قیمت تیرآهن فولاد البرز ایرانیان (فایکو) که به عنوان یکی محصولات با کیفیت است همواره بعد از اعلام کارخانه در جدول زیر آپدیت می شود. از این رو ابتدا قیمت ها و نوسانات قیمتی را مشاهده و بررسی کنید، سپس با کارشناس فروش تیرآهن در تماس باشید تا خرید تیرآهن فولاد البرز ایرانیان (فایکو) را نهایی کنید.

فولاد فایکو
قیمت تیرآهن فولاد البرز ایرانیان (فایکو)

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۴:۲۶:۳۲

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع تیرآهن طول (m) وزن واحد سایز بارگیری نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 تیرآهن 14 فایکو سبک 12 135 کیلوگرم 14 کارخانه 25,872 25,688
2 تیرآهن 14 فایکو سنگین 12 155 کیلوگرم 24 کارخانه تماس بگیرید تماس بگیرید
3 تیرآهن 16 فایکو 12 170 کیلوگرم 16 کارخانه 25,872 25,688
4 تیرآهن 18 فایکو 12 200 کیلوگرم 18 کارخانه 25,872 25,688
5 تیرآهن 20 فایکو 12 250 کیلوگرم 20 کارخانه 25,872 25,688
6 تیرآهن 22 فایکو 12 305 کیلوگرم 22 کارخانه 25,872 25,688
7 تیرآهن 24 فایکو 12 353 کیلوگرم 24 کارخانه 25,872 25,688
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول تیرآهن فولاد البرز ایرانیان (فایکو)
۲ سایزبندی 14، 16، 18 و 20
۳ طول ۱۲ متری
۴ واحد کیلوگرم
۵ کارخانه تولیدکننده کارخانه فولاد فایکو

 

 تیرآهن فولاد البرز ایرانیان (فایکو)

 تیرآهن فولاد البرز ایرانیان (فایکو) از جمله محصولات کارخانه شرکت فولاد البرز ایرانیان با نام تجاری فایکو (FAICO) است که توانسته کیفیت مورد نیاز بسیاری از صنایع را تامین نماید. تیرآهن فایکو نوعی از تیرآهن IPE است که بر اساس استانداردهای بین المللی تولید و روانه بازار شده است. گرید های استفاده شده برای تولید تیرآهن فایکو  S235، S275 و S355 هستند که میزان مواد اولیه مورد نیاز را تعیین می کنند. ضخامت بال های تیرآهن فولاد البرز ایرانیان (فایکو) بین 5.7 الی 10.7 میلیمتر است و جان آن ضخامتی در حدود 4.1 الی 7.1 میلیمتر می باشد.
متداول ترین سایزهای تیرآهن های فایکو 14، 16، 18، 20، 22 و 24 است که برخی از آن ها در دو نوع سبک و سنگین به بازار عرضه می گردد.

قیمت تیرآهن فایکو

همان طور که در ابتدا اشاره شد، تیرآهن فایکو از تنوع سایز زیادی برخوردار است، از این رو به نوعی می توان تمام نیاز صنایع مختلف برای انواع سایز تیرآهن را تامین نماید. به همین خاطر قیمت تیرآهن فایکو در بازار فولاد و تیرآهن اهمیت بسزایی دارد و می تواند بر هزینه های تمام شده پروژه های ساخت و ساز تاثیر بگذارد. از سویی دیگر وجود برند فایو که استاندارد و کیفیت این کارخانه بر همگان آشکار است، باعث شده قیمت تیرآهن فایکو به جد به نسبت دیگر محصولات کارخانه های مشابه، از تفاوت چشمگیری برخوردار باشد.
لازم به ذکر است تیرآهن فایکو دارای انواع سبک و سنگین است که همین امر توانسته بر قیمت  تیرآهن فولاد البرز ایرانیان تاثیر بگذارد. با توجه به اینکه تیرآهن فایکو بر حسب کیلوگرم به فروش می رسد، هر چه وزن تیرآهن افزایش پیدا کند، قیمت آن نیز بیشتر می شود. در جدول بالا شما می توانید علاوه بر مشاهده قیمت تیرآهن فایکو، وزن مربوط به هر سایز و همچنین نوع آن را نیز مشاهده نماید.

قیمت تیرآهن فایکو

قیمت تیرآهن 14 فایکو

از سایزهای پرکاربرد تیرآهن فایکو، سایز 14 است که بسته به ضخامتی که دارد، از استحکام خوبی نیز برخوردار است و توانسته نیاز بسیاری از صنایع به خصوص صنعت ساخت و ساز را تامین نماید. به همین خاطر قیمت تیرآهن 14 فایکو می تواند تاثیر بسزایی بر هزینه های جاری پروژه های ساخت و ساز داشته باشد.

قیمت تیرآهن فایکو امروز به همراه عوامل دخیل

قیمت روز تیرآهن فایکو به صورت روزانه توسط کارخانه فایکو به بازار عرضه می گردد تا بتواند نوسانات رخ داده بر بازار را بر قیمت فایکو نیز اعمال کند. کارشناسان فروش آهن ملل نیز به صورت روزانه قیمت تیرآهن فایکو را از کارخانه استعلام کرده و در جدول بالا درج می کنند. البته باید توجه کرد، قیمت روز تیرآهن فایکو نیز همچون دیگر محصولات فولادی مختلف دچار نوسانات زیادی می شود، که از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 •  قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید تیرآهن فایکو 
 • قیمت شمش
 • قیمت سنگ آهن
 • هزینه های حمل و نقل برای انتقال تیرآهن فایکو  از کارخانه به مقصد
 • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

شما می توانید قیمت روز تیرآهن فایکو را در جدول بالا مشاهده کنید. 

خرید تیرآهن فایکو 

همان طور که اشاره شد شرکت فولاد البرز ایرانیان در استان مازندران قرار دارد که با نام تجاری فایکو در بازار شناخته می شود. این کارخانه با قرار گرفتن در نزدیکی ریل آهن متصل به شبکه ریلی سراسر کشور، صادرات محصولات و همچنین ارسال به سراسر کشور را آسان کرده است. از این رو خرید تیرآهن فایکو برای مشتریان می تواند بسیار به صرفه باشد و هزینه های حمل و نقل را کاهش دهد. شما می توانید برای خرید تیرآهن فایکو به سایت آهن ملل مراجعه کنید. آهن ملل یکی از معتبرترین فروشگاه های آهن آلات در ایران است که می تواند آخرین قیمت روز تیرآهن فایکو در اختیار کاربران قرار دهد. شرکت آهن ملل به دلیل مراودات مالی زیاد و خرید انبوه محصولات این کارخانه، قیمت تیرآهن فایکو را با مناسب ترین قیمت در بازار ارائه می نماید. شما می تواند تیرآهن فایکو را در حجم مورد نیاز، در طی فرآیند زیر از آهن ملل سفارش دهید:

 • تماس با کارشناس فروش تیرآهن فایکو آهن ملل
 • سفارش حجم مورد نیاز از تیرآهن فایکو و تامین آن توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار تیرآهن فایکو
 • ارسال فاکتور نهایی
نمایش بیشتر +

سوالات متداول


از طریق تماس با دفتر آهن ملل، با کارشناسان فروش به صورت تخصصی و رایگان مشاوره بگیرید.


به دلیل نوسانات شدید بازار خرید به صورت قسطی امکان پذیر نیست.


خیر، هزینه حمل و نقل بر عهده خریدار می باشد.