قیمت میلگرد ساده کاوه تیکمه داش هر روز بعد از استعلام از کارخانه تولیدکننده ، در جدول زیر بارگذاری و آپدیت می شود. در این جدول شما می توانید علاوه بر قیمت روز، قیمت دیروز و نمودار نوساناتی این محصول را نیز مشاهده نمایید. در پایان برای نهایی سازی خرید خود حتما با کارشناسان فروش میلگرد آهن ملل در تماس باشید.

فولاد تیکمه داش
قیمت میلگرد ساده کاوه تیکمه داش

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۰:۵۴:۲۹

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع میلگرد آنالیز حالت نوع واحد سایز نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 میلگرد ساده 8 تیکمه داش A1 شاخه 6 متری ساده کیلوگرم 8 تماس بگیرید تماس بگیرید
2 میلگرد ساده 10 تیکمه داش A1 شاخه 6 متری ساده کیلوگرم 10 تماس بگیرید تماس بگیرید
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول میلگرد ساده کاوه تیکمه داش
۲ سایزبندی از ۸ تا ۱۰
۳ حالت ظاهری شاخه ای
۴ آنالیز A1
۵ کارخانه تولیدکننده صنایع فولاد کاوه تیکمه داش

 میلگرد ساده کاوه تیکمه داش 

از جمله محصولات کارخانه کاوه تیکمه داش، میلگرد ساده کاوه تیکمه داش است که به در سایزهای 8 و 10 و به صورت شاخه ای تولید و به بازار مصرف محصولات فولادی عرضه می گردد. این میلگرد به جهت کیفیت بالایی که دارد، توانسته نیاز بسیاری از صنایع که به سایزهای کوچک میلگرد ساده کاوه تیکمه داش نیاز دارند، پاسخ دهد. میلگرد ساده کاوه تیکمه داش بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی موجود که مورد تایید سازمان های داخلی و خارجی است، تولید شده است. میلگرد ساده کاوه تیکمه داش  از لحاظ ساختاری و ظاهری دارای سطحی کاملا صاف و صیقلی است که که هیچگونه آجی بر روی آن وجود ندارد.  این میلگرد به سبب انعطاف پذیری و خمش بالایی که دارد، می تواند در سازه هایی که این ویژگی ها جز نیازهای اساسی آن ها تعریف شده است به کار گرفته شود. شما می توانید اطلاعات و همچنین قیمت میلگرد ساده کاوه تیکمه داش  را در جدول بالا مشاهده نماید.

بررسی قیمت میلگرد ساده کاوه تیکمه داش در بازار 

میلگردهای ساده به نسبت میلگردهای آجدار از میزان مصرف کمتری در بازار برخوردار است اما وجود چنین میلگردهایی خود نقش بسزایی در این صنعت بازی می کنند. میلگرد ساده کاوه تیکمه داش نیز خود از آن دسته میلگردهایی است که به واسطه ساختار و ویژگی هایی که دارد و برند تولید کننده از نام و آوازه زیادی در صنعت فولاد برخوردار است. به همین خاطر قیمت میلگرد ساده کاوه تیکمه داش  نیز بسیار با اهمیت می باشد. البته لازم به ذکر است در بررسی قیمت میلگرد ساده کاوه تیکمه داش می بایست به این نکته اشاره داشت که ویژگی های ظاهری این میلگرد خود می توانند بر قیمت تاثیر چشمگیری داشته باشند. از جمله این عوامل طول، سایز ، حالت و وزن میلگرد است. هر کدام از این موارد به صورت مستقیم می توانند بر افزایش قیمت میلگرد ساده کاوه تیکمه داش  موثر باشند. 
اما در برخی از موارد قیمت سایز پایین میلگرد ساده کاوه تیکمه داش  به نسبت سایز بالاتر آن به دلیل کارکرد بالاتر، از نرخ بیشتری برخوردار است. 

قیمت میلگرد ساده کاوه تیکمه داش

قیمت روز میلگرد ساده کاوه تیکمه داش 

بررسی قیمت روز میلگرد ساده کاوه تیکمه داش یکی از اساسی ترین و پایه ترین اموری است که باید هنگام خرید میلگرد میلگرد ساده کاوه تیکمه داش  انجام داد تا به واسطه نوسانات رخ داده برای این محصول بتوان قیمت نهایی محصول را تخمین زد و تصمیم به خرید گرفت. عوامل زیر از جمله عواملی هستند که توانسته اند بازار فولاد و به خصوص قیمت میلگرد ساده کاوه تیکمه داش  را تحت تاثیر نوسانات خود قرار دهند:

 • قیمت ارز به خصوص دلار
 • قیمت سنگ آهن
 • قیمت جهانی شمش
 • قیمت نفت
 • هزینه های حمل و نقل
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی
 • میزان عرضه و تقاضا
 • شرایط جوی فصلی

در حال حاضر کارشناسان آهن ملل به صورت مستقیم با کارخانه تولیدکننده در تماس است و به صورت روزانه قیمت میلگرد ساده کاوه تیکمه داش  را آپدیت می کنند. شما نیز می توانید با تکیه به این قیمت ها اقدام به خرید کنید.

فرآیند خرید میلگرد ساده کاوه تیکمه داش از آهن ملل

آهن ملل به منظور تسهیل سازی و کوتاه کردن مراحل خرید میلگرد ساده کاوه تیکمه داش، قیمت روز میلگرد ساده کاوه تیکمه داش را در جدول بالا درج می کنند تا خریداران با تکیه بر این قیمت ها که از جمله بهترین قیمت های موجود در بازار است، اقدام به خرید کنند. خریداران می توانند به صورت غیر حضوری برای خرید میلگرد ساده کاوه تیکمه داش اقدام نمود و حتی پیش از خرید از مشاوره رایگان نیز بهره ببرند. فرآیند خرید میلگرد ساده کاوه تیکمه داش از آهن ملل به صورت زیر می باشد:

 • تماس با کارشناس فروش میلگرد آهن ملل
 • سفارش حجم مورد نیاز از میلگرد ساده و تامین آن توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار میلگرد ساده
 • ارسال فاکتور نهایی 
نمایش بیشتر +