قیمت ورق گالوانیزه فولاد مبارکه با توجه به نوسانات بازار، هر روز توسط کارخانه اعلام می گردد و سپس کارشناسان آهن ملل قیمت ها را در جدول زیر درج می کنند. در زمان خرید ورق گالوانیزه فولاد مبارکه حتما علاوه بر تماس با کارشناس فروش ورق، گزینه «ارزش افزوده» را فعال نمایید تا قیمت نهایی محصول قابل نمایش باشد.

 فولاد مبارکه اصفهان
قیمت ورق گالوانیزه فولاد مبارکه

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۳:۵۷:۳۸

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع ورق عرض(m) حالت بارگیری واحد نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 ورق 0.4 میل فولاد مبارکه 1 رول کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
2 ورق 0.4 میل فولاد مبارکه 1.25 رول کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
3 ورق 0.45 میل فولاد مبارکه 1 رول کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
4 ورق 0.45 میل فولاد مبارکه 1.25 رول کارخانه کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
5 ورق 0.5 میل فولاد مبارکه 1 رول کارخانه کیلوگرم 48,899 48,899
6 ورق 0.5 میل فولاد مبارکه 1.25 رول کارخانه کیلوگرم 47,523 47,523
7 ورق 0.6 میل فولاد مبارکه 1 رول کارخانه کیلوگرم 45,229 45,229
8 ورق 0.6 میل فولاد مبارکه 1.25 رول کارخانه کیلوگرم 47,156 47,156
9 ورق 0.7 میل فولاد مبارکه 1 رول کارخانه کیلوگرم 45,780 45,780
10 ورق 0.7 میل فولاد مبارکه 1.25 رول کارخانه کیلوگرم 44,862 44,862
11 ورق 0.8 میل فولاد مبارکه 1 رول کارخانه کیلوگرم 43,945 43,945
12 ورق 0.8 میل فولاد مبارکه 1.25 رول کارخانه کیلوگرم 43,486 43,486
13 ورق 0.9 میل فولاد مبارکه 1 رول کارخانه کیلوگرم 43,945 43,945
14 ورق 0.9 میل فولاد مبارکه 1.25 رول کارخانه کیلوگرم 43,486 43,486
15 ورق 1 میل فولاد مبارکه 1 رول کارخانه کیلوگرم 43,945 43,945
16 ورق 1 میل فولاد مبارکه 1.25 رول کارخانه کیلوگرم 43,486 43,486
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول ورق گالوانیزه فولاد مبارکه
۲ عرض  1 و 1.25 متر
3 حالت ظاهری رول
4 کارخانه تولیدکننده شرکت فولاد مبارکه اصفهان

ورق گالوانیزه فولاد مبارکه

یکی از بهترین ورق های گالوانیزه موجود در بازار، ورق گالوانیزه فولاد مبارکه است که می توان این محصول را به عنوان ورق گالوانیزه با کیفیت و مقاوم کارخانه فولاد مبارکه اصفهان تلقی نمود که توانسته با کیفیت بالای خود در صنایع مختلفی به کار گرفته شود. ورق گالوانیزه فولاد مبارکه با روش گرم نورد تولید شده و سپس با روکش زینک پوشانده می شود تا به این ترتیب از خوردگی و زنگ زدگی آن جلوگیری گردد. کاربردهای ورق گالوانیزه فولاد مبارکه در ساخت و سازهای مختلف ساختمان ها، تولید خودرو، ساخت کشتی، سازه های دریایی، تولید لوله های انتقال نفت و گاز می باشد. در حال حاضر ورق گالوانیزه فولاد مبارکه در ضخامت های 0.4 تا 1 میلی متر و عرض های 1 و 1.25 متر تولید می گردد. البته حالت ورق نیز به صورت رول می باشد. شما می توانید قیمت ورق گالوانیزه فولاد مبارکه در سایزهای مختلف را در جدول بالا به صورت کاملا به روز شده مشاهده نمایید.

مشاهده قیمت ورق گالوانیزه فولاد مبارکه در ضخامت های مختلف 

همانطور که بیان شده از ورق گالوانیزه فولاد مبارکه استفاده های فراوانی می شود که هریک نشان دهنده کیفیت و کارایی بالای این محصول است. علاوه بر این باید گفت به دلیل پوشش گالوانیزه ای که این ورق دارد؛ سبب شده در تمامی شرایط آب و هوایی نیز کاربرد داشته باشد. به همین خاطر قیمت ورق گالوانیزه فولاد مبارکه در بازار فولاد به نسبت دیگر ورق های گالوانیزه از اهمیت دوچندانی دارد.  البته همانطور که مشاهده می کنید به ازای هر سایز نیز تفاوت قیمت برای ورق گالوانیزه فولاد مبارکه وجود دارد.  علاوه بر این ، ابعاد ورق می تواند نقش تعیین کننده ای در قیمت ورق گالوانیزه فولاد مبارکه داشته باشد. همانطور که بیان شد ورق گالوانیزه فولاد مبارکه به صورت رول می باشد بنابراین منظور از ابعاد فقط عرض محصول می باشد که در حال حاضر با عرض 1 و 1.25 متر تولید می شود. در بازار فولاد قیمت ورق گالوانیزه فولاد مبارکه که عرض کمتری دارند و به تبع از وزن کمتری نیز برخوردار می باشد، بالاتری است. 

قیمت ورق گالوانیزه فولاد مبارکه

قیمت روزانه ورق گالوانیزه فولاد مبارکه و عوامل تاثیرگذار

کارخانه های فولادی به سبب تغییراتی که در بازار فولاد رخ می دهد، نیازمند این هستند که به صورت روزانه قیمت های محصولات خود را به بازار اعلام کنند. چرا که محصولات فولادی به خصوص ورق گالوانیزه فولاد مبارکه به سب وابسته بودن به عوامل مختلف، هر روزه تغییر می کند. از همین خاطر به خریداران ورق گالوانیزه فولاد مبارکه توصیه می گردد ضمن یافتن بهترین قیمت برای خرید، عوامل مختلف را نیز رصد کنند تا با آگاهی کامل اقدام به خرید ورق گالوانیزه فولاد مبارکه نمایند.
اما عواملی که به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم بر قیمت ورق گالوانیزه فولاد مبارکه اثر می گذارند به صورت کامل بیان شده اند:

  • نوسانات بازار آهن: بازار آهن ایران تحت تاثیر عوامل داخلی و خارجی است که باعث شدید بودن نوسانات قیمت آهن می شود. از این خاطر رصد روزانه و لحظه ای قیمت ورق گالوانیزه فولاد مبارکه در زمان خرید بسیار ضروری است.
  • نرخ ارز: نرخ ارز نیز بر قیمت ورق گالوانیزه فولاد مبارکه تاثیر دارد، زیرا بخشی از مواد اولیه و تجهیزات لازم برای تولید ورق گالوانیزه از خارج وارد می شود و با افزایش قیمت دلار، قیمت ورق گالوانیزه نیز افزایش می یابد.
  • کیفیت و استاندارد: ورق گالوانیزه فولاد مبارکه با استانداردهای بین المللی تطابق دارد و در نهایت کیفیت بالایی نیز دارد. این عامل باعث می شود که قیمت ورق گالوانیزه فولاد مبارکه بالاتر از برخی دیگر از تولیدکنندگان باشد.
  • حجم خرید: حجم خرید نیز بر قیمت ورق گالوانیزه فولاد مبارکه تاثیر دارد، به طور کلی هر چه حجم خرید بالاتر باشد، قابلیت تخفیف دادن بالاتر خواهد بود.

برای خرید ورق گالوانیزه فولاد مبارکه، می توانید از فروشگاه های مقاطع فولادی استفاده کنید که قابل اعتماد هستند و صد البته در دسترس تر.

خرید ورق گالوانیزه فولاد مبارکه در حجم مورد نیاز

همانطور که بیان شد ورق گالوانیزه تولیدی در فولاد مبارکه از طریق غوطه وری گرم تولید می شود. وزن کلاف های ورق تولیدی معمولا بین ۳ تا ۲۰ تن می باشد. پوششی گالوانیزه ای که روی دو سطح ورق داده می شود بین ۱۰۰ تا ۳۵۰ گرم در مترمربع است. از این رو در زمان خرید ورق گالوانیزه فولاد مبارکه به نکات این محصول دقت نماید و به مراکزی مراجعه نمایید که بهترین قیمت را به شما ارائه دهند. در حال حاضر مناسب ترین قیمتی که در بازار آهن برای خرید ورق گالوانیزه فولاد مبارکه اعلام می شود، از سمت شرکت آهن ملل ارائه است. برای استعلام قیمت ورق گالوانیزه فولاد مبارکه از طریق تماس با شماره ۰۳۱۳۵۰۲۰ با کارشناسان فروش آهن ملل در تماس باشید.

نمایش بیشتر +

سوالات متداول


خیر هم به صورت رول و هم شیت طبق ابعاد مورد نیاز مشتری امکان پذیر است.


بله تمام فعالیت های آهن ملل زیر نظر اتحادیه آهن فروشان است.


برای قطعالت لوازم خانگی و تجهیزات آشپزخانه، پانل ها و تابلوهای برق، بدنه و سقف سوله ها