قیمت تیرآهن ظفر بناب که یکی از بهترین انواع تیرآهن ها است به صورت روزانه و آنلاین در جدول زیر به روز رسانی می گردد. شما می توانید با ملاحظه قیمت های درج شده و بررسی نوسانات، اقدام به خرید تیرآهن ظفر بناب به صورت غیر حضوری کنید. لازم به ذکر است حتما گزینه «ارزش افزوده» را فعال نمایید.

فولاد ظفر بناب
قیمت تیرآهن ظفر بناب

آخرین بروزرسانی: ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ساعت: ۱۱:۱۷

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف سایز تیرآهن وزن طول (m) واحد سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 تیرآهن 14 ظفر بناب 122 12 کیلوگرم 14 chart 15,505 15,505
2 تیرآهن 18 ظفر بناب 170 12 کیلوگرم 18 chart تماس بگیرید تماس بگیرید
3 تیرآهن 20 ظفر بناب 235 12 کیلوگرم 20 chart تماس بگیرید تماس بگیرید

یکی از تولیدات کارخانه ظفر بناب، تیرآهن ظفر می باشد. این کارخانه در آذربایجان غربی قرار گرفته است. تولیدات این کارخانه از کیفیت و استاندارد مورد قبولی برخوردار است. موقعیت جغرافیایی و قرارگیری این کارخانه در استان آذربایجان شرقی و نزدیکی به مرزهای شمال و شمال غرب کشور، بازار صادرات محصولات این کارخانه رونق گرفته است. کشورهای همجوار به این مرز که برای صادرات این محصول مناسب می باشند،کشور ارمنستان، ترکیه، گرجستان و شمال عراق است.

شرکت آهن ملل به دلیل ارتباط مستقیم و خرید انبوه از محصولات این کارخانه، بهترین قیمت تیرآهن ظفر بناب را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.

قیمت تیرآهن ظفر بناب

خرید تیرآهن ظفر از آهن ملل

آهن ملل ارائه کننده بهترین قیمت تیرآهن ظفر بناب برای پروژه های عمرانی و ساختمانی می باشد. مشتریان گرامی برای خرید تیرآهن ظفر بناب، می توانند قیمت ها را به صورت لحظه ای در وب سایت و تلگرام آهن ملل مشاهده نمایند و یا اینکه با کارشناسان فروش تماس و استعلام قیمت نمایند.

سوالات متداول


بله، کارشناسان آهن ملل با کمال میل مشاوره تخصصی و رایگان به شما ارائه می دهند.


بله، آهن ملل ارسال آهن آلات به تمام نقاط کشور انجام می دهد.


برای اطلاعات بیشتر با دفتر آهن ملل تماس حاصل فرمایید.