قیمت ورق شیت آجدار پرسی هر روز و به صورت کاملا آنلاین بر اساس سایزبندی که دارد، به روزرسانی می گردد. شما می توانید آخرین نرخ ورق شیت آجدار پرسی را در جدول زیر مشاهده نمایید. کارشناسان فروش ورق آهن ملل می توانند مشاوره های لازم برای خرید ورق شیت آجدار پرسی را به خریداران ارائه دهند و در نهایت خرید شما را نهایی کنند. در زمان مشاهده قیمت ها، دقت داشته باشید گزینه «ارزش افزوده» فعال باشد.

قیمت ورق شیت آجدار پرسی

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف ضخامت (mm) حالت ابعاد (m) بارگیری واحد نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 ورق 2 آجدار پرسی شیت 2*1 انبار آهن ملل کیلوگرم 36,239 36,239
2 ورق 2 آجدار پرسی شیت 2.5*1.25 انبار آهن ملل کیلوگرم 36,422 36,422
3 ورق 2.5 آجدار پرسی شیت 2*1 انبار آهن ملل کیلوگرم 36,055 36,055
4 ورق 2.5 آجدار پرسی شیت 2.5*1.25 انبار آهن ملل کیلوگرم 36,055 36,055
5 ورق 3 آجدار پرسی شیت 2*1 انبار آهن ملل کیلوگرم 36,239 36,239
6 ورق 3 آجدار پرسی شیت 2.5*1.25 انبار آهن ملل کیلوگرم 36,239 36,239
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول ورق آجدار پرسی
۲ ابعاد  2*1و 2.5*1.25 متر 
3 حالت ظاهری   شیت
4 ضخامت ورق 2، 2.5 و 3 میلیمتر
5 واحد فروش کیلوگرم

ورق آجدار پرسی

از جمله ورق های دسته ورق گرم، ورق آجدار پرسی است که در صنایع مختلف از میزان کاربرد بالایی برخوردار است. این ورق از دسته ورق آجدار است با این تفاوت که که وزن بالاتر و کیفیت بهتری دارد. ورق آجدار پرسی به خوبی می تواند در برابر نیروهای وارده به خوبی مقاوم باشد و استحکام بالایی از خود نشان دهد. ا دیگر تفاوت های این ورق این است که آج های موجود بر این ورق پس از تولید ورق، در کارگاه ها به واسطه دستگاه هایی بر روی ورق پرس می گردند.
ورق آجدار پرسی با توجه به اشکالی که بر روی سطح خود دارد به صورت شیتت به فروش می رسد. البته لازم به ذکر است این ورق ها دارای ضخامت های مختلفی می باشند که همین امر باعث شده ورق آجدار پرسی کاربردهای گسترده را پوشش دهد.

قیمت ورق آجدار پرسی

با توجه به این که ورق آجدار پرسی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، نیاز است ابعاد و ضخامت های مختلفی از این ورق در بازار موجود باشد. البته همین ویژگی ها می تواند بر قیمت ورق آجدار پرسی تاثیر مستقیم داشته باشند. ورق آجدار پرسی در ابعاد 2*1و 2.5*1.25 متر تولید می گردد که به تبع آن قیمت ورق آجدار پرسی در هر کدام از این ابعاد متفاوت خواهد بود. 
از دیگر عواملی که می تواند بر قیمت ورق آجدار پرسی تاثیر مستقیم داشته باشد، ضخامت ورق است. 
البته لازم به ذکر است خرید ورق آجدار پرسی بر حسب کیلوگرم انجام می گیرد. در نتیجه وزن ورق نیز می تواند بر قیمت ورق آجدار پرسی تاثیر مستقیم داشته باشد.

قیمت ورق شیت آجدار پرسی

قیمت ورق آجدار پرسی امروز و عوامل موثر بر آن

با توجه به این که از ورق آجدار پرسی در کاربردهای متفاوتی بهره می برند، اعلام روزانه قیمت روز ورق آجدار پرسی بسیار مهم و اساسی است. از این رو کارخانه ها و کارگاه هایی که این محصول را تولید می کنند به صورت روزانه قیمت روز ورق آجدار پرسی را بازار ارائه می کنند. 
البته از جمله مواردی که می تواند به صورت روزانه بر قیمت روز ورق آجدار پرسی تاثیر داشته باشند عبارتند از:

 • قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید ورق ورق آجدار پرسی
 • قیمت ورق مورد استفاده برای تولید ورق آجدار پرسی
 • قیمت سنگ آهن
 • هزینه های حمل و نقل 
 • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

هر کدام از این موارد می توانند بر قیمت تمامی مقاطع فولادی تاثیرگذار باشند و به محض وجود هر گونه نوسان در آن ها، قیمت ورق آجدار پرسی را دچار تغییر کند. البته لازم به ذکر است نوع آج های موجود و کیفیت ورق نیز می تواند بر قیمت ورق آجدار پرسی تاثیر داشته باشد.

خرید ورق آجدار پرسی همراه با معرفی فرآیند خرید

پیش از خرید ورق آجدار پرسی می بایست نوع آج و طرح مورد نیاز خود را کاملا مشخص کنید، چرا که این ورق ها دارای طرح های خاصی هستند که می توانند بسته به کارکردی که خریداران نیاز دارند، طرح زده شوند. از سویی دیگر توجه به ابعاد و ضخامت ورق در زمان خرید ورق آجدار پرسی نیز مهم می باشد. اگر قرار است ورق آجدار پرسی برای راه پله های برقی استفاده شود و یا برای سکوهای کشی، هر کدام به ضخامت و ابعاد مختص به خود نیاز دارند، بنابراین باید به این موارد دقت داشت تا بر اساس همین موارد قیمت ورق آجدار پرسی برآورد گردد.
از همین خاطر پیشنهاد می گردد برای خرید ورق آجدار پرسی مورد نیاز خود با کارشناس فروش آهن ملل، یکی از بزرگ ترین و معتبرترین فروشگاه های خرید فروش آهن آلات، در تماس باشید تا با بهترین قیمت، ورق آجدار پرسی را در هر میزان برای شما تهیه نمایند. 
فرآیند خرید ورق آجدار پرسی از آهن ملل به شرح زیر می باشد:

 • تماس با کارشناس فروش ورق
 • سفارش حجم مورد نیاز از ورق آجدار پرسی و تامین آن توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار 
 • ارسال فاکتور نهایی برای مشتری 
نمایش بیشتر +