قیمت تیرآهن جهان فولاد غرب به صورت آنلاین ، روزانه و با بهترین نرخ در جدول زیر به روز رسانی می گردد. شما می توانید برای خرید تیرآهن جهان فولاد غرب علاوه بر مشاهده قیمت روز تیرآهن جهان فولاد غرب، قیمت دیروز و نوسانات قیمتی آن را نیز مشاهده کنید و سپس از طریق تماس با کارشناس فروش تیرآهن خرید خود را نهایی نمایید.

جهان فولاد غرب
قیمت تیرآهن جهان فولاد غرب

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۳:۵۷:۱۰

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع تیرآهن طول (m) وزن واحد سایز بارگیری نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 تیرآهن 14 جهان فولاد غرب 12 120 شاخه 14 کارخانه تماس بگیرید تماس بگیرید
2 تیرآهن 14 جهان فولاد غرب 12 134 شاخه 14 کارخانه 3,302,752 3,302,752
3 تیرآهن 16 جهان فولاد غرب 12 170 شاخه 16 کارخانه 4,220,183 4,220,183
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول تیرآهن جهان فولاد غرب
۲ سایزبندی 14 و 16
۳ طول ۱۲ متری
۴ واحد شاخه

تیرآهن جهان فولاد غرب

یکی از معروف‌ ترین برندهای تیرآهن ایرانی مربوط به جهان فولاد غرب است. این کارخانه را می‌ توان معتبرترین و شناخته شده‌ ترین کارخانه تولید تیرآهن در غرب کشور دانست. این کارخانه محصولات تولیدی خود را با استفاده از استانداردهای جهانی تهیه و تولید می‌ کند از این رو توانسته طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کند. همچنین وجود تیرآهن جهان فولاد غرب در این منطقه، درخواست واردات تیرآهن از کشورهای اطراف را بسیار کاهش داده است. تیرآهن تولید شده توسط این شرکت از نظر مواد اولیه، کیفیت و دقت در ساخت جز محصولات درجه یک به شمار می‌آید. 

مشاهده به روز قیمت تیرآهن جهان فولاد غرب

تیرآهن جهان فولاد غرب تولیدی توسط این کارخانه جز محصولات با کیفیت ایرانی شناخته می‌ شوند؛ اما با این وجود قیمت آن‌ها مناسب و مقرون به صرفه است. نمی‌توان قیمت مشخصی برای تیرآهن‌ها این مجموعه در نظر گرفت، زیرا دارای انواع مختلفی بوده و وزن و اندازه‌ شان متفاوت است.
قیمت تیرآهن جهان فولاد غرب به صورت شاخه ای و بر اساس وزن، سایز، طول محاسبه می‌ شود.  تیرآهن جهان فولاد غرب در سایزهای 14 و 16 بیشتر به بازار عرضه می گردد.  از این رو قیمت تیرآهن جهان فولاد غرب برای هر سایز به صورت جداگانه در جدول بالا درج شده است.

قیمت تیرآهن جهان فولاد غرب

قیمت تیرآهن 14 جهان فولاد غرب

همانطور که گفتیم محصولات تولید شده در کارخانه جهان فولاد غرب متفاوت است، یکی از بهترین و کاربردی‌ترین محصولات این کارخانه را می‌توان تیرآهن 14 معرفی کرد. تیرآهن 14 یکی از مهم‌ترین اجزا ساختمان است که به دو صورت I و NP شناخته می‌ شود. از این رو قیمت تیرآهن 14 جهان فولاد غرب برای صاحبان پروژه ها و خریداران بسیار مهم است. 

قیمت تیرآهن جهان فولاد غرب امروز و عوامل موثر بر آن

همانطور که گفتیم قیمت تیرآهن جهان فولاد غرب به صورت روزانه با تغییر قیمت هر کیلوگرم آهن تغییر می‌ کند. البته قیمت روز تیرآهن جهان فولاد غرب به صورت روزانه از سمت کارخانه اعلام می گردد که در نتیجه کارشناسان آهن ملل آن را به صورت به روز شده در جدول بالا قرار می دهند. بنابراین نمی‌ توان قیمت مشخص و معلومی برای تیرآهن‌ های ساخته شده توسط کارخانه جهان فولاد غرب مشخص کرد. قیمت تیرآهن جهان فولاد غرب بر اساس مشخصات فنی تیرآهن مشخص می‌ شود در ادامه این مشخصات را بررسی می‌کنیم.

 • وزن تیرآهن
 •  استاندارد تولید تیرآهن
 • کاربرد تیرآهن

البته این موارد بر قیمت تیرآهن موثر هستند و اما عواملی که به صورت دقیق بر قیمت روز تیرآهن جهان فولاد غرب تاثیر می گذارد شامل میزان عرضه و تقاضا، هزینه مواد اولیه، نرخ ارز، هزینه سوخت، قیمت حمل و نقل، اتفاقات سیاسی و اقتصادی اخیر جهان و منطقه هستند.

 خرید تیرآهن جهان فولاد غرب 

شما می‌توانید با توجه به پروژه ساخت و سازی خود مقدار تیرآهن مورد نیاز را تخمین بزنید و سپس اقدام به خرید تیرآهن جهان فولاد غرب کنید. آهن ملل یکی از فروشگاه های آهن آلات است که محصولات خود را به صورت حضوری و غیر حضوری به فروش می رساند. از این رو شما می توانید برای خرید تیرآهن جهان فولاد غرب به صورت شاخه‌ای یا کیلویی به این شرکت مراجعه نمایید. 

خرید تیرآهن جهان فولاد غرب از آهن ملل

در زیر دلایلی برای شما مشتریان گرامی آورده شده است که برای سفارش و خرید محصولات خود اطمینان کامل به شرکت آهن ملل داشته باشید.

 • اخذ رتبه ۱ فروش آهن آلات در بازار ایران 
 • ارائه فاکتور رسمی به خریدار به صورت کاملا قانونی 
 • ارائه مشاوره های تخصصی و رایگان در مورد آهن آلات و نوع خرید
 • فعالیت سایت آهن ملل زیر نظر وزارت صمت و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال 

فرآیند خرید تیر آهن جهان فولاد غرب از آهن ملل به صورت زیر می باشد:

 • تماس با کارشناس فروش تیرآهن آهن ملل و دریافت آخرین قیمت تیرآهن جهان فولاد غرب 
 • تامین بار مورد نیاز توسط کارشناس 
 • ارسال پیش فاکتور برای مشتری 
 • تایید پیش فاکتور و پرداخت هزینه ها توسط مشتری
 • ارسال بار توسط آهن ملل
 • ارسال فاکتور نهایی برای مشتری

 

نمایش بیشتر +

سوالات متداول


خرید به صورت تلفنی با دفتر آهن ملل و یا ثبت سفارش در سایت امکان پذیر می باشد.


خیر به دلیل نوسانات شدید قیمت آهن آلات از خرید قسطی معذوریم.


خیر، شرکت آهن ملل خریدهای عمده ای از کارخانه جهان فولاد غرب دارد. به همین دلیل بهترین قیمت تیرآهن جهان فولاد غرب از طرف آهن ملل ارائه می شود.