قیمت ورق آجدار گیلان با توجه به ضخامت و ابعادی که دارد، از رنج متفاوتی برخوردار است از این رو در زمان خرید ورق آجدار گیلان باید به این نکته توجه داشته باشید.  لازم به ذکر است قیمت ورق آجدار گیلان به روز و بر اساس قیمتی که کارخانه اعلام می کند، در این جدول درج می گردد. همچنین برای مشاهده قیمت تمام شده محصول حتما گزینه «ارزش افزوده» را فعال نمایید.

فولاد گیلان
قیمت ورق آجدار گیلان

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۳:۲۸:۲۸

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف ضخامت (mm) حالت ابعاد (m) بارگیری نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 ورق 2.5 آجدار فابریک رول 1 کارخانه تماس بگیرید تماس بگیرید
2 ورق 3 آجدار فابریک رول 1 کارخانه تماس بگیرید تماس بگیرید
3 ورق 4 آجدار فابریک رول 1 کارخانه تماس بگیرید تماس بگیرید
4 ورق 5 آجدار فابریک رول 1 کارخانه تماس بگیرید تماس بگیرید
5 ورق 6 آجدار فابریک رول 1 کارخانه تماس بگیرید تماس بگیرید
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول ورق آجدار گیلان 
۲ ابعاد  1 متر 
3 حالت ظاهری  رول
4 ضخامت ورق   2.5، 3، 4، 5 و 6 میلیمتر  
5 تولیدکننده کارخانه فولاد گیلان

ورق آجدار گیلان

ورق آجدار گیلان از جمله محصولاتی است که در دسته ورق های آجدار قرار می گیرد و دارای طرح های مختلفی می باشد. طرح هایی که بر روی ورق آجدار گیلان زده می شود شامل طرح های بادامی، لوزی، عدسی و الماسی است که هر کدام بسته به کاربردی که این صفحات باید داشته باشند، به کار گرفته می شوند. کارخانه فولاد گیلان با به کارگیری به روز ترین دستگاه و تکنولوژی دنیا، در خط تولید خود توانسته است یکی از با کیفیت ترین ورق های آجدار را تولید و به بازار عرضه دارد. شما می توانید تمام اطلاعات مربوط به ورق آجدار گیلان را در جدول بالا مشاهده نماید.

قیمت ورق آجدار گیلان در بازار فولاد

قیمت ورق آجدار گیلان را می توان به نسبت تولید آن، کمی متفاوت دانست چرا که این ورق به صورت فابریک است. منظور از ورق آجدار فابریک، نحوه تولید آن است. یعنی که در زمان تولید در خود کارخانه آجدار می شود به این ترتیب که یک طرف ورق ساده و طرح دیگر ورق آجدار است. بدین ترتیب مقاومت ورق آجدار به شدت بالا می رود. در نتیجه این نحوه تولید به شدت در قیمت ورق آجدار گیلان موثر خواهد بود.
از دیگر عوامل موثر بر قیمت ورق آجدار گیلان، حالت یا نوع ورق است. این کارخانه ورق های آجدار خود را به صورت رول به بازار عرضه می دارد.  البته ضخامت ورق نیز در قیمت ورق آجدار گیلان بی تاثیر نخواهد بود و می تواند بسته به آن قیمت محصول خریداری شده نیز تغییر یابد. در حال حاضر ورق آجدار گیلان در ضخامت های 2.5، 3، 4، 5 و 6 میلیمتر تولید می شود.

قیمت ورق آجدار گیلان

قیمت روز ورق آجدار گیلان به همراه عوامل موثر بر آن

 نوسانات رخ داده در بازار فولاد همواره به صورت مستقیم بر قیمت ورق آجدار گیلان تاثیر می گذارد و می تواند باعث تغییرات کم و زیاد در قیمت این محصول گردد. از این رو کارخانه فولاد گیلان به صورت روزانه قیمت روز ورق آجدار گیلان را به بازار عرضه می کند. در حال حاضر شما می توانید قیمت روز ورق آجدار گیلان را در جدول بالا به صورت کاملا به روز شده مشاهده نماید.
کارشناسان آهن ملل ابتدا نوسانات بازار را بررسی نموده و قیمت ورق آجدار گیلان را در جدول بالا به روزرسانی می کنند. پیشنهاد می شود در صورت تصمیم به خرید ورق آجدار گیلان ابتدا نوسانات بازار را تحت نظر داشته باشید و اگر خبرهای در مورد تغییر قیمت هر یک از موارد زیر در بازار وجود داشت، بدانید که ممکن است قیمت ورق آجدار گیلان نیز تحت تاثیر قرار گیرد. چرا که این عوامل چه مستقیم و چه غیر مستقیم بر قیمت این محصول تاثیر می گذارند.

 • قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید ورق آجدار 
 • قیمت ورق مورد استفاده برای تولید ورق آجدار 
 • قیمت سنگ آهن
 • هزینه های حمل و نقل 
 • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

خرید ورق آجدار گیلان در تناژهای مختلف

آهن ملل یکی از بزرگترین و معتبرترین فروشگاه های خرید و فروش آهن آلات در ایران است که توانسته است با ارائه به روز ترین قیمت ورق آجدار گیلان برای مشتریان این بازار، امکان خرید در لحظه را برای خریداران مهیا سازد. شما می توانید برای خرید ورق آجدار گیلان به سایت اهن ملل مراجعه کرده و پس از مشاهده اطلاعات دقیق محصول مورد نظر و قیمت آن، با کارشناس فروش آهن ملل در تماس باشید.
فرآیند خرید ورق آجدار گیلان از آهن به شرح زیر می باشد:

 • تماس با کارشناس فروش ورق
 • سفارش حجم مورد نیاز از ورق آجدار و تامین آن توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار 
 • ارسال فاکتور نهایی برای مشتری 

لازم به ذکر است کارشناسان آهن ملل به صورت رایگان مشاوره اختصاصی به خریداران ارائه می دهد.

نمایش بیشتر +