قیمت عرشه فولادی مبارکه

قیمت عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه

قیمت عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه هر روز از سمت کارخانه تولیدکننده اعلام می شود و به صورت آنلاین در جدول درج می گردد. قیمت ها به صورت جداگانه برای هر سایز در جدول موجود است، برای خرید عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه کافیست با کارشناس مربوطه در تماس باشید تا خرید شما نهایی گردد.

 فولاد مبارکه اصفهان
قیمت عرشه فولادی مبارکه

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۰:۵۶:۰۸

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف ضخامت (mm) عرض(m) حالت واحد نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 ورق عرشه 0.7 میل فولاد مبارکه 1.25 شیت کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
2 ورق عرشه 0.8 میل فولاد مبارکه 1.25 شیت کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
3 ورق عرشه 0.9 میل فولاد مبارکه 1.25 شیت کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
4 ورق عرشه 1 میل فولاد مبارکه 1.25 شیت کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
5 ورق عرشه 1.20 میل فولاد مبارکه 1.25 شیت کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
6 ورق عرشه 1.25 میل فولاد مبارکه 1.25 شیت کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه
۲ عرض  1 و 1.25 متر
3 حالت ظاهری شیت
4 کارخانه تولیدکننده کارخانه فولاد مبارکه اصفهان

عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه 

عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه  یکی از انواع ورق های گالوانیزه است که به صورت ذوزنقه ای شکل تولید می گردد. این نوع ورق ها دارای شیارهایی هستند که بسته به نوع کارکرد، مورد استفاده قرار می گیرند.  برای تولید عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه از ورق گالوانیزه که دارای ضخامت تقریبی بین 0.7 تا 1 میلیمتر است، استفاده می شود.  بدین ترتیب با ایجاد شیارهایی بر روی ورق، عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه تولید می گردد. با توجه به این برای تولید این نوع ورق عرشه فولادی، از ورق گالوانیزه فولاد مبارکه استفاده می گردد، به همین خاطر به آن عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه گفته می شود.  از این ورق ها برای سقف و کف سازه به وفور استفاده می گردد و شیارهای آن توسط بتن پوشانده می شود.

قیمت عرشه فولادی مبارکه 

ورق گالوانیزه  با توجه به نیاز کاربر و کاربردی که دارد، شیار زده می شود. ارتفاع  ذوزنقه به مشخصات مکانیکی و بار وارده بستگی دارد.  به همین خاطر اگر دقت داشته باشید، می توانید انواع عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه با شکل های متفاوت را در بازار پیدا کنید. به همین خاطر قیمت عرشه فولادی مبارکه  به نسبت تغییراتی که دارد، متفاوت خواهد بود.  البته لازم به ذکر است برای تعیین قیمت عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه باید به تولید کننده و گام های آن دقت داشت. ضخامت نیز یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه است. همان طور که در جدول بالا مشاهده می کنید از ضخامت 0.4 الی 1 میل تنوع ضخامت برای این محصول تعریف شده است. از دیگر عوامل موثر بر قیمت عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه، عرض این ورق است. بسته به عرضی که ورق خواهد داشت، به طبع قیمت این محصول نیز تغییر خواهد کرد.
و آخرین عواملی که به طور ثابت بر قیمت عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه تاثیر می گذارد، وزن آن است. در این صورت باید در زمان خرید ورق عرشه فولادی مبارکه به تمام این نکات دقت بسیار داشته باشید.

قیمت عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه

قیمت روز عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه

قیمت روز عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه همانند دیگر محصولات فولادی به عوامل دیگری وابسته است که می تواند بازار فولادی را دچار تحولات گسترده ای سازد. به عنوان مثال، بازار فولاد با هر نوسان قیمت ارز، می تواند تغییرات گسترده ای را داشته باشد. اما از دیگر عواملی که می تواند بر قیمت روز عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه تاثیر بگذارد عبارتند از :

 • قیمت ارز به خصوص دلار
 • قیمت نفت و حامل های انرژی
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید ورق
 • قیمت شمش
 • قیمت سنگ آهن
 • هزینه های حمل و نقل
 • میزان عرضه و تقاضا
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

از این رو کارخانه فولاد مبارکه به صورت روزانه و پس از بررسی روند بازار، قیمت روز عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه را به بازار اعلام می دارد. کارشناسان آهن ملل آخرین قیمت این محصول را در جدول بالا درج می کنند. شما می توانید برای خرید ورق عرشه فولادی مبارکه با کارشناسان آهن ملل در تماس باشید.

خرید عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه

خریدار برای خرید عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه، تعداد شیت مورد نظر را به کارشناس اعلام می کند و کارشناس فروش آهن ملل پس از بررسی نیاز خریدار و گام عرشه فولادی، ورق عرشه فولادی مورد نظر را برای خریدار تامین می سازد. البته لازم به ذکر است هر کارخانه بسته به تولیدات خود، یکسری از گام ها را تولید می کند، از این رو کارشناس فروش نقشه ورق عرشه فولادی مبارکه را برای خریدار ارسال می کند. به این ترتیب ابعاد آن محاسبه و وزن بار تخمین زده می شود و در نهایت قیمت بار برای خرید عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه به مشتری بر اساس کیلوگرم ارائه می گردد.
اما در کل مراحل خرید عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه از آهن ملل که یکی از فروشگاه های بزرگ آهن آلات در سراسر ایران است به شرح زیر می باشد:

 • تماس با کارشناس فروش ورق آهن ملل
 •  سفارش حجم مورد نیاز از عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه و تامین آن توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار ورق
 • ارسال فاکتور نهایی

آهن ملل ارائه دهنده آخرین و بهترین قیمت محصولات فولادی است که در طی سال ها فعالیت خود، توانسته با جلب رضایت مشتری، خریدار را در زمینه خرید عرشه فولادی گالوانیزه مبارکه همراهی می کند و با ارائه مشاوره رایگان، فرایند خرید را آسان ساخته است.

نمایش بیشتر +