قیمت ورق رنگی هفت الماس موجود در جدول زیر، آخرین و مناسب ترین قیمت موجود در بازار می باشد. شما می توانید قیمت ها را به صورت روزانه و آنلاین در این صفحه رصد کنید. برای خرید قیمت ورق رنگی هفت الماس به نکته توجه داشته باشید هر روز قیمت ها آپدیت می شود، در نتیجه بر اساس قیمت اعلام شده در همان روز اقدام به خرید کنید.

هفت الماس
قیمت ورق رنگی هفت الماس

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۳ ساعت ۱۴:۰۰:۴۴

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف رنگ ورق ضخامت (mm) ابعاد (m) حالت بارگیری واحد نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 ورق قرمز هفت الماس 0.5 عرض 1.25 رول بنگاه اصفهان کیلوگرم 54,312 54,312
2 ورق قهوه ای هفت الماس 0.5 عرض 1.25 رول بنگاه اصفهان کیلوگرم 54,312 54,312
3 ورق سفید هفت الماس 0.5 عرض 1.25 رول بنگاه اصفهان کیلوگرم 54,312 54,312
4 ورق نارنجی هفت الماس 0.5 عرض 1.25 رول بنگاه اصفهان کیلوگرم 54,312 54,312
5 ورق آبی هفت الماس 0.5 عرض 1.25 رول بنگاه اصفهان کیلوگرم 54,312 54,312
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول  ورق رنگی هفت الماس
۲ ابعاد 1.25 متر
3 ضخامت 0.5 میلیمتر
4 حالت ظاهری رول
5 کارخانه تولیدکننده کارخانه فولاد هفت الماس

ورق رنگی هفت الماس

ورق رنگی هفت الماس همان طور که از نامش مشخص است از دسته ورق های رنگی است که توسط کارخانه هفت الماس تولید می گردد. ورق رنگی هفت الماس در رنگ های قرمز، قهوه ای، سفید، نارنجی و آبی که در بازار از خواهان بیشتری برخوردار می باشد، تولید  و به به مصرف خریداران می رسد.  از ویژگی های بازر ورق رنگی هفت الماس می توان به کیفیت بالا، سطحی صیقلی، مقاومت بالا در برابر ضربه و زنگ زدگی، انعطاف پذیری بالا و همچنین قیمت بسیار مناسب، اشاره نمود. رنگ موجود بر روی این ورق به گونه ای است که حتی در زمانی که ورق رنگی هفت الماس دچار شکست شود، اصلا دچار رنگ زدگی نخواهد شد. در نتیجه همه این ویژگی ها باعث شده ورق رنگی هفت الماس از جمله ورق های رنگی موجود در بازار باشد که از همه نظر بسیار ارزشمند است.

بررسی قیمت ورق رنگی هفت الماس و عوامل اثر گذار بر آن

قیمت ورق رنگی هفت الماس رنگی نیز همانند دیگر مقاطع فولادی تحت ویژگی هایی که دارد، از رنج مختلفی برخوردار است. از جمله این ویژگی ها و ساختارهای ظاهری، رنگ، ضخامت، ابعاد و حالت ورق رنگی هفت الماس است. هر کدام از این موارد به عنوان یکی از عامل های اصلی در انتخاب ورق رنگی متناسب با نیاز خریدار باشد و در نهایت می تواند بر قیمت ورق رنگی هفت الماس نیز تاثیر مستقیم داشته باشد. 
لازم به ذکر است خود برند هفت الماس نیز توانسته یکی از عامل هایی باشد که قیمت ورق رنگی هفت الماس را به نسبت دیگر ورق های رنگی موجود در بازار تمایز سازد؛ چرا که ورق رنگی هفت الماس از کیفیت بالا و رنگ بسیار با کیفیت که در تولید آن استفاده شده است، برخوردار است. در نهایت باید گفت قیمت ورق رنگی هفت الماس به نسبت دیگر برندهای موجود در بازار کمی بالاتر است.

قیمت ورق رنگی هفت الماس

قیمت روز ورق رنگی هفت الماس در بازار فولاد کشور

نوساناتی که می توانند به صورت مستقیم بر بازار آهن و فولاد تاثیر بگذارند، می توانند بر قیمت روز ورق رنگی هفت الماس نیز اثر داشته باشند. از این رو مهم است عواملی که بر قیمت روزانه ورق رنگی هفت الماس اثر دارند را کاملا شناخته و به محض تغییر در هریک از آن ها منتظر نوسان قیمت روز ورق رنگی هفت الماس باشیم. به همین خاطر کارشناسان آهن ملل با رصد کلی بازار فولاد، بیان کرده اند که عوامل زیر می توانند به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم بر بازار و قیمت روز ورق رنگی هفت الماس تاثیر بگذارند:

 • قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید ورق  رنگی 
 • قیمت ورق مورد استفاده برای تولید ورق رنگی
 • قیمت سنگ آهن
 • هزینه های حمل و نقل 
 • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

فرآیند خرید ورق رنگی هفت الماس از آهن ملل

در زمان خرید ورق رنگی هفت الماس باید به نکات زیادی دقت داشت از جمله این موارد حالت ورق است. اصولا ورق رنگی هفت الماس به صورت رول به فروش می رسد. از دیگر نکات اساسی در زمان خرید ورق رنگی هفت الماس، نحوه خرید آن است، چرا که خرید ورق رنگی هفت الماس بر حسب کیلوگرم انجام می گیرد. 
شما می توانید برای خرید ورق رنگی هفت الماس با کارشناسان فروش ورق آهن ملل در تماس باشید تا با ارائه بهترین قیمت موجود در بازار، خریدی به صرفه را برای شما فراهم سازند.
فرآیند خرید ورق رنگی هفت الماس از آهن ملل به شرح زیر می باشد:

 • تماس با کارشناس فروش ورق
 • سفارش حجم مورد نیاز از ورق رنگی و تامین آن توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار 
 • ارسال فاکتور نهایی برای مشتری 
نمایش بیشتر +