قیمت میلگرد ساده نوین متین به صورت روزانه از کارخانه تولیدکننده استعلام می گردد و در جدول قیمتی این محصول درج می شود. بدین ترتیب خریداران می توانند کاملا آنلاین به آخرین قیمت میلگرد ساده نوین متین دسترسی داشته باشند. به منظور خرید میلگرد ساده نوین متین کافیست پس از مشاهده قیمت ها با کارشناس فروش میلگرد آهن ملل در تماس باشید تا خرید شما نهایی گردد.

نوین متین
قیمت میلگرد ساده نوین متین

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۳:۵۷:۳۹

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد آنالیز حالت نوع واحد سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد ساده 10 نوین متین A1 شاخه 6 متری ساده کیلوگرم 10 26,789 26,789
2 میلگرد ساده 12 تا 32 نوین متین A1 شاخه 6 متری ساده کیلوگرم 12 27,064 27,064
3 میلگرد ساده 34 تا 85 نوین متین A1 شاخه 6 متری ساده کیلوگرم 45 27,064 27,064
4 میلگرد ساده 90 تا 160 نوین متین A1 شاخه 6 متری ساده کیلوگرم 90 28,073 28,073
5 میلگرد ساده 170 تا 200 نوین متین A1 شاخه 6 متری ساده کیلوگرم 170 28,073 28,073
6 میلگرد ساده 200 تا 240 نوین متین A1 شاخه 6 متری ساده کیلوگرم 200 تماس بگیرید تماس بگیرید
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد ساده نوین متین
۲ سایزبندی از ۱۰ تا ۲۴۰
۳ حالت ظاهری شاخه ای
۴ آنالیز A1
۵ کارخانه تولیدکننده شرکت نورد فولاد نوین متین

میلگرد ساده نوین متین

میلگرد ساده نوین متین از جمله میلگردهای ساده است که در حالت شاخه ای تولید و به بازار مصرف صنایع مختلف عرضه می گردد. این میلگرد به واسطه پوشش تمامی نیاز های صنایع در تمامی سایزها، به عنوان یکی از میلگردهایی شناخته شده در بازار است. نکته قابل توجه در مورد میلگرد ساده نوین متین همان طور که بیان شد، سایزهای بزرگ آن است. اگر جدول بالا را مشاهده کنید خواهید دید که این میلگرد از سایز 10 شروع می شود و تا سایز 240 را نیز پوشش می دهد. این چنین میلگردهای بزرگ می توانند در صنایع خاصی کارایی های بالایی داشته باشند و تحکیم سازی سازه ها نقش بسیار پر رنگی ایفا کنند.

رصد قیمت میلگرد ساده نوین متین بر حسب سایز

قیمت میلگرد ساده نوین متین به سبب سایزهای بزرگی که دارد می تواند بسیار متفاوت از دیگر میلگردهای موجود در بازار باشد. چرا برای خرید میلگرد ساده نوین متین، می بایست ابتدا وزن آن را محاسبه و سپس بر اساس آن قیمت بار به مشتری ارائه می گردد. از سویی دیگر قیمت میلگرد ساده نوین متین با توجه به این که دارای سایزهای بسیار بزرگ است در طول 6 متر تولید می شود. توجه به تمامی این موارد می تواند به صورت مستقیم بر قیمت میلگرد ساده نوین متین تاثیر بگذارد.
شما می توانید قیمت میلگرد ساده نوین متین را در هر سایز در جدول بالا مشاهده نماید. فقط لازم به ذکر است قبل از خرید میلگرد ساده نوین متین حتما با کارشناس فروش میلگرد تماس بگیرید تا از قیمت دقیق و همچنین سایز آن مطمئن گردید.

قیمت میلگرد ساده نوین متین

قیمت روز میلگرد ساده نوین متین در بازار فولاد ایران 

شرکت نورد فولاد نوین متن کارخانه تولید کننده میلگرد ساده نوین متین است که به صورت روزانه قیمت روز میلگرد ساده نوین متین را به بازار اعلام می کند. این روند به دلیل است که این بازار همواره دستخوش نوسانات زیادی قرار می گیرد و نمی توان به نرخ خود فولاد مورد استفاده در تولید میلگرد ساده نوین متین بسنده کرد. چرا که در تولید میلگرد ساده نوین متین عوامل بسیار زیادی دخیل هستند که هر کدام می توانند به نوبه خود بر قیمت میلگرد ساده نوین متین تاثیر مستقیم و یا غیر مستقیم داشته باشند. از جمله عوامل تاثیر گذار که می توانند هم منشا داخلی داشته باشند و هم خارجی عبارتند از :

 • قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید 
 • قیمت شمش
 • قیمت سنگ آهن
 • هزینه های حمل و نقل برای انتقال میلگرد از کارخانه به مقصد
 • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار 

خرید میلگرد ساده نوین متین با بهترین قیمت 

آهن ملل یکی از معتبرترین فروشگاه ها و مراکز خرید و فروش مقاطع فولادی است که به صورت روزانه قیمت تمامی مقاطع آهن را از کارخانه ها در اختیار خریداران قرار می دهد. در حال حاضر شما می توانید به صورت حضوری و یا غیر حضوری خرید میلگرد ساده نوین متین را انجام دهید. لازم به ذکر در خرید این محصول هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و شما می تواند در هر تناژ میلگرد ساده نوین متین را خریداری کنید.

 • تماس با کارشناس فروش میلگرد آهن ملل
 • سفارش حجم مورد نیاز از میلگرد و تامین آن توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار میلگرد 
 • ارسال فاکتور نهایی

پیشنهاد می گردد در زمان خرید میلگرد ساده نوین متین حتما با کارشناس فروش میلگرد آهن ملل صحبت کنید تا با دریافت مشاوره رایگان، با بهترین قیمت، خرید میلگرد ساده نوین متین را انجام دهید. آهن ملل نیز برای تضمین بار خریداری شده، فاکتور رسمی ارائه می دهد. 

نمایش بیشتر +