قیمت ورق سیاه اکسین بر اساس قیمت اعلام شده از سمت کارخانه تولید کننده در جدول زیر به روز رسانی می گردد تا به این ترتیب خریداران  با دسترسی به آخرین قیمت، فرآیند خرید ورق سیاه اکسین را نهایی کنند. فقط در نظر داشته باشید در زمان مشاهده قیمت ها حتما گزینه «ارزش افزوده» فعال باشد.

اکسین اهواز
قیمت ورق سیاه اکسین

آخرین بروزرسانی: ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ساعت: ۱۴:۵۹

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع ورق ابعاد (m) حالت بارگیری واحد نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 ورق 10 میل فولاد اکسین 6 * 2 شیت (فابریک) بنگاه اهواز کیلوگرم chart تماس بگیرید تماس بگیرید
2 ورق 12 میل فولاد اکسین 6 * 2 شیت (فابریک) بنگاه اهواز کیلوگرم chart 28,991 29,908
3 ورق 15 میل فولاد اکسین 6 * 2 شیت (فابریک) بنگاه اهواز کیلوگرم chart 28,899 29,908
4 ورق 20 میل فولاد اکسین 6 * 2 شیت (فابریک) بنگاه اهواز کیلوگرم chart تماس بگیرید تماس بگیرید
5 ورق 25 میل فولاد اکسین 6 * 2 شیت (فابریک) بنگاه اهواز کیلوگرم chart 26,606 27,156
6 ورق 30 میل فولاد اکسین 6 * 2 شیت (فابریک) بنگاه اهواز کیلوگرم chart 27,064 26,697
7 ورق 35 میل فولاد اکسین 6 * 2 شیت (فابریک) بنگاه اهواز کیلوگرم chart 26,606 26,697
8 ورق 40 میل فولاد اکسین 6 * 2 شیت (فابریک) بنگاه اهواز کیلوگرم chart 26,606 26,697
9 ورق 45 میل فولاد اکسین 6 * 2 شیت (فابریک) بنگاه اهواز کیلوگرم chart 26,330 25,872
10 ورق 50 میل فولاد اکسین طول * 2 شیت (فابریک) بنگاه اهواز کیلوگرم chart 26,881 26,055
11 ورق 60 میل فولاد اکسین طول * 2 شیت (فابریک) بنگاه اهواز کیلوگرم chart 26,881 27,156
12 ورق 70 میل فولاد اکسین طول * 2 شیت (فابریک) بنگاه اهواز کیلوگرم chart 26,881 27,156
13 ورق 80 میل فولاد اکسین طول * 2 شیت (فابریک) بنگاه اهواز کیلوگرم chart 26,881 27,156
14 ورق 90 میل فولاد اکسین طول * 2 شیت (فابریک) بنگاه اهواز کیلوگرم chart 26,697 27,064
15 ورق 100 میل فولاد اکسین طول * 2 شیت (فابریک) بنگاه اهواز کیلوگرم chart 26,697 27,156
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول ورق سیاه اکسین
۲ ضخامت 10، 12، 15، 20، 25، 30، 35، 40، 45، 50، 60 و 70 میلیمتر
3 حالت ظاهری شیت (فابریک)
4 کارخانه تولیدکننده کارخانه فولاد خوزستان

ورق سیاه اکسین، با اهمیت و پر کاربرد

ورق سیاه اکسین اهواز یکی از برترین نوع ورق سیاه در ایران است که توانسته از نظر کیفیت با برندهای خارجی رقابت کند.  ورق سیاه اکسین که محصول نهایی شرکت فولاد اکسین خوزستان می باشد، از مقاومت بالایی برخوردار است و جهت مصارف گوناگونی همچون تولید لوله های انتقال نفت و گاز، مخازن تحت فشار و ذخیره مایعات نفت، گاز پتروشیمی و … استفاده می گردد.
فولاد اکسین اهواز (خوزستان) از تولیدکنندگان انواع ورق سیاه به صورت رول و شیت فابریک با عرض ۲ متر و ضخامت ۶۰ میلیمتر است که تنها مجتمع فولاد در ایران می باشد که ورق سیاه را در عرض ۲ متر تولید می کند. این کارخانه ورق سیاه خود را در دو نوع ST37 و ST52 تولید می کند و صنایع مختلف بسته به نوع کاربرد و محصولات تولیدی خود از نوع مناسب ورق اکسین استفاده می کنند. از این رو قیمت ورق سیاه اکسین به دلیل کاربرد فراوانی که در صنایع اصلی کشور دارد، در بازار فولاد بسیار با اهمیت است.

در این ویدیو می توانید بخوبی با مجتمع فولاد اکسین خوزستان (اهواز) آشنا شوید

قیمت ورق سیاه اکسین در بازار فولاد کشور 

ورق اکسین اهواز در ضخامت های 10، 12، 15، 20، 25، 30، 35، 40، 45، 50، 60 و 70 میلیمتر و در حالت  شیت فابریک در شرکت اکسین اهواز تولید می گردد. ورق های تولیدی این کارخانه البته بهتر است گفته شود، ورق سیاه های این کارخانه در ابعاد 6*2 متر تولید می گردد. برای تولید ورق سیاه اکسین ST37 از فولادهای کم کربن استفاده می شود که موجب شده استحکام و خواص شکل پذیری این ورق به شدت افزایش یابد. در نتیجه وجود همین ویژگی ها باعث شده قیمت ورق سیاه اکسین اهواز به نسبت دیگر برندهای تولید کننده، متفاوت باشد. البته لازم به ذکر است کاربرد گسترده ورق سیاه اکسین اهواز در صنایع مختلف نیز از دیگر عامل های موثر بر قیمت ورق سیاه اکسین می باشد.

قیمت ورق سیاه اکسین

عوامل دخیل بر قیمت روز ورق سیاه اکسین

ورق سیاه اکسین به دلیل استفاده از برترین تکنولوژی روز دنیا توانسته به خوبی نیاز بازار را تامین کند. ورق سیاه اکسین با توجه به ضخامت و ویژگی هایی که دارد، می تواند کاربردهای متنوعی در صنایعی همچون خودروسازی، نفت و پتروشیمی، کشتی سازی، لوله سازی و … داشته باشد. این صنایع نیازمند این هستند که حجم عظیمی از ورق سیاه اکسین را خریداری کنند؛ بنابراین مهم است که قیمت روز ورق سیاه اکسین را به صورت دقیق و روزانه بررسی نمایند تا با کمترین احتمال ضرر خرید خود را انجام دهند.
اما باید خاطر نشان کرد برای هر ضخامت از ورق سیاه اکسن قیمت مجزایی از سمت کارخانه اعلام می گردد. از این رو می توان نتیجه گرفت ضخامت می تواند بر قیمت ورق سیاه بسیار موثر باشد. از دیگر عوامل موثر بر قیمت روز ورق اکسین، گرید آن است. قیمت ورق سیاه اکسین در دو گرید ST37 و ST52 به دلیل تقاضای بالایی که دارد، می تواند بر بازار فولاد تاثیر مستقیمی دارد.

خرید ورق سیاه اکسین با بهترین قیمت بازار

موقعیت استراتژیک و جغرافیایی که فولاد اکسین خوزستان در آن قرار دارد باعث شده تا این مجتمع تولید کننده ورق های فولادی در بین ۱۰ کارخانه برتر در سطح جهان قرار بگیرد و نام آن در سراسر دنیا بدرخشد. همچنین دسترسی به خلیج فارس، مجاورت با ریل آهن متصل به شبکه ریلی سراسری ایران و رودخانه کارون باعث شده تا هزینه های تولید ورق سیاه در کارخانه اکسین اهواز نسبت به سایر کارخانجات ذوب آهن ایران کاهش پیدا کند. در نتیجه می توان این نوید را به خریداران داخلی و خارجی داد که شما می توانید محصولی با کیفیت جهانی و با بهترین قیمت خریداری می کنید. در زمان خرید ورق سیاه اکسین می بایست به اصالت کالا و همچنین ضخامت و گرید آن توجه ویژه ای نمود؛ چرا که هر کدام از این گریدها برای مصرف خاصی تولید شده اند. در بازار ایران مراکز فروش آهن ارائه دهنده ورق سیاه اکسین هستند ولی در بین این فروشگاه ها، می توان گفت آهن ملل با ساده سازی فرآیند خرید ورق سیاه اکسین، یکی از برترین و معتبرترین فروشگاه های آهن آلات در ایران می باشد.
 

خرید ورق سیاه اکسین از آهن ملل با فاکتور رسمی

آهن ملل اصفهان به نمایندگی از شما برای خرید محصولات این کارخانه، بهترین قیمت ورق سیاه اکسین اهواز (خوزستان) را به شما ارائه و در کوتاهترین زمان ممکن، سفارشات را از درب کارخانه به محل مورد نظرتان ارسال می کند. این مجموعه تنها تامین کننده موجود در بازار فولاد است که انواع ورق سیاه فولادی تولیدی کلیه مجتمع های فولاد ایران را در کمتر از ۴۸ ساعت در محل مورد نظر تحویل می دهد.
به دلیل حجم تراکنش های مالی از نظر میزان ارقام جابجا شده در خرید ورق سیاه اکسین و در کل در بازار آهن، بالا می باشد، اعتماد کردن به مجموعه تامین کننده، از اهمیت زیادی برخوردار است. در این میان یافتن چنین مجموعه ای نیز خود یک چالش بزرگ پیش روی خریداران ورق سیاه و سایر آهن آلات می باشد. آهن ملل در طی سالها فعالیت خود در بازار پر تلاطم فولاد توانسته علاوه بر تثبیت کردن جایگاه خود در این بازار و در ذهن مخاطب، اعتبار و اعتماد بسیاری نیز جلب نماید. در ادامه به برخی از ویژگی های آهن ملل اشاره می کنیم که توانسته اعتماد خریداران را جلب کند:

  • کسب رتبه اول فروش ورق اکسین در بازار ایران 
  • ارائه بهترین قیمت ورق سیاه اکسین خوزستان (اهواز) به متقاضیان خرید این محصول با حذف واسطه ها 
  • دارای جواز فعالیت در بازار محصولات فولادی مورد تایید اتحادیه صنف آهن فروشی
  • دارای نماد اعتماد دو ستاره از وزارت صنعت معدن و تجارت کشور
  • دارای نماد ساماندهی و کد شامد از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
  • ارائه فاکتور رسمی در ازای خرید ورق سیاه اکسین
  • مورد اعتماد ده ها شرکت دولتی و خصوصی و انبوه سازان پروژه های عمرانی

این موارد تنها بخشی از مزایای خرید آهن آلات از شرکت آهن ملل می باشد. شما می توانید جهت استعلام جدیدترین قیمت ورق سیاه اکسین اهواز (خوزستان) با دفتر فروش این شرکت تماس بگیرید و فرآیند خرید خود را نهایی کنید.

 

                           

سوالات متداول


بله شما می توانید ورق سیاه اکسین را به صورت برش خورده (شیت فابریک) خرید کنید.


آهن ملل سفارشات ورق سیاه مشتریان را در کمتر از ۴۸ ساعت در محل ایشان تخلیه می کند.


قیمت ورق در بازار معمولا بعد از ساعت ۱۳ از دفتر فروش کارخانه اعلام می شود.


خیر. سفارش می بایست نقدا تسویه شود.


بله. آهن ملل برای کلیه سفارشات خرید، فاکتور رسمی صادر می کند.