میلگرد ساده A1 ذوب آهن را به صورت برخط و بر طبق آخرین قیمت اعلام شده از سمت کارخانه در جدول زیر مشاهده کنید. هر گرید از این میلگرد به صورت کاملا اختصاصی استعلام می گردد تا بدین ترتیب خرید میلگرد ساده A1 ذوب آهن آسان شود. در زمان مشاهده قیمت ها به این نکته توجه داشته باشید که حتما گزینه «ارزش افزوده» را فعال نمایید. 

ذوب آهن اصفهان
قیمت میلگرد ساده A1 ذوب آهن

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۳:۵۷:۰۷

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد آنالیز حالت نوع واحد سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد ساده 12 ذوب آهن اصفهان A1 شاخه 12 متری ساده کیلوگرم 12 عدم تولید عدم تولید
2 میلگرد ساده 14 ذوب آهن اصفهان A1 شاخه 12 متری ساده کیلوگرم 14 عدم تولید عدم تولید
3 میلگرد ساده 16 ذوب آهن اصفهان A1 شاخه 12 متری ساده کیلوگرم 16 عدم تولید عدم تولید
4 میلگرد ساده 18 ذوب آهن اصفهان A1 شاخه 12 متری ساده کیلوگرم 18 عدم تولید عدم تولید
5 میلگرد ساده 20 ذوب آهن اصفهان A1 شاخه 12 متری ساده کیلوگرم 20 عدم تولید عدم تولید
6 میلگرد ساده 22 ذوب آهن اصفهان A1 شاخه 12 متری ساده کیلوگرم 22 عدم تولید عدم تولید
7 میلگرد ساده 25 ذوب آهن اصفهان A1 شاخه 12 متری ساده کیلوگرم 25 عدم تولید عدم تولید
8 میلگرد ساده 28 ذوب آهن اصفهان A1 شاخه 12 متری ساده کیلوگرم 28 عدم تولید عدم تولید
9 میلگرد ساده 32 ذوب آهن اصفهان A1 شاخه 12 متری ساده کیلوگرم 32 عدم تولید عدم تولید
10 میلگرد ساده 36 ذوب آهن اصفهان A1 شاخه 12 متری ساده کیلوگرم 36 عدم تولید عدم تولید
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد ساده A1 ذوب آهن
۲ سایزبندی از ۱۲ تا ۳۶
۳ حالت ظاهری شاخه ای
۴ آنالیز A1
۵ کارخانه تولیدکننده کارخانه ذوب آهن اصفهان

میلگرد ساده a1 ذوب آهن اصفهان

میلگرد ساده ذوب آهن از جمله میلگردهای ساده موجود در بازار است که به واسطه نام برند تولید کننده و کیفیت نهایی محصول، در بازار مصرف بسیار معروف است. برای تولید میلگرد a1 ذوب آهن از با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده می شود. میلگرد ساده ذوب آهن دارای تنش جاری 2300 کیلوگرم و تنش گسیختگی 3800 کیلوگرم است که می تواند در بسیاری از پروژه های که در آن نیاز به تغییر شکل و یا جوشکاری است، به کار برده شود. استانداردهای مورد استفاده برای تولید میلگرد ساده ذوب آهن، استانداردهای آلیاژی است، چرا که این میلگرد بر این اساس تولید می گردد. در حال حاضر سایز های 12 الی 36 میلگرد ساده a1 ذوب آهن در جدول بالا موجود می باشد.

قیمت میلگرد ساده ذوب آهن

قیمت میلگرد ساده ذوب آهن به واسطه کیفیت بالایی که دارد، برای بسیاری از صاحبان پروژه و صنایع بزرگ و کوچک از اهمیت دوچندانی برخوردار است. در این کارخانه تلاش شده است طبق جدول اشتال، میلگرد ساده ذوبی تولید و روانه بازار گردد. البته نیاز به ذکر است که قیمت میلگرد ساده A1 ذوب آهن بسته به طول، سایز، حالت ظاهری و وزن میلگرد متفاوت خواهد بود. در نهایت برای تخمین قیمت میلگرد ساده A1 ذوب آهن می بایست تمامی این ویژگی ها را لحاظ نمود، چرا که در زمان خرید، باز بر حسب کیلوگرم سنجیده می شود.

قیمت میلگرد ساده ذوب آهن

قیمت روز میلگرد ساده A1 ذوب آهن در بازار 

استعلام قیمت و خرید میلگرد a1 ذوب آهن به دلیل نوسانات گسترده و بی برنامه رخ داده در بازار فولاد، کار چندان ساده ای نیست و می بایست تمام شرایط را بررسی نمود و پس از آن اقدام به خرید میلگرد ساده ذوب آهن کرد. در حال حاضر بخش عظیمی از میلگرد ساده ذوب آهن به دلیل کیفیت بالایی که دارد، در بخش ساخت و ساز به کار گرفته می شود، در نتیجه نوسانات قیمت میلگرد ساده ذوب آهن اصفهان می تواند بیشترین اثر را بر این صنعت داشته باشد. 
به همین دلیل پیش از شروع بیشتر پروژه ها، به صورت روزانه قیمت روز میلگرد ساده ذوب آهن اصفهان رصد می گردد. البته به صورت دقیق نمی توان گفت قیمت میلگرد ساده A1 ذوب آهن در تمامی روز ثابت می ماند. چرا که قیمت این محصول به مواردی بستگی دارد که در می تواند اثرات مستقیم و یا غیر مستقیمی بر بازار فولاد داشه باشد و در لحظه روند نوسانات را به کل تغییر دهد. از جمله مواردی که می توانند بر قیمت روز میلگرد ساده A1 ذوب آهن اثر بگذارند عبارتند از:

 • قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید 
 • قیمت شمش
 • قیمت سنگ آهن
 • هزینه های حمل و نقل برای انتقال میلگرد از کارخانه به مقصد
 • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

خرید میلگرد ساده ذوب آهن از آهن ملل 

بهترین راه برای استعلام روزانه قیمت میلگرد ساده ذوبی، مراجعه با سایت ها و یا فروشگاه های آنلاین خرید و فروش آهن آلات است که به صورت مستقیم با کارخانه تولید کننده در تماس هستند و می توانند بهترین قیمت را به خریدار ارائه نمایند. 
در حال حاضر آهن ملل به عنوان معتبرترین فروشگاه خرید و فروش آهن آلات در ایران است که با فراهم سازی شرایط خرید میلگرد ساده ذوب آهن به صورت آنلاین و کاملا غیر حضوری برای خریداران، توانسته رضایت بسیاری از خریداران را به خود جلب نماید. آهن ملل به عنوان بزرگترین شرکت فروش آهن آلات در کشور که در مرکز آهن ایران و در شهر آهن اصفهان قرار دارد، به دلیل تبادلات مالی بالا که با کارخانه ذوب آهن دارد، قیمت میلگرد ساده را با کمترین قیمت در بازار به سراسر کشور ارسال می کند.
در حال حاضر شما می توانید با مراجعه با جدول بالا و مشاهده اخرین قیمت میلگرد ساده ذوب آهن، خرید خود را در هر تناژ انجام دهید.
فرآیند خرید میلگرد ساده ذوب آهن از آهن ملل به شرح زیر می باشد:

 • تماس با کارشناس فروش میلگرد آهن ملل
 • سفارش حجم مورد نیاز از میلگرد و تامین آن توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار میلگرد 
 • ارسال فاکتور نهایی
نمایش بیشتر +