قیمت تیرآهن کوثر اهواز را با جدیدترین نرخ روز و به صورت آنلاین در جدول زیر قابل مشاهده است. هر روز کارخانه تولیدکننده نرخ هر سایز تیرآهن کوثر اهواز را اعلام کرده و سپس توسط کارشناسان آهن ملل در جدول زیر به روز رسانی می گردد. لازم به ذکر است برای خرید تیرآهن کوثر اهواز حتما با کارشناسان آهن ملل در تماس باشید.

گروه ملی صنعتی فولاد ایران
قیمت تیرآهن کوثر اهواز

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع تیرآهن طول (m) وزن واحد سایز بارگیری نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 تیرآهن 14 کوثر اهواز 12 135 کیلوگرم 14 انبار 3,486,239 3,486,239
2 تیرآهن 16 کوثر اهواز 12 167 کیلوگرم 16 انبار تماس بگیرید تماس بگیرید
3 تیرآهن 18 کوثر اهواز 12 215 کیلوگرم 18 انبار تماس بگیرید تماس بگیرید
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول تیرآهن کوثر اهواز
۲ سایزبندی 14 ، 16 و 18
۳ طول ۱۲ متری
۴ واحد شاخه ای
۵ کارخانه تولیدکننده کارخانه گروه ملی صنعتی فولاد ایران

 تیرآهن کوثر اهواز

تیرآهن کوثر اهواز را می توان از آن جمله محصولات دانست که با داشتن پشتوانه ای از علم و تکنولوژی توانسته در بین خریداران از اهمیت بالایی برخوردار باشد. این کارخانه، تیرآهن کوثر اهواز  را براساس استانداردهای  ۱۷۹۱ ایران، استاندارد DIN1025-5 تولید و روانه بازار می کند. البته ناگفته نماند این تیرآهن، نوعی تیرآهن IPE است که با همین عنوان نیز به فروش می رسد. تیرآهن کوثر اهواز دارای استحکام بالا، وزن پایین و قابلیت تحمل بارهای استاتیکی و دینامیکی بالایی است که همین ویژگی ها باعث تمایز این تیرآهن به نسبت تیرآهن های برندهای دیگر شده است. البته برای تولید تیرآهن کوثر اهواز  علاوه بر استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، از علم و تحقیقات بومی استفاده شده است که منجر به رصدهای متوالی بر کیفیت محصول شده است.

قیمت تیرآهن کوثر اهواز همراه با مشاهده نوسانات

قیمت تیرآهن کوثر اهواز  را می بایست بر اساس سایز تولید و همچنین وزن آن بررسی نمود؛ چرا که هر چه سایز تیرآهن بیشتر شود، به همان میزان امکان افزایش قیمت تیرآهن وجود دارد. کارخانه تولید کننده، تیرآهن کوثر اهواز را بر اساس سایزهای 12، 14، 16، 18 و 20 تولید می کند ولی در حال حاضر شما می توانید قیمت تیرآهن کوثر اهواز  را در سایزهای 14، 16 و 18 را در جدول بالا مشاهده کنید. 
کارخانه اهواز برای تولید این تیراهن از شمش هایی تولید خود بهره می برد که همین امر می تواند بر قیمت تیرآهن کوثر اهواز تاثیر بسزایی داشته باشد.
از دیگری ویژگی های تیرآهن کوثر اهواز که می تواند بر قیمت آن موثر باشد، طول و وزن تیرآهن است. قیمت تیرآهن کوثر اهواز را بر حسب کیلوگرم به فروش می رسانند. 
با توجه به نکات برشمرده شده می توان اینگونه استنباط نمود که قیمت تیرآهن کوثر اهواز می تواند برای بسیاری از پروژه ها و صنایعی که از تیرآهن استفاده می کنند، محصولی با صرفه در کنار کیفیت بالای آن دانست.

قیمت تیرآهن کوثر اهواز

قیمت روز تیرآهن کوثر اهواز 

بازار فولاد ایران همواره دچار نوسانات متعددی می گردد از این رو دسترسی به قیمت روز  تیرآهن کوثر اهواز می تواند برای خریداران و صاحبان پروژه های ساخت و ساز، بسیار مهم است. لذا کارخانه تولید کننده نیز به صورت روزانه قیمت های خود را به بازار مصرف اعلام می دارد. در این بین آهن ملل نیز به واسطه همکاری تنگاتنگ با این کارخانه، توانسته است به روز ترین و مناسب ترین قیمت  تیرآهن کوثر اهواز  را به خریداران این محصول اعلام دارد. هر روز کارشناسان آهن ملل با ارتباط مستقیم با کارخانه، قیمت روز  تیرآهن کوثر اهواز  را دریافت کرده و آنی در جدول قیمتی بالا درج می کنند. 

قیمت تیرآهن 14 اهواز امروز

از سایزهای پر کاربرد تیرآهن اهواز، سایز 14 است که توانسته در بین خریداران بسیار شناخته شده باشد و به وفور در پروژه های ساخت و ساز استفاده گردد.

قیمت تیرآهن 16 اهواز

سایز 16 از دیگر سایزهای تیرآهن کوثر اهواز است که به خاطر استحکام بالاتر و در عین حال وزن بالاتر توانسته جایگاه خوبی در ساخت و ساز های بزرگ داشته باشد. شما می توانید قیمت تیرآهن 16 اهواز را در جدول بالا مشاهده کنید.

خرید تیرآهن کوثر اهواز 

شما می توانید برای خرید تیرآهن کوثر اهواز در هر سایز به صورت مستقیم قیمت ها را د رجدول بالا رصد نماید. کارشناسان آهن ملل به صورت آنلاین قیمت کوثر اهواز را از کارخانه تولیدکننده در یافت و در جدول بالا درج می نمایند. از این رو شما می توانید با مشاهده آخرین قیمت تیرآهن کوثر در جدول بالا، خرید به صرفه را تجربه نماید.
البته فرآیند خرید تیرآهن کوثر اهواز  از آهن ملل به صورت زیر تعریف شده است:

  • تماس با کارشناس فروش تیرآهن کوثر اهواز 
  • سفارش حجم مورد نیاز از تیرآهن کوثر اهواز  و تامین آن توسط کارشناس
  • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
  • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
  • ارسال بار تیرآهن کوثر اهواز 
  • ارسال فاکتور نهایی برای مشتری 
نمایش بیشتر +