قیمت عرشه فولادی کاشان

قیمت عرشه فولادی گالوانیزه کاشان

قیمت عرشه فولادی گالوانیزه کاشان برای هر سایز به صورت جداگانه به روز رسانی می گردد. شما با مراجعه به جدول زیر می تواند علاوه بر قیمت روز، قیمت دیروز و نمودار نوسانات عرشه فولادی گالوانیزه کاشان را نیز مشاهده کنید. خرید عرشه فولادی گالوانیزه کاشان بر اساس سایز درج شده انجام می گردد، در نتیجه حتما به قیمت و سایز محصول دقت نمایید.

امیرکبیر کاشان
قیمت عرشه فولادی کاشان

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۳:۳۳:۰۵

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف ضخامت (mm) حالت ابعاد (m) واحد نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 ورق عرشه 0.7 میل کاشان شیت عرض 1.25 کیلوگرم 47,706 47,706
2 ورق عرشه 0.8 میل کاشان شیت عرض 1.25 کیلوگرم 47,202 47,202
3 ورق عرشه 0.9 میل کاشان شیت عرض 1.25 کیلوگرم 46,697 46,697
4 ورق عرشه 1 میل کاشان شیت عرض 1.25 کیلوگرم 46,697 46,697
5 ورق عرشه 1.20 میل کاشان شیت عرض 1.25 کیلوگرم 47,000 47,000
6 ورق عرشه 1.25 میل کاشان شیت عرض 1.25 کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول عرشه فولادی گالوانیزه کاشان
۲ عرض 1.25 متر
3 حالت ظاهری شیت
4 کارخانه تولیدکننده کارخانه امیر کبیر کاشان

ورق عرشه فولادی گالوانیزه کاشان

سقف فولادی یا سقف‌ های مرکب نوعی ورق فولادی موجدار در دسته سقف‌ های سبک به حساب می‌آید که معمولاً از عرشه فولادی گالوانیزه کاشان که جزء بهترین برند‌های کشور محسوب می‌ شود، استفاده می گردد. آن ها خواص لازم برای استحکام و مقاومت در حوادث مختلف مانند زلزله را دارند.
با عرشه فولادی گالوانیزه کاشان، محصول جدیدی که طول عمر و پایداری بیشتری داشت به صنعت ساختمان وارد شد که امروزه این محصولات به ورق فولادی گالوانیزه یا ورق موجدار معروف شده‌ اند. مقرون‌ به‌ صرفه بودن، نصب آسان و سریع، سبک بودن، عایق صدا و گرما، کاهش وزن کف بتنی و مقاومت در برابر خوردگی، برخی مزایای استفاده از این ورقه ها محسوب می‌ شوند. آن ها دارای ضخامت‌ های متفاوتی هستند و به‌ دلیل شیار‌ها و خم‌ های خاصی که دارند، جایگزین مناسبی برای سقف‌ های قدیمی محسوب می‌ شوند. با عرشه فولادی گالوانیزه کاشان، تمامی شیارهای روی سقف به‌‌راحتی با بتن آماده پر شده و می‌ تواند امنیت ساختمان را افزایش دهد.

قیمت عرشه فولادی گالوانیزه کاشان با بهترین نرخ

عوامل بی‌ شماری در تعیین قیمت عرشه فولادی گالوانیزه کاشان نقش دارند. این عوامل می‌ توانند شامل میزان عرضه و تقاضا، رقابت، مقررات دولتی، و سایر جنبه‌ های آمیخته بازاریابی باشند. تولیدکنندگان، برای اینکه بتوانند با موفقیت رقابت کنند، باید خریداران، رقبا، شرایط اقتصادی و مقررات سیاسی در بازارهای دیگر را درک کنند.
به همین دلیل اگر شرکتی قصد فروش محصولات یا خدمات خود را در بازار داشته باشد، باید قبل از تعیین قیمت در مورد عوامل تاثیرگذار در بازار، تحقیق و آن را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد. این عوامل شامل کیفیت استحکام فولاد، ضخامت ورق فولادی، ضخامت لایه روی و... که باعث تعیین قیمت عرشه فولادی گالوانیزه کاشان می‌ شوند.
هزینه‌ های مربوط به حمل‌ و‌ نقل نیز می‌ تواند به‌ طور قابل توجهی بر قیمت قیمت عرشه فولادی گالوانیزه کاشان تأثیر بگذارد. این امر به‌ ویژه در مورد محصولاتی که ممکن است وارداتی باشند، قابل مشاهده است. اگر مالیات یا عوارضی توسط دولت‌ ها برای جا به‌ جایی کالا‌ها در داخل و خارج از یک کشور یا منطقه اعمال شود، قیمت عرشه فولادی گالوانیزه کاشان تحت تاثیر قرار می گیرد. از دیگر عوامل موثر بر قیمت عرشه فولادی کاشان عبارتند از:

 • ضخامت
 • ضخامت لایه روی
 • استحکام فولاد
 • عوامل موثر بر قیمت عرشه فولادی 
قیمت عرشه فولادی گالوانیزه کاشان

قیمت روز عرشه فولادی گالوانیزه کاشان

بدون شک قیمت‌ ها نقش مهمی در فرآیند تصمیم‌ گیری مصرف کننده دارد. قیمت روز عرشه فولادی گالوانیزه کاشان با توجه به شرایط، ممکن است تغییر کند. عامل دیگری که باعث می‌شود تا قیمت عرشه فولادی گالوانیزه کاشان دائماً در حال تغییر باشند، تغییر در قیمت مواد اولیه یا تاثیر عوامل خارجی بر بازار است. از جمله مواردی که می تواند بر قیمت روز عرشه فولادی گالوانیزه کاشان تاثیر بگذارد شامل موارد زیر می شود:

 •  قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید عرشه فولادی گالوانیزه کاشان
 • قیمت شمش
 • قیمت سنگ آهن
 • هزینه های حمل و نقل برای انتقال عرشه فولادی گالوانیزه کاشان از کارخانه به مقصد
 • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

خرید عرشه فولادی گالوانیزه کاشان

با توجه به کاربرد‌های مختلف، هنگام خرید عرشه فولادی گالوانیزه کاشان، در نظر داشته باشید که می توانید آن را در دو نوع مختلف تهیه کنید. اولین نوع عرشه سقف (Roof Deck) است. به همین دلیل باید به اندازه کافی محکم باشد تا وزن را حفظ کند. نوع دیگری از این محصول که هنگام خرید عرشه فولادی گالوانیزه کاشان وجود دارد، عرشه کف کامپوزیت (Roof Deck) است.  از این رو باید در زمان خرید عرشه فولادی گالوانیزه کاشان به نوع کارکرد و ضخامت آن دقت کنید.
آهن ملل یکی از بزرگ ترین و معتبرترین فروشگاه های فروش و خرید عرشه فولادی گالوانیزه کاشان و دیگر انواع مقاطع فولادی در کشور است که به روزترین قیمت محصولات فولادی را به بازار عرضه می دارد. شما می توانید با طی فرآیندهای زیر خرید عرشه فولادی گالوانیزه کاشان را انجام دهید:

 • تماس با کارشناس فروش ورق آجدار آهن ملل
 • سفارش حجم مورد نیاز از ورق آجدار و تامین آن توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار ورق آجدار
 • ارسال فاکتور نهایی
نمایش بیشتر +