قیمت ناودانی نصر آذربایجان پس از اعلام نرخ از سمت کارخانه، به صورت روزانه و آنلاین به روزرسانی می گردد. همان طور که مشاهده می کنید قیمت های درج شده بدون احتساب ارزش افزوده است. از این رو در زمان مشاهده قیمت ها گزینه ارزش افزوده را فعال نمایید. همچنین برای خرید ناودانی نصر آذربایجان و تائید نهایی نیاز است حتما از طریق تماس با کارشناس فروش آهن ملل، خرید خود را ثبت کنید.

فولاد نصر آذربایجان
قیمت ناودانی نصر آذربایجان

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۳:۳۷:۵۳

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع ناودانی طول شاخه (m) وزن واحد کارخانه بارگیری نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 ناودانی 8 6 متری سبک 25 کیلوگرم نصر آذربایجان کارخانه 26,881 26,881
2 ناودانی 8 6 متری سنگین 37 کیلوگرم نصر آذربایجان کارخانه 26,606 26,606
3 ناودانی 10 6 متری سبک 35 کیلوگرم نصر آذربایجان کارخانه 26,881 26,881
4 ناودانی 10 6 متری سنگین 47 کیلوگرم نصر آذربایجان کارخانه 26,606 26,606
5 ناودانی 12 6 متری سبک 94 کیلوگرم نصر آذربایجان کارخانه تماس بگیرید تماس بگیرید
6 ناودانی 12 6 متری سنگین 94 کیلوگرم نصر آذربایجان کارخانه تماس بگیرید تماس بگیرید
7 ناودانی 8 12 متری سبک 50 کیلوگرم نصر آذربایجان کارخانه 26,881 26,881
8 ناودانی 8 12 متری سنگین 62 کیلوگرم نصر آذربایجان کارخانه 26,606 26,606
9 ناودانی 10 12 متری سبک 70 کیلوگرم نصر آذربایجان کارخانه 26,881 26,881
10 ناودانی 10 12 متری سنگین 94 کیلوگرم نصر آذربایجان کارخانه 26,606 26,606
11 ناودانی 12 12 متری سبک 100 کیلوگرم نصر آذربایجان کارخانه تماس بگیرید تماس بگیرید
12 ناودانی 12 12 متری سنگین 125 کیلوگرم نصر آذربایجان کارخانه تماس بگیرید تماس بگیرید
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول ناودانی نصر آذربایجان
۲ سطح مقطع U شکل 
۳ سایز  8، 10، 12 
۴ طول شاخه ۶  و 12 متر
6 کارخانه تولیدکننده کارخانه فولاد نصر آذربایجان

ناودانی نصر آذربایجان

کارخانه فولاد نصر آذربایجان از جمله کارخانه های فولادی است که یکی از تولیدات آن ناودانی است. ناودانی نصر آذربایجان از آن دسته محصولات فولادی است که به دلیل مقاومت، کیفیت  و طول عمر بالا به صورت گسترده در سازه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. ناودانی نصر آذربایجان از نظر وزنی نیز به دو دسته سبک و سنگین تقسیم می گردد و همین ویژگی می تواند علاوه بر قیمت ناودانی نصر آذربایجان، بر کارایی آن نیز تاثیر مستقیم داشته باشد. شما می توانید قیمت ناودانی نصر آذربایجان در انواع سبک و سنگین را بر اساس سایزهای موجود در جدول بالا مشاهده نمایید.

رصد قیمت ناودانی نصر آذربایجان در سایزهای مختلف

برای خرید ناودانی نصر آذربایجان می بایست به ویژگی های ظاهری این محصول دقت نمود چرا که هریک از این ویژگی ها می توانند به صورت چشمگیری بر قیمت نهایی این محصول تاثیر بگذارد. همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید، ناودانی نصر آذربایجان در سایزهای مختلفی تولید می شوند. تمامی سایزها به این صورت هستند که در دو طول 6 و 12 موجود می باشند و این ویژگی بسته به نیاز و کاربردی که خواهند داشت، می تواند بسیار مهم باشد. همین امر نیز می تواند بر قیمت ناودانی نصر آذربایجان مستقیما تاثیر داشته باشد. البته باید در مورد این ناودانی گفت که از نظر وزنی، سبک و سنگینی دارد. در جدول بالا برای هرکدام از سایزهای ناودانی نصر آذربایجان به صورت کامل بیان شده است که سبک هستند و یا سنگین. ناودانی نصر آذربایجان سبک را می توان از نوع سبک ترین نوع ناودانی موجود در بازار دانست. با این حساب در نهایت این وزن ناودانی است که مشخص کننده قیمت نهایی آن می شود. هر چه ناودانی سنگین تر باشد، قیمت ناودانی نصر آذربایجان نیز بیشتر خواهد شد. به همین خاطر توصیه می شود با توجه به ویژگی های ساختاری و وزنی که این مقطع فلزی دارد، برای پروژه خود اقدام به خرید کنید.

قیمت ناودانی نصر آذربایجان

قیمت روزانه ناودانی نصر آذربایجان در بازار روز ایران

یکی از مهم ترین و اساسی ترین نکات در زمان خرید ناودانی نصر آذربایجان، قیمت آن است. چرا که این عامل می تواند بسته به شرایط بازار و موقعیت این محصول در صنایع مختلف، دچار نوسانات زیادی گردد. از جمله مواردی که می توانند قیمت روز ناودانی نصر آذربایجان را تحت تاثیر قرار دهند، عبارتند از:

  • قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
  • قیمت نفت و حامل های انرژی 
  • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید ناودانی
  • قیمت سنگ آهن
  • قیمت داخلی و جهانی شمش مورد نیاز برای تولید
  • نام برند
  • هزینه های حمل و نقل 
  • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
  • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

همه این موارد به نوبه خود می تواند بر قیمت مقاطع فولادی تاثیر کم و یا زیادی داشته باشند. از این رو توصیه می گردد پیش از خرید ناودانی نصر آذربایجان حتما بازار و قیمت های موجود در آن را رصد نماید.

خرید ناودانی نصر آذربایجان با بهترین قیمت 

در زمان خرید ناودانی نصر آذربایجان با این نکته توجه داشت که مهمترین ویژگی این محصول، قدرت و ثبات آن به نسبت وزنش می باشد. هر ناودانی که ساختاری U شکل دارد، دارای یک جان و دو بال است که طول جان مشخص کننده سایز ناودانی خواهد بود. شما می توانید خرید ناودانی نصر آذربایجان را به صورت شاخه ای و یا بر حسب تناژ انجام دهید. اما این خرید نیازمند مراجعه به مرکزی معتبر است که بهترین قیمت روز بازار ناودانی نصر آذربایجان را به شما ارائه دهد. 
کارشناسان آهن ملل به صورت آنلاین و برخط مشاوره پیش از خرید ناودانی نصر آذربایجان را به خریداران به صورت رایگان ارائه می دهند. 

نمایش بیشتر +