آخرین قیمت قوطی صدرا پروفیل کاوه (فولاد موحد) به صورت روزانه و کاملا آنلاین در جدول زیر به روزرسانی می گردد. بدین ترتیب شما می توانید به صورت غیر حضوری و در هر حجم قوطی صدرا پروفیل را خریداری نماید. فقط به این نکته توجه داشته باشید برای خرید حتما با کارشناسان فروش قوطی و پروفیل در تماس باشید تا فاکتور فروش برای شما صادر گردد.

صدرا پروفیل کاوه
قیمت قوطی صدرا پروفیل کاوه (فولاد موحد)

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۲:۴۷:۴۶

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع قوطی ضخامت (mm) طول شاخه (m) واحد کارخانه نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 قوطی صدرا با ورق گیلان 2 6 کیلوگرم تبریز 33,853 33,532
2 قوطی صدرا با ورق مبارکه 2 6 کیلوگرم تبریز 34,312 33,945
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول قوطی صدرا پروفیل کاوه (فولاد موحد)
2 ضخامت 2 میلیمتر
3 طول شاخه ۶ متر
4 واحد کیلوگرم

قوطی صدرا پروفیل کاوه (فولاد موحد)

یکی از کارخانه های بزرگ تولید کننده قوطی، کارخانه صدرا پروفیل کاوه است که به صورت تخصصی و با استفاده از محصول اولیه مرغوب، انواع قوطی و پروفیل را تولید و روانه بازار می کند. پروفیل های تولیدی شرکت صدرا پروفیل کاوه عبارتند از:

  • پروفیل ۵۰۷ یا پروفیل سپری
  • پروفیل ۵۰۸ یا دو لبه
  • پروفیل ۵۰۹ یا تک لبه
  • پروفیل Z

البته این یکسری از محصولات تولیدی این کارخانه است و تولیدات دیگری نیز دارد. کارخانه فولاد موحد “اولین تولید کننده لوله و قوطی پروفیل در شمال غرب کشور” است که به واسطه کیفیتی که دارد، در بازار شناخته شده می باشد. محصولات این کارخانه با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب عرضه می شود. قوطی صدرا پروفیل کاوه (فولاد موحد) تولید شده از ورق های با کیفت کارخانه هایی چون فولاد مبارکه و گیلان است که همین امر توانسته بر قیمت تمام شده قوطی صدرا پروفیل کاوه (فولاد موحد) تاثیر داشته باشد و از سوی خریداران توانسته از استقبال خوبی برخوردار باشد. در حال حاضر قیمت به روز قوطی صدرا پروفیل کاوه (فولاد موحد) در ضخامت 2 و طول 6 متر با ورق های قید شده در جدول بالا قابل مشاهده است.

قیمت قوطی صدرا پروفیل کاوه (فولاد موحد) در ورق های مختلف

همانطور که بیان شد برای تولید قوطی صدرا پروفیل کاوه از دو ورق فولاد مبارکه و گیلان استفاده می شود. این ویژگی باعث شده است کیفیت تولید این قوطی به مراتب افزایش یابد و از سوی دیگر می تواند بر قیمت قوطی صدرا پروفیل کاوه نیز اثر داشته باشد. یعنی می توان اینگونه بیان کرد که یکی از عوامل موثر بر قیمت قوطی صدرا پروفیل کاوه ، ورق های مبارکه و گیلان است و در زمان افزایش قیمت این ورق ها، ممکن است قیمت این قوطی هم افزایشی باشد. البته باید گفت که قیمت قوطی صدرا با ورق مبارکه به مراتب بیشتر از قوطی صدرا تولید شده با ورق گیلان است.
از دیگر مواردی که می تواند بر قیمت قوطی صدرا پروفیل کاوه تاثیر داشته باشد، ابعاد و ضخامت قوطی است. چرا که هر چه ضخامت و ابعاد قوطی بیشتر شود، وزن محصول هم افزایش می باید و این امر می تواند بر قیمت نهایی قوطی صدرا موثر باشد.
اما نکته قابل تامل پیرامون این قوطی آن است که قیمت قوطی صدرا پروفیل کاوه به نسبت دیگر برندها رقابتی تر و کمتر می باشد. اما به دلیل بعد مسافت و دوری کارخانه، آنچنان خریداران از آن استقبال نمی کنند و خواهان خرید قوطی صدرا پروفیل کاوه نیستند.

قیمت قوطی صدرا پروفیل کاوه (فولاد موحد)

قیمت امروز قوطی صدرا پروفیل کاوه (فولاد موحد) در بازار

کیفیت قوطی های تولیدی صدرا به دلیل تجهیزات و مواد اولیه با کیفیت، بسیار بالاست و توانسته برای صنایعی چون ساخت تجهیزات پزشکی، خودروسازی، ساخت انواع لوازم خانگی و آموزشی، ساختمان سازی، ساخت تجهیزات پزشکی و کشاورزی بسیار پر کاربرد باشد. از جمله ویژگی هایی چون فرم پذیری، جوش پذیری مناسب، دقت ابعادی این محصول بسیار بالاست و از آن مهم تری که در دو حالت مربعی و مستطیلی نیز تولید می شود، همین ویژگی ها باعث شده قیمت روزانه قوطی صدرا پروفیل کاوه برای خریداران از اهمیت بالایی برخوردار باشد. به همین خاطر کارخانه به صورت روزانه قیمت تمامی ابعاد و ضخامت های خود را به بازار اعلام می دارد. 
البته نمی توان تاثیر عوامل فرعی همچون نوسان قیمت ارز، سنگ آهن، ورق فولاد مبارکه، ورق گیلان، مواد اولیه مورد استفاده، میزان عرضه و تقاضا و … را بر قیمت روز این محصول نادیده گرفت.

خرید قوطی صدرا پروفیل کاوه به صورت مستقیم با بهترین قیمت

خرید قوطی صدرا پروفیل کاوه همانند دیگر انواع قوطی نیازمند این است که ضخامت و ابعاد مورد نیاز را مشخص نموده و بر اساس همین داده ها، آخرین نرخ قوطی صدرا پروفیل کاوه  را از مراجع معتبر اعلام قیمت به دست بیاورد، تا با بهترین قیمت، خریدی به صرفه داشته باشید. شما می توانید هر دو مدل مربعی و مستطیلی قوطی صدرا پروفیل کاوه را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به صورت غیر حضوری و تلفنی خریداری نماید. برای این کار می بایست به مراکز معتبر مراجعه نماید و یا از طریق تماس تلفنی، از قیمت روز این محصول مطلع شده و پس از آن در حجم مورد نیاز قوطی صدرا پروفیل کاوه را خریداری کنید.

نمایش بیشتر +