قیمت ورق سیاه st52 فولاد مبارکه اصفهان

قیمت ورق سیاه st52 فولاد مبارکه اصفهان

قیمت روز  ورق سیاه st52 فولاد مبارکه اصفهان به صورت مداوم پس از استعلام از کارخانه، در جدول زیر آپدیت می گردد. شما می توانید پس استعلام قیمت ورق سیاه اصفهان از کارشناس مربوطه، فرایند خرید را انجام دهید و در نهایت فاکتور رسمی را دریافت کنید. در زمان مشاهده قیمت ها به این نکته توجه کنید که قیمت ها برای هر سایز متفاوت خواهد بود و حتما باید گزینه «ارزش افزوده» فعال باشد.

 فولاد مبارکه اصفهان
قیمت ورق سیاه st52 فولاد مبارکه اصفهان

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۴:۵۲:۲۹

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف نوع ورق ابعاد (m) حالت بارگیری واحد نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 ورق 3 میل فولاد مبارکه عرض 1.5 رول بنگاه اصفهان کیلوگرم 31,651 31,651
2 ورق 4 میل فولاد مبارکه عرض 1.5 رول بنگاه اصفهان کیلوگرم 31,651 31,651
3 ورق 5 میل فولاد مبارکه عرض 1.5 رول بنگاه اصفهان کیلوگرم 31,651 31,651
4 ورق 6 میل فولاد مبارکه عرض 1.5 رول بنگاه اصفهان کیلوگرم 31,651 31,651
5 ورق 8 میل فولاد مبارکه عرض 1.5 رول بنگاه اصفهان کیلوگرم 31,651 31,651
6 ورق 10 میل فولاد مبارکه عرض 1.5 رول بنگاه اصفهان کیلوگرم 31,651 31,651
7 ورق 12 میل فولاد مبارکه عرض 1.5 رول بنگاه اصفهان کیلوگرم 31,651 31,651
8 ورق 15 میل فولاد مبارکه عرض 1.5 رول بنگاه اصفهان کیلوگرم 31,651 31,651
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول ورق سیاه st52 فولاد مبارکه اصفهان
۲ ضخامت  4، 6، 8، 10، 12 و 15 میلیمتر
3 حالت ظاهری رول
4 کارخانه تولیدکننده کارخانه فولاد مبارکه اصفهان

ورق سیاه st52 فولاد مبارکه

فولاد مبارکه اصفهان از نام آشنا ترین کارخانه های ذوب آهن ایران در زمینه تولید تخصصی انواع ورق فولادی در بازار آهن آلات ایران می باشد و با بکارگیری تجهیزات مدرن فولاد سازی توانسته در سالیان اخیر انواع ورق را با کیفیت در سطح بین المللی تولید و به صنایع مختلف عرضه کند. از جمله ورق های تولیدی این مجتمع فولاد، می توان به ورق سیاه st52 اشاره کرد که در صنایعی چون ریل سازی، پل سازی، کشتی سازی و … مورد استفاده قرار می گیرد. کارخانه ذوب آهن فولاد مبارکه اصفهان به شبکه ریلی سراسری ایران متصل است و همین امر باعث شده تا از استراتژیک ترین مجتمع های فولادی کشور به حساب بیاید.
ورق سیاه st52 فولاد مبارکه یکی دیگر از انواع ورق های فولادی غیر آلیاژی است و جز دسته ورق های ساختمانی نیز می باشد. کارخانه فولاد مبارکه اصفهان به عنوان تولید کننده این محصول همواره بر کیفیت آن تاکید ویژه ای دارد به همین خاطر ورق سیاه st52 فولاد مبارکه به خاطر داشتن خواص مکانیکی بهینه شده، از استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشد؛ در نتیجه این ویژگی باعث شده ورق سیاه st52 فولاد مبارکه به وفور در در سازه های فولادی و همچنین ساخت انواع ماشین آلات صنعتی و ماشین آلات سنگین (بیل مکانیکی، واگن های قطار و …) به کار گرفته شود. 
کارخانه فولاد مبارکه این ورق را در ضخامت های 3، 4، 6، 8، 10، 12 و 15 میلیمتر و با عرض 1.5 متر و به حالت رول تولید می نماید. شما می توانید برای مشاهده قیمت ورق سیاه st52 فولاد مبارکه در هر ضخامت به جدول بالا مراجعه نمایید. 

استعلام روزانه قیمت ورق سیاه st52 فولاد مبارکه 

از جمله دیگر ویژگی های ورق سیاه st52 فولاد مبارکه استحکام بالا و قابلیت جوشکاری آن است؛ به خاطر همین ویژگی ها، قیمت ورق سیاه st52 فولاد مبارکه در صنایع بزرگ و حساس از اهمیت ویژه ای برخوردار است.  قیمت ورق سیاه st52 فولاد مبارکه به دلیل حجم بالای فروش و همچین تقاضای بالا در بازار، می تواند عامل اصلی تخمین قیمت محصولات نهایی تولید شده از این ورق باشد.  به همین خاطر صنایع مختلف همچون ماشین سازی، لوله سازی، ساخت و ساز، پتروشیمی، سدسازی و … به صورت روزانه و آنلاین قیمت ورق اس تی 52 فولاد مبارکه را رصد می کنند. 
آهن ملل نیز با توجه به نیاز بازار، لیست قیمت ورق سیاه ST52 فولاد مبارکه اصفهان که یکی از مهم ترین انواع ورق به شمار می رود، را در جدول بالا قرار داده است و با استعلام از کارخانه، قیمت هر سایز را به روز در جدول درج می نماید.

قیمت ورق سیاه st52 فولاد مبارکه

قیمت روز ورق سیاه st52 فولاد مبارکه

قیمت روز ورق سیاه st52 فولاد مبارکه با توجه به نوسانات رخ داده در بازار می تواند دچار نوسانات زیادی گردد. هر روز کارخانه فولاد مبارکه اصفهان قیمت محصولات خود را از جمله قیمت روز ورق st52  را اعلام می نماید. کارشناسان آهن ملل نیز قیمت روز ورق سیاه st52 فولاد مبارکه را در جدول بالا درج می نماید تا دسترسی به قیمت ها برای همه افراد آسان گردد.
شما می توانید قیمت روز ورق سیاه st52 فولاد مبارکه اصفهان را هر روز  علاوه بر استعلام مستقیم و تلفنی از شرکت آهن ملل، از سایت و کانال تلگرام آهن ملل مشاهده نماید. آهن ملل به نمایندگی از مشتریان محترم از سراسر ایران، ورق سیاه فولاد مبارکه را با مناسب ترین قیمت و بهترین نرخ موجود در بازار آهن و فولاد ایران، در کمتر از ۴۸ ساعت در هر نقطه ای از کشور به خریداران عزیز تحویل می دهد.
اما باید خاطر نشان کرد عواملی همچون موارد زیر بر قیمت روز ورق سیاه st52 فولاد مبارکه به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم موثر هستند و می توانند با تغییرات جزئی، بازار این محصول را نیز تغییر دهند:

 • قیمت ارز به خصوص دلار
 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید ورق
 • قیمت سنگ آهن
 • هزینه های حمل و نقل 
 • میزان عرضه و تقاضا
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

خرید ورق سیاه st52 فولاد مبارکه از آهن ملل اصفهان

خرید ورق سیاه st52 فولاد مبارکه می تواند چالش های زیادی برای خریداران به همراه داشته باشد. اما آهن ملل به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه های آهن آلات تلاش کرده است با فراهم سازی بستری امن و مطمئن و همچنین آنلاین، امکان خرید ورق سیاه st52 فولاد مبارکه را به صورت غیر حضوری را برای خریداران مهیا سازد. فرآیند خرید ورق سیاه st52 فولاد مبارکه در آهن ملل به صورت زیر انجام می گردد:

 • تماس با کارشناس فروش ورق آهن ملل
 • سفارش حجم مورد نیاز از ورق اس تی ۵۲ فولاد مبارکه اصفهان و تامین آن توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار ورق ST52 
 • ارسال فاکتور نهایی 

فاکتور رسمی به منزله تضمین اصالت کالای خریداری شده می باشد.

خرید ورق سیاه st52 فولاد مبارکه به صورت برش خورده

سوال مشترکی که بسیاری از متقاضیان خرید ورق دارند در مورد امکان سفارش این محصول به صورت برش خورده از مجتمع فولاد مبارکه اصفهان می باشد. خریداران محترم می توانند ورق سیاه st52 را به صورت شیت فابریک یا همان برش خورده از کارخانه خریداری کنند. شرکت آهن ملل به نمایندگی از شما انواع ورق سیاه را به صورت برش خورده از کارخانه فولاد مبارکه تهیه می کند.

ورق سیاه st52 فولاد مبارکه به صورت برش خورده

مزایا خرید انواع ورق سیاه ST52 فولاد مبارکه از آهن ملل

حجم مبادلات مالی در بازار آهن آلات بسیار بالا بوده و بدون شناخت کافی از یک شرکت تامین کننده، نمی توان اعتماد کافی را به آن شرکت جهت واریز و انتقال وجه به دست آورد. آهن ملل نیز با تکیه بر سابقه طولانی مدت خود در بازار فولاد و همچنین همکاری های مستقیم با کارخانه های تولید کننده توانسته به خوبی نیاز کاربران را با بهترین قیمت پاسخگو باشد و اعتماد خریداران را به خود جلب کند.  از این رو مواردی را در ادامه برای شما لیست کرده ایم که به افزایش سطح اطمینان شما کمک بسزایی داشته باشد.

 • فعالیت  زیر نظر سازمان امور مالیاتی کشور
 •  ارائه فاکتور رسمی در ازای خرید ورق سیاه st52 به خریداران
 • ارائه کننده بهترین قیمت ورق سیاه st52 فولاد مبارکه اصفهان با مناسب ترین نرخ ها در بازار انواع ورق سیاه 
 • درج نماد اعتماد ۲ ستاره و نماد ساماندهی از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و وزارت صنعت معدن و تجارت در سایت این شرکت
 • ارسال محصولات فولاد مبارکه در کمتر از ۴۸ ساعت به کلیه نقاط ایران
 • ضمانت سفارشات خریداران محترم تا قبل از تخلیه بار در محلی تعیین شده از جانب خریدار
 • امکان دریافت مشاوره تلفنی رایگان در خصوص مسائل فنی و تخصصی ورق سیاه st52 فولاد مبارکه
 • اخذ رتبه یک فروش انواع ورق در ایران 

با اعتماد خرید کنید، با اطمینان بسازید. آهن ملل به نمایندگی از شما در بازار آهن حضور دارد.

نمایش بیشتر +

سوالات متداول


بله. مشتری می تواند محصول را به صورت شیت فابریک کارخانه (برش خورده) تهیه نماید.


آهن ملل اصفهان سفارشات را در کمتر از ۴۸ ساعت در محل مورد نظر خریدار تحویل می دهد.


قیمت انواع ورق به تدریج از ساعت ۱۳:۰۰ در بازار آهن آلات اعلام و منتشر می شود.


بله. واحد حسابداری شرکت، برای کلیه سفارشات خرید، فاکتور رسمی صادر می کند.