قیمت ناودانی کوهپایه (اسپیرال) به صورت روزانه و آنلاین به روز رسانی می گردد و در جدول درج می گردد. لازم به ذکر است تائیدیه کارشناس فروش آهن ملل به منظور ارسال فاکتور نهایی پس از اتمام فرآیند خرید ناودانی کوهپایه (اسپیرال) بسیار ضروری است. از این رو توصیه می گردد پس از مشاهده قیمت ها، برای خرید حتما با کارشناس فروش در ارتباط باشید.

فولاد کوهپایه
قیمت ناودانی کوهپایه (اسپیرال)

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۱:۰۰:۳۴

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع ناودانی طول شاخه (m) وزن واحد کارخانه بارگیری نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 ناودانی 5 6 22 کیلوگرم کوهپایه کارخانه تماس بگیرید تماس بگیرید
2 ناودانی 5 6 24 کیلوگرم کوهپایه کارخانه تماس بگیرید تماس بگیرید
3 ناودانی 6 6 26 کیلوگرم کوهپایه کارخانه تماس بگیرید تماس بگیرید
4 ناودانی 6 6 32 کیلوگرم کوهپایه کارخانه 25,780 25,780
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول ناودانی کوهپایه (اسپیرال)
۲ سطح مقطع U شکل 
۳ سایز  5 و 6 
۴ طول شاخه ۶  متر
6 کارخانه تولیدکننده کارخانه فولاد کوهپایه

ناودانی اسپیرال کوهپایه

ناودانی اسپیرال کوهپایه از جمله محصولات با کیفیت کارخانه اسپیرال است که ساختاری  U شکل دارد و به واسطه قیمت مناسب در کنار کیفیت بالا، توانسته رضایت بسیاری از خریداران را جلب نماید. ناودانی اسپیرال نیز دارای بال و جان می باشد که سایز جان ناودانی  تعیین کننده، ابعاد آن است و همین امر نیز توانسته بر قیمت ناودانی اسپیرال کوهپایه تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. کارخانه تولید کننده ناودانی اسپیرال کوهپایه، دقیقا بر کیفیت و کمیت محصول نظارت بالایی دارد تا در نهایت محصول تولید شده از همه نظر دارای شرایط استاندارد باشد. فولاد کوهپایه که تولید کننده  ناودانی اسپیرال است، در جاده اصفهان نایین قرار گرفته است و نبشی و ناودانی از جمله محصولات تولیدی این کارخانه می باشد که به صورت بال مساوی و غیر مساوی تولید می شوند. این محصولات طبق استاندارد ملی ISIRI و استاندارد DIN آلمان تولید می شوند.

قیمت ناودانی اسپیرال در سایزهای مختلف آن

قیمت ناودانی اسپیرال همچون دیگر مقاطع فولادی، به ویژگی ها و ساختار فیزیکی آن بستگی دارد و با هر تغییر در اندازه و سایزها، تغییراتی خواهد داشت. ناودانی فولاد اسپیرال از جمله مقاطع فولادی است که به عنوان پروفیل های صنعتی و ساختمانی در نظر گرفته می شود و به کار گرفته می شود. از همین خاطر ناودانی فولاد اسپیرال را از لحاظ وزنی به دو دسته سبک و سنگین تقسیم می کنند. قیمت ناودانی فولاد اسپیرال سبک نیز می تواند به نسبت سنگین آن متفاوت باشد. همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید، ناودانی کوهپایه دارای سایزهایی می باشد؛ این بدان معناست که ناودانی نیز همانند دیگر مقاطع دارای بال و جان است و سایز جان تیرآهن به عنوان گزینه اصلی برای تعیین کردن سایز ناودانی کوهپایه در نظر گرفته می شود. در حال حاضر شما می توانید قیمت ناودانی کوهپایه را در سایز های 5 و 6 و در وزن های مختلف به صورت تفکیک شده مشاهده نماید.
پیرامون کیفیت و قیمت ناودانی کوهپایه باید این نکته را خاطر نشان کرد که با توجه به استانداردها و آزمون های لازم مورد استفاده برای تولید این محصول، به نسبت دیگر برندهای موجود در بازار مصرف، مورد تائید می باشد.

قیمت ناودانی اسپیرال

قیمت ناودانی 5 سبک اسپیرال

همانطور که بیان شد، ناودانی ها از نظر وزنی به دو دسته سبک و سنگین تقسیم می شوند. ناودانی 5 سبک اسپیرال از جمله ناودانی های سبک این کارخانه است که دارای وزنی معادل با 22 کیلوگرم برای هر شاخه می باشد.  البته هر شاخه نیز دارای طول 6 متر می باشد. اصولا در صنایع مختلف از ناودانی 5 سبک اسپیرال با توجه به کیفیت و ساختاری که دارد، به وفور استفاده می شود. از این رو قیمت ناودانی 5 سبک اسپیرال می تواند نقش بسزایی برای صنعت ساخت و ساز و دیگر صنایع وابسته داشته باشد.

قیمت ناودانی 6 سبک اسپیرال

از دیگر سایزهای ناودانی اسپیرال، سایز 6 است که هم در وزن سبک و هم سنگین تولید می گردد. قیمت ناودانی 6 سبک اسپیرال که دارای وزن 26 کیلوگرم برای هر شاخه می باشد، به صورت روزانه و آنلاین آپدیت می گردد، در جدول بالا قابل مشاهده می باشد.

قیمت روز ناودانی فولاد گستر کوهپایه (اسپیرال)

در بازار فولاد ایران به دلیل وابستگی که بین اجزای مختلف آن وجود دارد، عوامل می توانند بر قیمت مقاطع فولادی تاثیر بگذارند. از جمله مواردی که می توانند بر قیمت ها اثر داشته باشند عبارتند از:

  • قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
  • قیمت نفت و حامل های انرژی 
  • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید ناودانی
  • قیمت سنگ آهن
  • قیمت داخلی و جهانی شمش مورد نیاز برای تولید
  • نام برند
  • هزینه های حمل و نقل 
  • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
  • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

 از همین خاطر کارخانه ترجیح می دهند به صورت روزانه قیمت مقاطع خود را به مبادی فروش اعلام دارند. در این بین ناودانی اسپیرال هم از این روال پیروی می کند و لازم است به صورت روزانه قیمت ناودانی اسپیرال به بازار مصرف اعلام شود. در نهایت خریداران نیز به واسطه وجود قیمت ناودانی اسپیرال امروز، دست به خرید بزنند.

خرید ناودانی اسپیرال کوهپایه با قیمت کف بازار

برای خرید ناودانی اسپیرال کوهپایه می توانید از شرکت آهن ملل خرید خود را انجام دهید. شرکت آهن ملل رتبه ۱ فروش آهن آلات است که به عنوان شرکتی بزرگ در مرکز آهن ایران، اصفهان قرار گرفته است. این شرکت منبعی مطمئن برای خرید آهن آلات می باشد. کارشناسان آهن ملل آماده پاسخگویی به مشتریان عزیزی هستند که نیاز به مشاوره تخصصی برای خرید ناودانی اسپیرال کوهپایه دارند. شما می توانید برای خرید ناودانی اسپیرال کوهپایه به صورت مستقیم به سایت آهن ملل مراجعه نماید و سپس خرید خود را نهایی کنید.

نمایش بیشتر +

سوالات متداول


با توجه به مکان مقصد ، از کارخانه و انبار امکان پذیر است.


بله دفتر شرکت آهن ملل در اصفهان آماده مشتریان گرامی برای خرید حضوری می باشد.


آهن ملل خرید به صورت تهاتری ندارد.