قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان به صورت روزانه از کارخانه تولیدکننده استعلام می شود تا آخرین قیمت ورق رنگی در جدول زیر بارگذاری گردد. بعد از مشاهده قیمت ها و نوسانات موجود در بازه زمانی مشخص در نمودار زیر، از طریق تماس با کارشناس فروش ورق، خرید ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان را در هر حجم، نهایی سازید. لازم به ذکر است قیمت ها بدون ارزش افزوده می باشند.

 فولاد مبارکه اصفهان
قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۴:۰۰:۴۴

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف رنگ ورق ضخامت (mm) ابعاد (m) حالت بارگیری واحد نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 ورق قرمز فولاد مبارکه اصفهان 0.5 عرض 1.25 رول بنگاه اصفهان کیلوگرم 54,862 54,862
2 ورق قهوه ای فولاد مبارکه اصفهان 0.5 عرض 1.25 رول بنگاه اصفهان کیلوگرم 56,789 56,789
3 ورق سفید فولاد مبارکه اصفهان 0.5 عرض 1.25 رول بنگاه اصفهان کیلوگرم 54,862 54,862
4 ورق نارنجی فولاد مبارکه اصفهان 0.5 عرض 1.25 رول بنگاه اصفهان کیلوگرم 54,862 54,862
5 ورق آبی فولاد مبارکه اصفهان 0.5 عرض 1.25 رول بنگاه اصفهان کیلوگرم 54,862 54,862
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان
۲ عرض 1.25 متر
3 ضخامت 0.5 میلیمتر
4 حالت ظاهری رول
5 کارخانه تولیدکننده کارخانه فولاد مبارکه اصفهان

ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان

یکی از این محصولات پرمصرف فلزی ورق‌ های رنگی هستند. کاربرد این ورق‌ ها در کارخانه‌ های مختلف بسیار زیاد است و برند‌های مختلف هم به تولید این محصولات مشغول هستند. ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان یکی از محصولات کارخانه فولاد مبارکه اصفهان که جز برندهای شناخته شده است، می باشد.
محصولات این مجموعه از کیفیت فوق‌ العاده زیادی برخوردارند و مواد اولیه مورد استفاده در آن‌ ها جنس درجه یکی دارند.  یکی از موارد استفاده بسیار زیاد ورق رنگی فولادی مبارکه اصفهان، در ساخت بدنه برخی از لوازم برقی یا شیروانی ویلا‌ها است که رنگ‌ های خاصی دارند. لازم به ذکر است ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان برای استفاده در تهیه لوازم‌ خانگی فلزی و صنعت حمل‌ و نقل نیز کاربرد زیادی دارد. بسیاری از صنایع در تولیدات خود از ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان استفاده می‌ کنند و به همین دلیل محصولات از طرح و فرم های مختلفی برخوردار هستند. 
ورق فولاد رنگی مبارکه اصفهان به‌ صورت رول به بازار عرضه می‌ شود. عرض ورق‌ های رنگی به دو صورت ۱۰۰ و ۱۲۵ سانتی‌ متر به تولید می‌ رسد که شما می توانید ورق رنگی فولاد مبارکه را در عرض 1.25 متر تهیه نماید. 

مشاهده قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان در بازار فولاد

قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان از عوامل زیادی تأثیر می‌ پذیرد. میزان ضخامت ورق، ابعاد ورق و نحوه تولید آن در تعیین قیمت این محصولات تأثیر دارد. علاوه بر این موارد، نمایندگی مورد نظر شما برای تهیه ورق رنگی، محل بارگیری سفارش، نحوه ارسال سفارش برای شما و... باید در تعیین قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان در نظر گرفته شود. شما برای خرید ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان در انواع گوناگون باید قیمت آن‌ ها را به‌ طور دقیق بدانید و از سایت‌ های معتبر سفارش دهید. از این کارشناسان آهن ملل به صورت دقیق آخرین قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان را از کارخانه تولید کننده استعلام گرفته و در جدول بالا به روز رسانی می کنند. لازم به ذکر است در زمان خرید ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان، حتما به ضخامت و عرض ورق دقت داشته باشید. چرا که این عوامل می توانند به صورت مستقیم بر قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان تاثیر بگذارد.

قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان

قیمت ورق ۵۰ رنگی فولاد مبارکه اصفهان

یکی از انواع مقاطع پرکاربرد در صنعت ورق ۵۰ رنگی فولاد مبارکه اصفهان است. منظور از 50 اشاره به ضخامت این ورق است که 0.5 میلیمتر می باشد. این ورق‌ های فلزی قابلیت برش به قسمت‌ های مختلف و ضخامت نازکی دارند. از آنجایی که  ورق ۵۰ رنگی فولاد مبارکه اصفهان در صنایع مختلفی به کار گرفته می شود،  قیمت ورق ۵۰ رنگی فولاد مبارکه اصفهان می تواند تاثیر بسزایی در هزینه ها و قیمت تمام شده محصولات تولید داشته باشد.  

قیمت روز ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان

به ­دلیل اینکه در بازار ارز و دلار نوسانات زیادی وجود دارد، برای بسیاری از اجناس از جمله ورق‌ های رنگی نمی‌توان قیمت ثابتی بیان کرد؛ چرا که هر گونه تغییر در بازار آهن و اصناف باعث ایجاد اختلاف در قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان نیز می‌شود.
علاوه بر‌این، میزان تقاضا موجود در بازار می‌تواند در قیمت روز ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان تاثیر بگذارد. شما باید قبل از اقدام برای خرید، قیمت این محصولات را به‌ صورت لحظه‌ ای بررسی کنید. در ادامه عوامل تاثیرگذار بر قیمت روز ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان به صورت مختصر بیان شده است:

 • قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید ورق رنگی
 • قیمت شمش
 • قیمت سنگ آهن
 • هزینه های حمل و نقل برای انتقال ورق از کارخانه به مقصد
 • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار 

خرید ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان

در هنگام خرید ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان باید به برخی از نکات توجه کنید. برند محصول انتخابی و اصالت آن مهم‌ترین بخش خرید این محصولات است. ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان به دلیل تولید شدن در این مجموعه از کیفیت فوق‌ العاده زیادی برخوردار است و بسیاری از صنایع به ­دنبال تهیه آن هستند. 
شرکت آهن ملل یکی از معتبرترین فروشگاه های خرید و فروش انواع آهن آلات در ایران است که توانسته با ارائه قیمت روز محصولات فولادی، نظر مخاطبین را به خود جلب نماید. وجود مزیت های زیر باعث شده خرید ورق رنگی فولاد مبارکه از آن ملل به گونه متمایز باشد:

 • به دلیل تبادلات مالی بالا بین آهن ملل و فولاد مبارکه، بهترین قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه از طرف شرکت آهن ملل ارائه می شود.
 • ارسال ورق رنگی مبارکه با هر ظرفیت به تمامی نقاط کشور امکان پذیر است.
 •  ارائه فاکتور رسمی برای خرید در هر تناژی، توسط شرکت آهن ملل قابل انجام است.
نمایش بیشتر +

سوالات متداول


بله. برای اطلاع از فروش ویژه های آهن ملل در تلگرام آهن ملل عضو شوید.


طبق نیاز مشتری شیت هم انجام می شود.


شما می توانید یا در داخل سایت ثبت سفارش انجام دهید و یا اینکه با دفتر آهن ملل تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.