پروفیل صنعت ماهان
قیمت ناودانی پروفیل صنعت ماهان

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۳:۱۳:۳۰

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع ناودانی طول شاخه (m) درجه وزن واحد کارخانه بارگیری نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 ناودانی 8 6 1 38 کیلوگرم صنعت ماهان کارخانه تماس بگیرید تماس بگیرید
2 ناودانی 10 6 1 46 کیلوگرم صنعت ماهان کارخانه تماس بگیرید تماس بگیرید
3 ناودانی 12 6 1 52 کیلوگرم صنعت ماهان کارخانه 26,147 26,147
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول ناودانی پروفیل صنعت ماهان
۲ سطح مقطع U شکل 
۳ سایز  8، 10 و 12 
۴ طول شاخه 6 متر
6 کارخانه تولیدکننده کارخانه پروفیل صنعت ماهان

ناودانی پروفیل صنعت ماهان

یکی از ناودانی که در بازار بسیار شناخته شده است و بر اساس نورد گرم تولید می شود، ناودانی پروفیل صنعت ماهان است که دارای وزن سبک و سنگین می باشد. ناودانی پروفیل صنعت ماهان بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی موجود در این صنعت تولید شده است، در نتیجه کیفیت آن از همه نظر قابل قبول است و می توان آن را در صنایع مختلف و برای کاربردها مهمی همچون ساخت سوله، ستون، فونداسیون و … استفاده نمود. کارخانه پروفیل صنعت ماهان در حاضر می تواند ناودانی هایی در سایز 8 الی 16 تولید کند و به بازار مصرف ارائه دهد. شما می توانید آخرین قیمت ناودانی پروفیل صنعت ماهان را در جدول بالا به صورت به روز شده مشاهده نمایید.

رصد قیمت ناودانی پروفیل صنعت ماهان در بازار فولاد

قیمت ناودانی پروفیل صنعت ماهان با توجه به این که از کیفیت بالا و همچنین برند معرفی می باشد، می تواند برای بازار فولاد بسیار با اهمیت باشد و رصد آن برای خریداران در اولویت قرار دارد. استانداردهای مورد استفاده برای تولید ناودانی پروفیل صنعت ماهان، استاندارد ملی و بین المللی تایید شده می باشد که باعث شده کیفیت آن از همه لحاظ مورد تایید خریداران باشد. 
از دیگر مواردی که توانسته جز مهم ترین ویژگی های اصلی ناودانی پروفیل صنعت ماهان باشد که در قیمت این محصول دخیل می گردد، ابعاد جان و بال ناودانی است. قیمت ناودانی پروفیل صنعت ماهان بر اساس سایز آن تخمین زده می شود که همان جان ناودانی است. بنابراین منظور از سایز ناودانی پروفیل صنعت ماهان، اندازه جان آن است. البته ناگفته نماند سایز بال های ناودانی در قیمت تمام شده ناودانی پروفیل صنعت ماهان نیز تاثیر دارد.
مورد دیگری که می تواند عامل نوسان قیمت ناودانی پروفیل صنعت ماهان باشد، وزن ناودانی است. ناودانی پروفیل صنعت ماهان بر اساس وزن به دو دسته سبک و سنگین تفکیک می شود که تفاوت این دو در وزنشان می باشد.

 قیمت ناودانی پروفیل صنعت ماهان

قیمت ناودانی 10 سنگین پروفیل صنعت ماهان

در جدول بالا هر علاوه بر مشاهده قیمت ناودانی 10 سنگین پروفیل صنعت ماهان، شما می توانید وزن، قیمت روز قبل و همچنین نوسانات این محصول را در بازه های زمانی مختلف مشاهده نمایید و بر حسب نیاز و قیمت موجود، خرید کنید.

قیمت ناودانی 12 سنگین پروفیل صنعت ماهان 

در بین سایزهای سبک و سنگین ناودانی هاف برخی از سایزهای وزن بیشتر، کارایی بهتر و بیشتری نیز در صنایع خواهند داشت. ناودانی 12 سنگین پروفیل صنعت ماهان نیز از این موارد است که توانسته در صنایع کاربرد بسیاری داشته باشد. به همین خاطر قیمت ناودانی 12 سنگین پروفیل صنعت ماهان می تواند در هزینه های جاری نقش بسزایی داشته باشد.

قیمت روز ناودانی پروفیل صنعت ماهان 

بررسی نوسانات رخ داده در بازار پر تلاطم آهن، همواره باید به صورت دقیق و همراه با رصد قیمت عوامل دخیل و تاثیر گذار صورت گیرد. چرا که قیمت روز ناودانی صنعت ماهان می تواند به سبب وابستگی به عواملی همچون قیمت دلار، به نوسان این عامل، هر روز دچار تغییر گردد. از این رو مهم است با کلیت این عوامل آشنا بود و به صورت روزانه قیمت روز ناودانی پروفیل صنعت ماهان را با توجه به این موارد بررسی نمود.

 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید ناودانی
 • قیمت سنگ آهن
 • قیمت داخلی و جهانی شمش مورد نیاز برای تولید
 • نام برند
 • هزینه های حمل و نقل 
 • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

خرید ناودانی پروفیل صنعت ماهان در هر تناژ و با بهترین قیمت

قیمت ناودانی پروفیل صنعت ماهان بر حسب کیلوگرم و به بازار ارائه می گردد در نتیجه وزن ناودانی انتخابی بسیار مهم می باشد و می تواند تعیین کنند قیمت نهایی بار خریدارای شده باشد. اما مهم تر از آن، نرخ موجود در بازار است. اصولا مبادی که آخرین نرخ ناودانی پروفیل صنعت ماهان را به بازار اعلام می دارند، همیشه بهترین قیمت را ارائه نمی دهند. از این رو شما می توانید با اعتماد به آهن ملل، یکی از معتبرترین فروشگاه های خرید و فروش آهن آلات، مناسب ترین قیمت ناودانی پروفیل صنعت ماهان را به بازار عرضه می دارد. فرآیند خرید ناودانی پروفیل صنعت ماهان از آهن ملل به شرح زیر می باشد:

 • سفارش حجم مورد نیاز و محصول توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید ناودانی پروفیل صنعت ماهان به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار  
 • ارسال فاکتور نهایی برای مشتری  
نمایش بیشتر +