قیمت ورق آلومینیوم پارس موجود در جدول زیر، به روزترین قیمت موجود است که می توانید در زمان خرید به آن مراجعه نمایید. کارشناسان فروش ورق آهن ملل از ابتدای خرید ورق آلومینیوم پارس تا ارسال فاکتور در کنار شما خواهند و خرید شما را نهایی می کنند.  در زمان مشاهده قیمت ها توجه کنید گزینه «ارزش افزوده» فعال باشد.

پارس سدید آلومینیوم
قیمت ورق آلومینیوم پارس

آخرین بروزرسانی: ۱۴۰۲/۳/۱۶ ساعت ۱۰:۵۹:۱۲

نمایش قیمت با ارزش افزوده

ردیف ضخامت (mm) حالت ابعاد (m) بارگیری واحد نمودار قیمت دیروز قیمت امروز (تومان)
1 ورق آلومینیوم ضخامت 0.3 پارس شیت 2*1 تهران کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
2 ورق آلومینیوم ضخامت 0.5 پارس شیت 2*1 تهران کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
3 ورق آلومینیوم ضخامت 1 پارس شیت 2*1 تهران کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
4 ورق آلومینیوم ضخامت 2 پارس شیت 2*1 تهران کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
5 ورق آلومینیوم ضخامت 3 پارس شیت 2*1 تهران کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
6 ورق آلومینیوم ضخامت 4 پارس شیت 2*1 تهران کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
7 ورق آلومینیوم ضخامت 5 پارس شیت 2*1 تهران کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
8 ورق آلومینیوم ضخامت 6 پارس شیت 2*1 تهران کیلوگرم تماس بگیرید تماس بگیرید
آهن ملل ویژگی های محصول
۱ نام محصول ورق آلومینیوم پارس
۲ ضخامت  0.3، 0.5، 1، 2، 3، 4، 5 و 6 میلیمتر 
3 حالت ظاهری شیت
4 ابعاد 2*1 متر

ورق آلومینیوم پارس

ورق آلومینیوم پارس از آن دسته ورق های آلومینیوم موجود در بازار است که به دلیل وزن پایین و مقاومت بالایی که در برابر خوردگی دارد، در صنایع بزرگی همچون کشتی سازی، هواپیما سازی، خودروسازی و ساخت انواع لوازم برقی و خانگی کاربرد وسیعی دارد. مجتمع پارس آلومینیوم که تولید کننده این ورق آلومینیوم است با دارا بودن دستگاه ها و 
خطوط آنادایز، فرم دهی، برش و رنگ توانسته ورق آلومینیوم پارس را با بهترین کیفیت تولید و روانه بازار کند. ورق آلومینیوم پارس را به خاطر ویژگی اصلی آن یعنی مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی در صنایع به کار می گیرند. چرا برای ساخت ورق آلومینیوم پارس از آلیاژهایی استفاده شده است که توانسته این ویژگی ها را به شدت افزایش داده است.

قیمت ورق آلومینیوم پارس به همراه عوامل موثر بر آن

قیمت ورق آلومینیوم پارس نیز همانند دیگر مقاطع فولادی به عوامل و ساختار ظاهری و فیزیکی آن بستگی دارد. ورق آلومینیوم پارس نیز همانند دیگر ورق های موجود در صنعت فولاد دارای ضخامت هایی است که می تواند به صورت مستقیم بر قیمت ورق آلومینیوم پارس تاثیر بگذارد. در حال حاضر این کارخانه ورق آلومینیوم پارس را در ضخامت های 0.3، 0.5، 1، 2، 3، 4، 5 و 6 میلیمتر تولید می کند که بسته به همین ویژگی می تواند از رنج قیمت متفاوتی برخوردار باشد.
از سویی دیگر عاملی که می تواند بر قیمت ورق آلومینیوم پارس تاثیر داشته باشد حالت و ابعاد ورق آلومینیوم پارس است. ورق آلومینیوم پارس به صورت شیت در ابعاد 2*1 متر به بازار عرضه می گردد. از این رو شما می توانید قیمت ورق آلومینیوم پارس را در هر سایز و ضخامت در جدول بالا مشاهده نمایید.

قیمت ورق آلومینیوم پارس

قیمت روز ورق آلومینیوم پارس در بازار 

بازار فولاد به واسطه اینکه با بازارهای دیگر ارتباط تنگاتنگی دارد، همواره در تلاطم نوسانات قیمتی قرار دارد. قیمت ورق آلومینیوم پارس نیز از این روند جا نمانده است و به محض تغییر در هریک از موارد زیر نیز تغییراتی قیمت کم و یا زیادی را مشاهده خواهد کرد.

 • قیمت ارز به خصوص قیمت دلار
 • قیمت نفت و حامل های انرژی 
 • قیمت مواد اولیه مورد نیاز برای تولید ورق آلومینیوم پارس
 • قیمت ورق مورد استفاده برای تولید ورق آلومینیوم پارس
 • قیمت سنگ آهن
 • هزینه های حمل و نقل 
 • میزان عرضه و تقاضا محصول در بازار  
 • رخدادهای سیاسی و اقتصادی داخلی و خارجی تاثیرگذار

از این رو کارخانه پارس به صورت روزانه قیمت ورق آلومینیوم پارس را به بازار اعلام می دارد تا در صورت وجود هرگونه نوسان در موارد بالا، بتوان تغییرات قیمتی را اعمال کند. از این رو نمی توان گفت بازار فولاد، بازار پایداری است. 
کارشناسان آهن ملل که یکی از معتبرین فروشگاه های خرید و فروش آهن آلات است، به صورت روزانه قیمت ورق آلومینیوم پارس را از کارخانه دریافت و در جدول بالا به روز رسانی می کنند.

خرید ورق آلومینیوم پارس

برای خرید ورق آلومینیوم پارس می بایست علاوه بر دقت به ضخامت و ابعاد آن به اصالت آن نیز توجه داشته باشید. به این منظور آهن ملل با ارائه فاکتور رسمی در زمان خرید ورق آلومینیوم پارس، توانسته رضایت کاربران را برای خرید محصول جلب نماید. همچنین شما می توانید از طریق سایت آهن ملل، آخرین قیمت ورق آلومینیوم پارس را مشاهده نمایید.
فرآیند خرید ورق آلومینیوم پارس از آهن ملل به شرح زیر می باشد:

 • تماس با کارشناس فروش ورق
 • سفارش حجم مورد نیاز از ورق رنگی و تامین آن توسط کارشناس
 • ارسال پیش فاکتور برای خرید به منظور تایید نهایی
 • پرداخت هزینه های بار سفارشی توسط مشتری
 • ارسال بار 
 • ارسال فاکتور نهایی برای مشتری 
نمایش بیشتر +