیمت روز آن بررسی گردد و یا با بررسی عوامل دخیل بر قیمت روز نبشی ماهان ذوب، اقدام به خرید کنید. در بازاری که هر لحظه امکان نوسانات گسترده ای وجود دارد،  بررسی عوامل دخیل بر قیمت امروز نبشی ماهان ذوب می تواند نقش بسیار ویژه ای در خرید به صرفه داشته باشد. در ادامه این عوامل را به صورت مختصر بیان می کنیم:

 • قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید نبشی
 • قیمت سنگ آهن
 • قیمت داخلی و جهانی شمش مورد نیاز برای تولید
 • نام برند
 • هزینه های حمل و نقل 
 • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

خرید و فروش نبشی ماهان ذوب در تناژ مختلف

آهن ملل به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه ها و بازرگانی های خرید و فروش نبشی ماهان ذوب در بین خریداران شناخته شده است و می تواند به روز ترین قیمت این محصول را به خریداران عرضه دارد. برای خرید نبشی ماهان ذوب شما می توانید ضمن بررسی نوسانات قیمتی آن و همچنین قیمت روز نبشی ماهان ذوب، با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان فروش آهن ملل، خریدی به صرفه و مطمئن را تجربه نمایید.
شرایط و فرآیند انجام خرید نبشی ماهان ذوب از آهن ملل به شرح زیر می باشد:

 • سفارش حجم مورد نیاز و تامین نبشی ماهان ذوب توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید نبشی ماهان ذوب به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار  
 • ارسال فاکتور نهایی برای مشتری  
نمایش بیشتر +