قیمت روز ناودانی سپهر ایرانیان به واسطه اعلام هر روزه از سمت کارخانه تولیدکننده، در لیست قیمتی آپدیت می گردد. برای خرید ناودانی سپهر ایرانیان ابتدا گزینه «ارزش افزوده» را فعال نمایید و با مشاهده آخرین قیمت نهایی ناودانی سپهر، خرید خود را تکمیل نمایید. در زمان خرید و یا فروش ناودانی سپهر ایرانیان به سایز و ابعاد مورد نیاز دقت ویژه ای داشته باشید و پس از تایید نهایی از سمت کارشناس فروش، خرید خود را نهایی کنید. 

فولاد سپهر ایرانیان
قیمت ناودانی سپهر ایرانیان

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۴:۳۸:۱۰

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع ناودانی طول شاخه (m) وزن واحد کارخانه بارگیری نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 ناودانی 6 سبک 6 21 کیلوگرم سپهر ایرانیان کارخانه 28,257 28,349
2 ناودانی 6 سنگین 6 28 کیلوگرم سپهر ایرانیان کارخانه 27,523 27,523
3 ناودانی 8 سبک 6 25 کیلوگرم سپهر ایرانیان کارخانه 26,972 27,156
4 ناودانی 8 سنگین 6 38 کیلوگرم سپهر ایرانیان کارخانه 26,147 26,514
5 ناودانی 10 سبک 6 35 کیلوگرم سپهر ایرانیان کارخانه 27,156 27,431
6 ناودانی 10 سنگین 6 50 کیلوگرم سپهر ایرانیان کارخانه 26,147 26,514
7 ناودانی 12 سبک 6 53 کیلوگرم سپهر ایرانیان کارخانه 27,523 27,706
8 ناودانی 12 سنگین 6 65 کیلوگرم سپهر ایرانیان کارخانه 26,835 27,156
9 ناودانی 14 سنگین 6 76 کیلوگرم سپهر ایرانیان کارخانه 26,835 27,156
10 ناودانی 16 سنگین 6 85 کیلوگرم سپهر ایرانیان کارخانه 26,835 27,156
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول ناودانی سپهر ایرانیان
۲ سطح مقطع U شکل 
۳ سایز  6، 8، 10، 12، 14، 16، 18 و 20 میلیمتر
۴ طول شاخه ۶ متر
6 کارخانه تولیدکننده کارخانه فولاد سپهر ایرانیان

ناودانی سپهر ایرانیان

ناودانی سپهر ایرانیان یکی از برترین تولیدات کارخانه فولاد سپهر ایرانیان است که با استفاده از بهترین شمش های فولادی تولید می شود. با توجه به این که از استانداردهای ملی و بین المللی برای تولید ناودانی سپهر ایرانیان استفاده می شود، می توان گفت کیفیت این محصول کاملا مطابق با استانداردهای روز دنیا می باشد و از نظر کیفیت کاملا تایید شده است. از سوی دیگر خود کارخانه نیز به منظور تاییدیه نهایی، بار ناودانی سپهر ایرانیان را پیش از خروج از کارخانه مورد بررسی کیفی قرار می دهد. ناودانی سپهر ایرانیان در سایزهای 2.5 الی 12 در ضخامت های متفاوت و در طول های 6 و 12 متر تولید می شود. در حال حاضر شما می توانید قیمت ناودانی سپهر ایرانیان در 6 متر را در جدول بالا مشاهده نمایید.

قیمت ناودانی سپهر ایرانیان در سایزهای مختلف

برای تولید ناودانی سپهر ایرانیان از شمش فولادی با کیفیت استفاده می گردد تا محصول نهایی عاری از هر گونه ایراد و مشکلی باشد. در نتیجه محصولی که تولید می شود نیز علاوه بر کیفیت، از ویژگی های ساختاری بالایی نیز برخوردار است و می تواند پاسخگوی نیاز بسیاری از پروژه های صنعتی و ساختمانی باشد. از این لحاظ نیز می توان گفت قیمت ناودانی سپهر ایرانیان در سایزهای مختلف برای پروژه های عمرانی بسیار با اهمیت باشد. 
در زمان خرید ناودانی سپهر ایرانیان باید دانست که ویژگی های ساختاری و فیزیکی این محصول می تواند بر قیمت آن تاثیر مستقیم داشته باشد و آن را تغییر دهد. از جمله این موارد باید به نوع خود ناودانی (بال مساو یا بال نامساوی)، سایز ناودانی، طول هر شاخه ناودانی و وزن ناودانی اشاره نمود.هر یک از مواد به نوبه خود می توانند باعث شوند نرخ ناودانی سپهر ایرانیان تغییر یابد. البته باید گفت هر چه وزن ناودانی سپهر ایرانیان بیشتر شود، به مراتب قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد.

قیمت ناودانی سپهر ایرانیان

قیمت ناودانی 8 سپهر ایرانیان

قیمت ناودانی 8 سپهر ایرانیان با توجه به اینکه از کاربرد بالایی در صنایع برخوردار است، بسیار مهم است و می بایست به صورت روزانه رصد گردد. ناودانی 8 سپهر ایرانیان را می توان یکی از سبک ترین سایزهای ناودانی دانست که در این کارخانه تولید می گردد. قیمت روز ناودانی 8 سپهر ایرانیان در جدول به صورت روزانه آپدیت می گردد.

قیمت ناودانی 12 سپهر ایرانیان

یکی دیگر از سایزهای ناودانی سپهر، سایز 12 است که با توجه به استاندارد تولید خود از کیفیت بالایی برخوردار است و توانسته در برابر ضربه و نیروهای وارده به خوبی عمل کند. قیمت ناودانی 12 سپهر ایرانیان با توجه به این که کارایی بالایی دارد و از جنس فولاد کربنی نیز ساخته می شود، می تواند نسبت به برندهای دیگر بسیار مناسب باشد. قیمت ناودانی 12 سپهر ایرانیان به صورت روزانه آپدیت می شود.

قیمت روز ناودانی سپهر ایرانیان و عوامل دخیل بر آن

قیمت روزانه ناودانی سپهر ایرانیان می تواند بسته به عوامل زیادی متغیر شود. سبک و سنگین بودن ناودانی، شکل ظاهری، فابریک و یا پرسی بودن آن می تواند به نوبه خود در قیمت ناودانی سپهر ایرانیان تاثیر داشته باشد اما برای تخمین قیمت روزانه آن باید به نکات زیادی دقت نمود. چرا که بازار فولاد نه تنها یک بازار مستقیل نیست بلکه توسط عوامل داخلی و خارجی متعددی تحت نوسان قرار می گیرد. از جمله مواردی که می توانند نرخ روز ناودانی سپهر ایرانیان را تحت شعاع قرار دهند عبارتند از:

  • قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
  • قیمت نفت و حامل های انرژی 
  • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید نبشی
  • قیمت سنگ آهن
  • قیمت داخلی و جهانی شمش مورد نیاز برای تولید
  • نام برند
  • هزینه های حمل و نقل 
  • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
  • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

کارخانه تولید کننده نیز به صورت روزانه قیمت ناودانی سپهر ایرانیان را به بازار اعلام می کند و کارشناسان آهن ملل نیز به صورت لحظه ای قیمت ها را آپدیت می کنند.

خرید ناودانی سپهر ایرانیان در حجم مورد نظر با بهترین قیمت

خرید ناودانی سپهر ایرانیان بسته به صنعتی که قرار است در آن به کار گرفته شود، از اهمیت خاصی برخوردار است. از این خاطر می بایست به نوع، سایز و ابعاد آن دقت ویژه ای نمود. البته لازم به یادآوری است بازار آهن و فولاد همواره در حال نوسان است و می بایست برای داشتن خرید به صرفه و مناسب، از کارشناسان این حوزه اطلاعات لازم کسب نمایید و با بهترین قیمت خرید ناودانی سپهر ایرانیان را انجام دهید.

نمایش بیشتر +