قیمت عرشه فولادی خودرو شهرکرد

قیمت عرشه فولادی گالوانیزه خودرو شهرکرد

قیمت عرشه فولادی گالوانیزه خودرو شهرکرد که از جمله محصولات با کیفیتی است، هر روز به صورت آنلاین آپدیت می شود. از این رو برای خرید عرشه فولادی گالوانیزه خودرو شهرکرد، نیاز ابتدا آخرین نرخ را بررس نماید و سپس از طریق تماس با کارشناس فروش، خرید خود را در حجم مورد نظر نهایی کنید. لازم به ذکر است در زمان مشاهده قیمت ها حتما گزینه «ارزش افزوده» را فعال نمایید.

خودرو شهرکرد
قیمت عرشه فولادی خودرو شهرکرد

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۳:۳۲:۲۲

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف ضخامت (mm) عرض(m) حالت واحد نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 ورق عرشه 0.7 میل خودرو شهرکرد 1.25 شیت کیلوگرم 47,706 47,706
2 ورق عرشه 0.8 میل خودرو شهرکرد 1.25 شیت کیلوگرم 47,202 47,202
3 ورق عرشه 0.9 میل خودرو شهرکرد 1.25 شیت کیلوگرم 46,697 46,697
4 ورق عرشه 1 میل خودرو شهرکرد 1.25 شیت کیلوگرم 46,697 46,697
5 ورق عرشه 1.20 میل خودرو شهرکرد 1.25 شیت کیلوگرم 47,000 47,000
6 ورق عرشه 1.25 میل خودرو شهرکرد 1.25 شیت کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول عرشه فولادی گالوانیزه خودرو شهرکرد
۲ عرض  1.25 متر
3 حالت ظاهری شیت
4 کارخانه تولیدکننده کارخانه خودرو شهرکرد

عرشه فولادی گالوانیزه خودرو شهرکرد

گالوانیزه، یکی از فلزاتی است که به‌ صورت آلیاژ و همچنین به شکل صفحه‌ ای و ورقه‌ ای مورد استفاده مهندسان قرار می‌ گیرد. ویژگی بارز این آلیاژ سبک‌ بودن و مقاومت در برابر رطوبت و محیط باز است. به‌ طور معمول عرشه فولادی به شکل موج‌ دار برای قرار‌گیری روی اسکلت فلزی سقف تولید می‌ شود. یکی از انواع عرشه فولادی به خصوص عرشه فولادی گالوانیزه خودرو شهرکرد است.
عرشه فولادی گالوانیزه خودرو شهرکرد همانند دیگر عرشه‌ فولادهایی است که در این جنس تولید می‌ شوند. این عنوان با نام متال  دک ( metal deck ) هم شناخته می‌ شود. در‌ واقع، متال دک اشاره به حالت ظاهری این محصول دارد؛ عرشه‌ های فولادی گالوانیزه حالتی موج‌ دار دارند که هدف خاصی پشت این ظاهر نهفته است. 

قیمت عرشه فولادی گالوانیزه خودرو شهرکرد و عوامل دخیل بر آن

برخی افراد گمان می‌ کنند با اینکه عرشه فولادی گالوانیزه خودرو شهرکرد در همین چند سال اخیر در ایران تولید شده، قدمت چندانی ندارد؛ در‌ صورتی که پیش از ورود آن به ایران، در خارج از کشور مورد استفاده قرار می‌ گرفته است. کاربرد عرشه فولادی گالوانیزه خودرو شهرکرد برای سازه‌ های بتنی، در چنین مواقعی همان هدف قبلی را به عمل می‌ رساند. چنین محصولاتی در دسته عرشه‌ های مرکب قرار می‌ گیرند که به‌ طور معمول طی فرآیند نورد سرد ساخته می‌ شوند. شکل رایج و معمول آن‌ ها به‌ صورت ذوزنقه بوده که دارای سطح مقطع کنگره‌ ای است. در نتیجه قیمت عرشه فولادی گالوانیزه خودرو شهرکرد می تواند برای بسیاری از صنایع به خصوص ساخت و ساز بسیار مهم و اساسی باشد. بسیاری از عوامل هستند که می ‌‎توانند به‌ صورت مستقیم یا حتی غیر‌مستقیم در قیمت عرشه فولادی گالوانیزه خودرو شهرکرد تاثیر داشته باشند. اصلی‌ ترین موضوع، بستگی به ویژگی‌ های محصول دارد؛ می‌ توان از ضخامت، طول، عرض، ارتفاع، وزن و... به‌ عنوان این ویژگی‌ ها نام برد. دیگر مسئله‌ ای که می‌ تواند در زیاد یا کم‌ شدن قیمت موثر باشد، نوع مرکب یا غیر‌مرکب این نوع مصالح است.

قیمت عرشه فولادی گالوانیزه خودرو شهرکرد

 قیمت روز عرشه فولادی گالوانیزه خودرو شهرکرد

کارخانه‌ ای که به تولید محصول می‌ پردازد هم می‌ تواند تا حدودی روی قیمت عرشه فولادی نهایی تاثیر‌گذار باشد.
دیگر مسائلی که به‌ صورت غیر‌مستقیم قیمت عرشه فولادی گالوانیزه خودرو شهرکرد را تعیین می‌ کنند، شامل قیمت دلار، هزینه مواد اولیه برای تولید، مقدار عرضه و تقاضای محصول، چگونگی نگهداری، هزینه انبار، قیمت آهن و ورق به‌ صورت جهانی و تایم و زمان خرید، می‌ شوند. از دیگر موارد می‌ توان هزینه‌ های حمل‌ و‌ نقل، طول گام و رده بتن را مثال زد. 
نرخ آهن و ورق است که در بازار جهانی تصویب می‌ شود. قیمت‌ گذاری روزانه در هر کارخانه و شرکت، بنا بر برخی استاندارد‌های اولیه انجام می‌ شود. افرادی که قیمت نهایی روز عرشه فولادی گالوانیزه خودرو شهرکرد را مشخص می‌ کنند، ابتدا نوسانات حاکم بر بازار آهن را در‌نظر می‌ گیرند. علاوه‌ بر چنین مسائلی، ابعاد و ضخامت محصول هم نقش تعیین‌کننده‌ ای در قیمت دارند. از این رو مهم است در زمان خرید عرشه فولادی گالوانیزه خودرو شهرکرد حتما به این نکات دقت ویژه ای داشت.  

خرید عرشه فولادی گالوانیزه خودرو شهرکرد

برای خرید عرشه فولادی گالوانیزه خودرو شهرکرد علاوه‌ بر خرید اینترنتی، می‌ توانید این کار را به‌ صورت حضوری هم انجام دهید. بسیاری از سایت‌ ها دارای پشتیبانی حرفه‌ ای هستند؛ از این رو می‌ توانید نوع محصول مورد‌ نظر خود را با مشورت‌ گرفتن از آن‌ ها برگزینید.
از جمله مراکز فروش عرشه فولادی گالوانیزه خودرو شهرکرد، آهن ملل است که شما می توانید خرید عرشه فولادی گالوانیزه خودرو شهرکرد را آسانی انجام دهید. فرآیند خرید این محصول عبارتند از:

  • تماس با کارشناس فروش عرشه فولادی گالوانیزه خودرو شهرکرد آهن ملل
  • سفارش حجم مورد نیاز از عرشه فولادی گالوانیزه خودرو شهرکرد و تامین آن توسط کارشناس
  • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
  • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
  • ارسال بار عرشه فولادی گالوانیزه خودرو شهرکرد
  • ارسال فاکتور نهایی
نمایش بیشتر +