قیمت ورق سیاه فولاد سبا بعد از اعلام کارخانه، در لیست زیر بر اساس سایز به صورت روزانه آپدیت می شود. برای خرید ورق سیاه فولاد سبا نیاز است حتما با کارشناس فروش آهن میلل در تماس باشید و سپس خرید خود را نهایی کنید. لازم به ذکر است قیمت های درج شده بدون ارزش افزوده است.

فولاد سبا
قیمت ورق سیاه فولاد سبا

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۳:۵۰:۵۶

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع ورق ابعاد (m) حالت بارگیری واحد نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 ورق 2 میل فولاد سبا عرض 1.25 رول بنگاه اصفهان کیلوگرم 32,294 32,294
2 ورق 2.5 میل فولاد سبا عرض 1.25 رول بنگاه اصفهان کیلوگرم 30,550 30,550
3 ورق 3 میل فولاد سبا عرض 1.5 رول بنگاه اصفهان کیلوگرم 30,550 30,550
4 ورق 3 میل فولاد سبا عرض 1.25 رول بنگاه اصفهان کیلوگرم 30,550 30,550
5 ورق 4 میل فولاد سبا عرض 1.5 رول بنگاه اصفهان کیلوگرم 31,009 31,009
6 ورق 5 میل فولاد سبا عرض 1.5 رول بنگاه اصفهان کیلوگرم 30,550 30,550
7 ورق 6 میل فولاد سبا عرض 1.5 رول بنگاه اصفهان کیلوگرم 30,550 30,550
8 ورق 8 میل فولاد سبا عرض 1.5 رول بنگاه اصفهان کیلوگرم 30,550 30,550
9 ورق 10 میل فولاد سبا عرض 1.5 رول بنگاه اصفهان کیلوگرم 30,550 30,550
10 ورق 12 میل فولاد سبا عرض 1.5 رول بنگاه اصفهان کیلوگرم 30,550 30,550
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول ورق سیاه فولاد سبا
۲ ضخامت 2، 2.5، 3، 4، 5، 6، 8، 10، 12 و 15 میلیمتر
3 حالت ظاهری رول
4 کارخانه تولیدکننده مجتمع فولاد سبا

ورق سیاه فولاد سبا

در بین انواع ورق های موجود در بازار فولاد، ورق سیاه یکی از پرکاربردترین نوع ورق می باشد. دلیل نامگذاری این اسم بر روی این ورق، عدم وجود سطح براق و صیقلی بر روی آن است؛ از این رو به آن ورق سیاه می گویند.  ورق سیاه فولاد سبا یکی از دها ورق سیاه موجود در بازار است و در مجتمع فولاد سبا که یکی از واحدهای صنعتی زیر مجموعه شرکت فولاد مبارکه اصفهان می باشد، تولید می گردد.  مجتمع فولاد سبا تولید کننده ورق سیاه با کیفیت در بازار آهن آلات ایران است که در طی سال های اخیر یکی از بزرگترین تامین کنندگان ورق در کشور محسوب می شود. در حال حاضر شما می توانید ورق سیاه فولاد سبا را در حالت رول و در عرض های 1.25 و 1.5 متر خریداری کنید. لازم به ذکر است ضخامت ورق سیاه فولاد سبا به صورت 2، 2.5، 3، 4، 5، 6، 8، 10، 12 و 15 می باشد که قیمت هریک به صورت کامل در جدول بالا قابل مشاهده است.

رصد روزانه قیمت ورق سیاه فولاد سبا

قیمت ورق سیاه فولاد سبا به نسبت دیگر کارخانه ها به جز یکی دو مورد ، در بقیه موارد از فولاد مبارکه کمی ارزان تر است و عمده تولید این کارخانه از سایز 2 میلیمتر تا 15 میلیمتر می باشد. آنالیزهای مورد استفاده برای تولید این ورق می تواند بر قیمت ورق سیاه فولاد سبا تاثیر بگذارد.  چرا که هر چه آنالیز باعث شود کیفیت محصول نهایی بهتر شود، قیمت آن نیز گران تر خواهد بود.  البته شما می توانید ورق سیاه را به حالت رول و شیت و همچنین فابریک و برش خورده در بازار خریداری نمود. اما ورق سیاه فولاد سبا در حالت رول در بازار و در آهن ملل موجود می باشد. با توجه به میزان استفاده از این ورق در صنایع مختلف، قیمت ورق سیاه فولاد سبا می تواند عاملی مهم بر قیمت تمام شده محصولات تولید شده با آن باشد.  
صنایعی همچون صنعت خودروسازی، ساختمان سازی، کشتی سازی، لوله سازی و … برای تولید محصولات خود نیازمند ورق سیاه به خصوص ورق سیاه سبا می باشند از این رو به برای خرید عمده و مداوم به دنبال مرجعی مطمئن برای دسترسی به قیمت ورق سیاه فولاد سبا و خرید آن می باشند. آهن ملل نیز با داشتن سابقه طولانی توانسته این امکان را در اختیار خریداران قرار دهد.

قیمت ورق سیاه فولاد سبا

استعلام قیمت روز ورق سیاه فولاد سبا

ورق سیاه فولاد سبا دارای گرید st37  و st52 می باشد که اولی جز ورق های معمولی و دومی ورق سیاه صنعتی است.  بسته به نوع استفاده و ویژگی های موجود در هر نوع، می توانند در صنعت مورد استفاده قرار بگیرند. 
برای بررسی قیمت ورق سیاه فولاد سبا به طور کل برای محاسبه قیمت انواع ورق، ابتدا می بایست وزن و ضخامت آن را بررسی کنید. در جدول بالا علاوه بر ضخامت ورق سیاه فولاد سبا، وزن و همچنین ابعاد هر ضخامت درج شده است تا بدین ترتیب امکان بررسی قیمت و همچنین خرید ورق سیاه فولاد سبا آسان باشد.  دفتر فروش شرکت آهن ملل اصفهان انواع ورق سیاه فولاد سبا را در سبد محصولات فولادی خود موجود دارد و به نمایندگی از شما مشتریان گرامی، این محصولات را با مناسب ترین قیمت موجود در بازار در اختیارتان قرار می دهد.

قیمت ورق سیاه فولاد سبا همانند سایر ورق های موجود در بازار، به محض اعلام توسط کارخانه، در سایت آهن ملل به روز می گردد.

خرید ورق سیاه فولاد سبا

قیمت ورق سیاه فولاد سبا برای بسیاری از صنایع مهم و اساسی است، از این رو برای خرید آن علاوه به دقت بر گرید باید به ضخامت و ابعاد آن دقت لازم را داشت. آهن ملل به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه های آهن آلات در ایران، با فراهم ساختن بستری امن و اینترنتی زمینه را برای دسترسی به قیمت ورق سیاه فولاد سبا را برای خریداران مهیا ساخته است. برای خرید ورق سیاه فولاد سبا شما کافیست با کارشناس فروش میلگرد آهن ملل تماس بگیرید و پس از طی فرآیند های لازم خرید خود را تکمیل نمایید. آهن ملل به منظور تسهیل روند، بعد از استعلام قیمت توسط مشتری، پیش فاکتوری برای خریدار ارسال می کند. خریدار هزینه ها و همچنین بار درخواستی را تایید و برای کارشناس ارسال می کند. پس از پرداخت هزینه ها، ابتدا بار و سپس فاکتور رسمی برای خریدار ارسال می گردد.  

خرید ورق سیاه فولاد سبا

آهن ملل مرجعی مطمئن برای خرید ورق سیاه فولاد سبا

چنانچه قصد خرید ورق سیاه فولاد سبا را دارید، می توانید از طریق تماس با دفتر فروش آهن ملل سفارش خود را جهت تامین با بهترین قیمت و ارزان ترین نرخ موجود در بازار به ثبت برسانید. در صورتی که تاکنون تجربه خرید آهن آلات از این مجموعه را ندارید، می توانید با استناد به مزایای زیر خرید ورق سیاه فولاد سبا را در هر تناژ انجام دهید. 

  • تحویل ورق سیاه فولاد سبا در کمتر از ۴۸ ساعت در محل مشتری 
  • امکان ارائه محصولات فولاد سبا با مناسب ترین قیمت و ارزان ترین نرخ موجود در بازار آهن از مجتمع ذوب آهن فولاد سبا
  • فعالیت قانونی تحت نظارت اتحادیه صنف آهن فروشی در بازار ورق سیاه و سایر محصولات فولادی موجود در بازار
  • ارائه فاکتور رسمی مورد تایید سازمان امور مالیاتی کشور
  • ارائه بهترین قیمت ورق سیاه فولاد سبا در بازار
  • درج مجوزهای فعالیت آنلاین از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و وزارت صنعت معدن و تجارت در سایت
  • ارائه مشاوره تخصصی به صورت تلفنی و رایگان به خریداران ورق سیاه فولاد سبا

با اطمینان خرید کنید، با اعتماد بسازید. آهن ملل به نمایندگی شما در بازار آهن حضور دارد.

بهترین قیمت ورق سیاه فولاد سبا در بازار

اگر به دنبال بهترین قیمت ورق سیاه فولاد سبا در بازار هستید و تمایل دارید تا هزینه تمام شده محصولاتی که در آنها از این محصول مجتمع فولاد سبا استفاده کرده اید، به طرز چشمگیری کاهش یابد، آهن ملل انتخاب شماست.
تیم فروش این مجموعه از ابتدای شروع به کار این کارخانه ذوب آهن که در غرب جنوب غربی اصفهان واقع شده، همکاری گسترده ای با بخش تولید آن داشته و به همین واسطه تنها شرکتی است که در کوتاه ترین زمان و به نمایندگی از خریدار، ورق سیاه سبا را با مناسب ترین نرخ و بدون واسطه تامین می نماید.
شما می توانید ورق های سیاه سبا را به صورت رول و شیت (برش خورده) خریداری نمایید. جهت خرید می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت این شرکت با دفتر فروش آهن ملل اصفهان تماس گرفته و ضمن استعلام قیمت روز محصولات سبا، سفارش خرید خود را به ثبت برسانید.

نمایش بیشتر +

سوالات متداول


آهن ملل کلیه سفارشات انواع ورق فولادی از جمله ورق سیاه سبا را کمتر از ۴۸ ساعت در محل مشتری تحویل می دهد.


مجتمع فولاد سبا قیمت محصولات این کارخانه را حدود ساعت ۱ بعدازظهر در بازار اعلام می کند.


بله. حسابداری آهن ملل برای سفارشات فاکتور رسمی ارائه می کند.


بله. لطفا جهت کسب اطلاعات در مورد نحوه ضمانت بار با دفتر فروش شرکت تماس بگیرید.