قیمت تیرآهن فولاد یزد (احرامیان) بر اساس نوسانات روز موجود از کارخانه تولیدکننده استعلام می گردد و به صورت روزانه در جدول زیر به روز رسانی می گردد. برای خرید تیرآهن فولاد یزد (احرامیان) علاوه بر مشاهده قیمت ها، حتما با کارشناس فروش تیرآهن در تماس باشید. قیمت ها در جدول بدون ارزش افزوده می باشند.

فولاد احرامیان یزد
قیمت تیرآهن فولاد یزد (احرامیان)

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع تیرآهن طول (m) وزن واحد سایز بارگیری نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 تیرآهن 14 یزد احرامیان 12 135 شاخه 14 بنگاه 3,577,982 3,577,982
2 تیرآهن 16 یزد احرامیان 12 170 شاخه 16 بنگاه 4,495,413 4,495,413
3 تیرآهن 18 یزد احرامیان 12 205 شاخه 18 بنگاه 5,550,459 5,550,459
4 تیرآهن 20 یزد احرامیان 12 255 شاخه 20 بنگاه 6,467,890 6,330,275
5 تیرآهن 22 یزد احرامیان 12 300 شاخه 24 بنگاه 7,844,037 7,889,908
6 تیرآهن 24 یزد احرامیان 12 350 شاخه 24 بنگاه 8,761,468 9,174,312
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول تیرآهن فولاد یزد (احرامیان)
۲ سایزبندی 14،  16، 18، 20 و 24
۳ طول ۱۲ متری
۴ واحد کیلوگرم
۵ کارخانه تولیدکننده کارخانه فولاد احرامیان یزد

 تیرآهن فولاد یزد (احرامیان)

یکی از کارخانه های تولید کننده تیرآهن، کارخانه فولاد یزد احرامیان است که از سال 1375 فعالیت خود را برای تولید تیرآهن با کیفیت آغاز نمود. شرکت نورد فولاد صنعتی و ساختمانی یزد تولیدکننده تیرآهن با استانداردهای لازم می باشد. در طی این سال ها فعالیت، تلاش کرده است تیرآهنی با کیفیت را تولید و بازار مصرف عرضه دارد. تیرآهن یزد در حال حاضر در سایزهای  14،  16، 18، 20 و 24 تولید می گردد. استاندارد مورد استفاده برای تولید تیرآهن فولاد یزد، استاندارد تیرآهن IPE است.
خصوصیات تیرآهن فولاد احرامیان وزن ایده آل و بهینه برای هر شاخه، بسته بندی مکانیزه محصول، صاف بودن انتهای هر شاخه، تابگیری شدن محصولات به صورت کامل است.

عوامل موثر بر قیمت تیرآهن فولاد یزد 

قیمت تیرآهن فولاد یزد بسته به کیفیت و سایز آن متفاوت خواهد بود. استاندارد تولید تیرآهن احرامیان باعث می گردد کیفیت محصول نهایی به صورت چشمگیری متمایز باشد از این رو در زمان خرید تیرآهن احرامیان پیشنهاد می گردد علابر بررسی قیمت، استاندارد تولید آن را نیز رصد نماید. از سویی دیگر موردی بعدی که می تواند بر قیمت تیرآهن یزد تاثیر بگذارد، سایز تیرآهن است. به صورت دقیق تر باید گفت هر چه سایز تیرآهن بالاتر رود، وزن تیرآهن نیز افزایش می یابد، در نتیجه قیمت تیرآهن نیز افزایش می باید. اما باید توجه کرد در برخی از موارد به خصوص در مورد تیرآهن فولاد یزد، یکسری از سایزها به دلیل کاربری بالاتر در بین خریداران، از قیمت بالاتری نیز برخوردار باشد. شما می توانید قیمت تیرآهن فولاد یزد را به صورت دقیق و کاملا به روز در جدول بالا مشاهده نماید.

قیمت تیرآهن فولاد یزد

قیمت روز تیرآهن احرامیان 

قیمت روز تیرآهن احرامیان به سبب اعلام روزانه از سمت کارخانه تولید کننده، می بایست به صورت روزانه رصد گردد. از این رو خریداران برای خرید تیر آهن احرامیان علاوه بر رصد نوسانات بازار فولاد، قیمت روز تیرآهن احرامیان را نیز بررسی می کنند. البته ناگفته نماند این تیرآهن به سبب برند با اعتبار در بازار فولاد نیز می تواند از رنج قیمتی متفاوتی نیز برخوردار باشد. در ادامه باید گفت عواملی که به صورت روزانه می تواند باعث تغییر قیمت روزانه قیمت فولاد یزد گردد بیان می شود:

 • قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید تیرآهن فولاد یزد
 • قیمت شمش
 • قیمت سنگ آهن
 • هزینه های حمل و نقل برای انتقال تیرآهن  فولاد یزد از کارخانه به مقصد
 • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار 

قیمت تیرآهن 14 یزد امروز

 از سایزهای پرکاربرد تیرآهن یزد، سایز 14 است که در بین خریداران بسیار پرطرفدار است. از این رو کارشناسان فروش این محصول قیمت تیرآهن ۱۴ یزد امروز را دقیق از کارخانه تولید کننده دریافت و به بازار فروش عرضه می دارند. البته شما می تواند قیمت تیرآهن ۱۴ یزد امروز را در جدول بالا به صورت کاملا آنلاین و دقیق مشاهده نماید.

قیمت تیرآهن 16 یزد

از دیگر سایزهای تیرآهن یزد که در صنعت فولاد و به خصوص ساخت و ساز از آن استفاده های فراوانی می گردد، سایز 16 است. سایز 16 تیرآهن فولاد یزد به دلیل وزن بالاتری که به نسبت سایز 14 دارد، از مقاومت بالاتری نیز برخوردار است و می تواند نیاز به استحکام بالاتر در ساخت و سازهای بزرگ را تامین نماید. قیمت تیرآهن ۱۶ یزد به دلیل وزن ایده آل و کیفیت بالایی که دارد، سبب شده از بسیاری از هزینه های ساخت و ساز را کاهش دهد. 

خرید تیرآهن احرامیان یزد 

بسیاری از خریداران برای خرید محصولات فولادی خود به خصوص تیرآهن احرامیان یزد سراغ مراکز معتبر می روند که علاوه بر دریافت محصول با اصالت، فاکتور خرید نیز دریافت کنند. در حال حاضر خرید تیرآهن احرامیان یزد به سبب نوسانات و تحولات رخ داده در بازار فولا، می تواند با چالش های متعددی همراه باشد. از این رو آهن ملل به عنوان یکی از معتبرین فروشگاه های فروش آهن آلات در ایران، با گردآوری نرخ روز تیرآهن فولاد یزد فرآیند خرید تیرآهن احرامیان یزد را برای خریداران آسان گردانده است. فرآیند خرید تیرآهن فولاد یزد از آهن ملل به صورت زیر می باشد:

 • تماس با کارشناس فروش تیرآهن احرامیان یزد
 • سفارش حجم مورد نیاز از تیرآهن و تامین آن توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار تیرآهن احرامیان یزد
 • ارسال فاکتور نهایی برای مشتری 

آهن ملل با ارائه مشاوره تخصصی و رایگان به مشتریان در مورد میزان و نوع خرید و ضمانت بار تا محل تحویل به مشتری توانسته رضایت مشتریان را به خود جلب نماید.

نمایش بیشتر +

سوالات متداول


خیر، خرید آهن آلات به صورت حضوری و غیرحضوری و تلفنی امکان پذیر است.


شماره تماس شرکت ۰۳۱۳۵۰۲۰ داخلی ۱۰۰ الی ۱۰۳ می باشد.


فولاد یزد تیرآهن سایز ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۲۰ و ۲۲ تولید می نماید.