قیمت ورق سیاه st52 فولاد مبارکه اصفهان

قیمت ورق سیاه st52 فولاد مبارکه اصفهان

 فولاد مبارکه اصفهان
قیمت ورق سیاه st52 فولاد مبارکه اصفهان

آخرین بروزرسانی: ۱۵ مرداد ۱۴۰۱


نمایش قیمت با ارزش افزوده


ردیف ضخامت (mm) حالت ابعاد (m) بارگیری واحد نمودار قیمت دیروز (تومان) قیمت امروز (تومان)
1 ورق 3 میل فولاد مبارکه رول عرض 1.5 بنگاه اصفهان کیلوگرم chart 20,367 20,367
2 ورق 4 میل فولاد مبارکه رول عرض 1.5 بنگاه اصفهان کیلوگرم chart 20,367 20,367
3 ورق 6 میل فولاد مبارکه رول عرض 1.5 بنگاه اصفهان کیلوگرم chart 20,367 20,367
4 ورق 6 میل فولاد مبارکه رول عرض 1.5 بنگاه اصفهان کیلوگرم chart 20,367 20,367
5 ورق 8 میل فولاد مبارکه رول عرض 1.5 بنگاه اصفهان کیلوگرم chart 20,367 20,367
6 ورق 10 میل فولاد مبارکه رول عرض 1.5 بنگاه اصفهان کیلوگرم chart 20,367 20,367
7 ورق 12 میل فولاد مبارکه رول عرض 1.5 بنگاه اصفهان کیلوگرم chart 20,367 20,367
8 ورق 15 میل فولاد مبارکه رول عرض 1.5 بنگاه اصفهان کیلوگرم chart 20,367 20,367
  فولاد مبارکه اصفهان از نام آشنا ترین کارخانه های ذوب آهن ایران در زمینه تولید تخصصی انواع ورق فولادی در بازار آهن آلات ایران می باشد و با بکارگیری تجهیزات مدرن فولاد سازی توانسته در سالیان اخیر انواع ورق را با کیفیت در سطح بین المللی تولید و به صنایع مختلف عرضه کند.

از جمله ورق های تولیدی این مجتمع فولاد، می توان به ورق سیاه st52 اشاره کرد که در صنایعی چون ریل سازی، پل سازی، کشتی سازی و … مورد استفاده قرار می گیرد. کارخانه ذوب آهن فولاد مبارکه اصفهان به شبکه ریلی سراسری ایران متصل است و همین امر باعث شده تا از استراتژیک ترین مجتمع های فولادی کشور به حساب بیاید.

قیمت ورق سیاه st52 فولاد مبارکه اصفهان هر روز در حدود ساعت ۱۳:۰۰ از طرف دفتر فروش این کارخانه اعلام و در رسانه های مختلف به صورت آنلاین از جمله وب سایت شرکت آهن ملل و کانال تلگرام این مجموعه منتشر و اطلاع رسانی می شود.

آهن ملل به نمایندگی از مشتریان محترم از سراسر ایران، ورق سیاه فولاد مبارکه را با مناسب ترین قیمت و بهترین نرخ موجود در بازار آهن و فولاد ایران، در کمتر از ۴۸ ساعت در هر نقطه ای از کشور به خریداران عزیز تحویل می دهد.

خرید ورق سیاه مبارکه از آهن ملل اصفهان

چرا خرید ورق سیاه مبارکه از آهن ملل اصفهان؟ پاسخ به این سوال می توانید در تصمیم گیری شما در مورد انتخاب این شرکت به نمایندگی از طرف جنابعالی برای خرید محصولات فولاد مبارکه اصفهان تاثیرگذار باشد.

حجم مبادلات مالی در بازار آهن آلات بسیار بالا بوده و بدون شناخت کافی از یک شرکت تامین کننده، نمی توان اعتماد کافی را به آن شرکت جهت واریز و انتقال وجه به دست آورد. از این رو مواردی را در ادامه برای شما لیست کرده ایم که به افزایش سطح اطمینان شما کمک بسزایی داشته باشد.

  • این مجموعه زیر نظر سازمان امور مالیاتی کشور فعالیت می کند و به مشتریان محترم فاکتور رسمی در ازای خرید ورق سیاه st52 ارائه می نماید.
  • آهن ملل ارائه کننده بهترین قیمت ورق سیاه st52 فولاد مبارکه اصفهان با مناسب ترین نرخ ها در بازار انواع ورق سیاه می باشد.
  • درج نماد اعتماد ۲ ستاره و نماد ساماندهی از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و وزارت صنعت معدن و تجارت در سایت این شرکت.
  • ارسال محصولات فولاد مبارکه در کمتر از ۴۸ ساعت به کلیه نقاط ایران.
  • ضمانت سفارشات خریداران محترم. شرکت ما ورقهای خریداری شده شما را تا قبل از تخلیه بار در محلی که تعیین نموده اید، ضمانت می نماید.
  • شما قادرید قبل از خرید ورق سیاه، از طریق تماس تلفنی با کارشناس فروش اقدام به دریافت مشاوره تلفنی در خصوص مسائل فنی و تخصصی این محصول فرمایید.
  • شرکت آهن ملل اصفهان، رتبه یک فروش انواع ورق در ایران را در اختیار دارد.

با اعتماد خرید کنید، با اطمینان بسازد. آهن ملل به نمایندگی از شما در بازار آهن حضور دارد.

خرید به صورت برش خورده

سوال مشترکی که بسیاری از متقاضیان خرید ورق دارند در مورد امکان سفارش این محصول به صورت برش خورده از مجتمع فولاد مبارکه اصفهان می باشد.

ورق شیت فابریک

خریداران محترم می توانند ورق سیاه st52 را به صورت شیت فابریک یا همان برش خورده از کارخانه خریداری کنند. شرکت آهن ملل به نمایندگی از شما انواع ورق سیاه را به صورت برش خورده از کارخانه فولاد مبارکه تهیه می کند.

سوالات متداول


بله. مشتری می تواند محصول را به صورت شیت فابریک کارخانه (برش خورده) تهیه نماید.


آهن ملل اصفهان سفارشات را در کمتر از ۴۸ ساعت در محل مورد نظر خریدار تحویل می دهد.


قیمت انواع ورق به تدریج از ساعت ۱۳:۰۰ در بازار آهن آلات اعلام و منتشر می شود.


بله. واحد حسابداری شرکت، برای کلیه سفارشات خرید، فاکتور رسمی صادر می کند.