قیمت ورق سیاه گیلان همواره به صورت آنلاین و روزانه پس از استعلام از کارخانه تولیدکننده در جدول زیر به روز رسانی می گردد تا در نتیجه برای خرید ورق سیاه گیلان به آخرین قیمت دسترسی داشته باشید. در نهایت برای تکمیل خرید خود حتما با کارشناس فروش ورق در تماس باشید تا خرید شما ثبت و فاکتور گردد.

فولاد گیلان
قیمت ورق سیاه گیلان

آخرین بروزرسانی: ۱۶ آذر ۱۴۰۱

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع ورق ابعاد (m) حالت بارگیری واحد نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 ورق سیاه 6 گیلان 1000 رول کارخانه کیلوگرم chart 17,339 17,523
2 ورق سیاه 8 گیلان 1000 رول کارخانه کیلوگرم chart 17,339 17,523
3 ورق سیاه 10 گیلان 1000 رول کارخانه کیلوگرم chart 17,248 17,156
4 ورق سیاه 12 گیلان 1000 رول کارخانه کیلوگرم chart 17,156 17,248
5 ورق سیاه 15 گیلان 1000 رول کارخانه کیلوگرم chart 17,156 17,248
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول ورق سیاه گیلان
۲ ضخامت 6، 8، 10، 12 و 15 میلیمتر
3 حالت ظاهری رول
4 کارخانه تولیدکننده مجتمع فولاد گیلان

ورق سیاه گیلان

ورق سیاه گیلان از جمله ورق سیاه های موجود در بازار است که در کارخانه و مجتمع فولاد گیلان تولید می گردد. این ورق سیاه به واسطه سطح کدری که دارد، به این نام خوانده می شود. ورق سیاه در بازار ایران و جهان جایگاه بسیار با ارزشی دارد و به وفور در صنایع مختلف به خصوص صنعت خودرو سازی استفاده می شود. ورق سیاه گیلان را می توان به عنوان ماده اولیه بسیاری از صنایع و کارخانه ها دانست که برای تولید محصولات خود همواره درگیر و دار خرید ورق سیاه گیلان هستند. ورق سیاه گیلان را می توان از آن جمله محصولاتی دانست که به خاطر داشتن کیفیت بالا، در بین خریداران از میزان درخواست بالایی برخوردار است.

قیمت ورق سیاه گیلان در بازار فولاد

قیمت ورق سیاه گیلان همانند دیگر محصولات فولادی، به عوامل گوناگونی بستگی دارد. یکی از این عوامل ضخامت ورق است. ورق سیاه گیلان تولید شده در ضخامت های 6، 8، 10، 12 و 15 میلیمتر به بازار عرضه می گردد. هر چه ضخامت ورق بیشتر باشد، امکان نورد آن دشوارتر خواهد بود. اما با این حال این ضخامت ها برای ورق سیاه گیلان، از جمله ضخامت های نازک ورق است، از این رو ورق سیاه گیلان به صورت رول قابل ارائه است. با توجه به این نکات می توان گفت قیمت ورق سیاه گیلان با توجه به ضخامت های متفاوت، متغیر خواهد بود. البته عامل دیگری که بر قیمت ورق سیاه گیلان تاثیر دارد، استاندارد و آنالیز تولید آن می باشد.
ورق سیاه گیلان با استفاده از فرآیند نورد گرم و بر اساس استاندارد ST37 تولید می گردد. بر اساس این استاندارد ورق گیلان را می تواند در دسته ورق های نرم در نظر گرفت که کاربرد زیادی در صنعت های مختلف به خصوص صنعت ساخت و ساز خواهد داشت. با توجه به عوامل تاثیرگذار می توان گفت قیمت ورق سیاه گیلان برای صنایع زیادی بسیار مهم و ارزشمند است که می بایست به صورت روزانه مورد رصد قرار بگیرد. جدول بالا حاوی اطلاعات هر سایز می باشد که قیمت ها به صورت مجزا برای هر سایز درج شده است. لازم به ذکر است قیمت های مندرج بدون احتساب 9 درصد ارزش افزوده می باشد. از این رو برای دیدن قیمت نهایی ورق سیاه گیلان، حتما گزینه ارزش افزوده را فعال نمایید.

قیمت ورق سیاه گیلان

قیمت روز ورق سیاه گیلان و عوامل موثر بر آن

دسترسی به قیمت روز ورق سیاه در بازار فولاد نه تنها می تواند برگ برنده خریدار باشد، بلکه می تواند در زمان های حیاتی، نقطه عطفی برای تصمیم گیری باشد تا به واسطه آن با بهترین قیمت، ورق سیاه گیلان را خریداری نمود. کارخانه فولاد گیلان به صورت روزانه قیمت ورق سیاه خود را اعلام می کند تا بدین ترتیب بازار فولاد با قیمت های جدید به روز گردد. کارشناسان آهن ملل به صورت مستقیم با کارخانه در تماس هستند و در اسرع وقت، به محض اعلام قیمت، آنها در جداول بالا درج می کنند. علل به روز رسانی روزانه قیمت ها وجود نوسانات متعددی است که در طول روز رخ می دهد و می تواند به شدت بر قیمت ها تاثیر بگذارد.
 اما عواملی که می تواند بر قیمت روز ورق سیاه گیلان اثر بگذارند عبارتند از:

 • قیمت ارز به خصوص دلار
 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید ورق
 • قیمت سنگ آهن
 • هزینه های حمل و نقل 
 • میزان عرضه و تقاضا
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار
 • و …

این عوامل می توانند به صورت مستقیم بر قیمت روز ورق سیاه گیلان اثر بگذارند. با این حال کارشناسان توصیه می کنند در زمان تغییر قیمت در هریک از این موارد منتظر تغییر قیمت ورق سیاه باشید.

خرید ورق سیاه گیلان با بهترین قیمت موجود در بازار 

به منظور خرید ورق سیاه گیلان می بایست علاوه بر رصد قیمت ورق سیاه گیلان که در جدول بالا به صورت روزانه آپدیت می گردد، به بهترین قیمت نیز دسترسی داشت. بسیاری از صنایع همچون خودروسازی، لوله سازی، ساخت انواع ماشین آلات صنعتی و کشاورزی از جمله مصرف کنندگان این نوع ورق می باشند که می بایست از آن به عنوان مواد اولیه برای تولید محصولات خود استفاده کنند.  از این رو خرید ورق سیاه گیلان با بهترین قیمت یکی از نیاز های این صنایع می باشد.
آهن ملل به عنوان یکی از برترین فروشگاه های آهن آلات در ایران با فراهم سازی بستر ایمن و آنلاین امکان دسترسی به قیمت ها را فراهم ساخته است. در نهایت شما می توانید با دریافت مشاوره رایگان از کارشناس ورق آهن ملل، خرید به صرفه و مطمئن را بدون نیاز به حضور فیزیکی انجام دهید. 


خرید ورق سیاه گیلان از آهن ملل همراه با فاکتور رسمی

آهن ملل یکی از معتبرترین فروشگاه های آهن آلات در ایران است که توانسته با فراهم سازی بستری اینترنتی و تلفنی، امکان خرید ورق سیاه گیلان را برای تمام خریداران، چه خرد و چه کلان فراهم کند. تمام خریداران می توانند ورق سیاه گیلان را در تناژ دلخواه از سایت آهن ملل خریداری کنند. مراحل خرید ورق سیاه گیلان در آهن به صورت زیر انجام می گردد.

 1. تماس با کارشناس فروش ورق آهن ملل
 2. سفارش حجم مورد نیاز از ورق سیاه گیلان و تامین آن توسط کارشناس
 3. ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
 4. پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 5. ارسال بار میلگرد
 6. ارسال فاکتور نهایی

فاکتور رسمی ارسال به منظور تایید اصالت کالا است که در صورت وجود هرگونه مغایرت می توان برای اصلاح و یا بازگردانی آن اقدام نمود.