انواع توری مش

توری مش، نوعی توری مفتولی است که از متصل شدن میلگردهای فولادی به حالت موازی یا پارالل به دست می آید. این میلگردها به شکل تار و پودی با زاویه قائمه نسبت به همدیگر متصل هستند. نحوه اتصال میلگردها به صورتی است که میلگردهای افقی روی میلگرد های عمودی قرار گرفته اند. این میلگردها به وسیله جوش نقطه ای، محلهای تقاطع آنها به هم جوش می شود. این مساله سبب می شود که میلگردهای افقی و عمودی حرکت نکنند. در نتیجه ورق تولید شده مش دارای استحکام بالایی می باشد . توری مش به نام های مستعار دیگری در بازار معروف هستند از قبیل : شبکه پیش جوش ، توری شبکه فولادی ، مش فولادی ، شبکه میلگردی ، مش میلگرد و …. ولی متداول ترین نام این توری، مش است.

این توری ها در دو نوع مش فولادی آجدار و مش فولادی ساده موجود می باشند. دلیل اصلی استقبال مهندسین از توری مش، به دلیل استحکام و تنوع آن است. در کل متریال مهندسی کمی وجود دارد که بتواند با مش رقابت کند. توری مش یک محصول خاص است که به طور گسترده و مشخص در زمینه های مختلف صنعتی، ساختمان سازی و کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد .

قیمت مش ساده
آخرین بروزرسانی: 22 آبان 1398 3:36 ب.ظ

ضخامت (mm)حالتمحل تحویلواحد قیمتقیمت (ریال)
6سادهتهرانکیلوگرم49500
6سادهاصفهانکیلوگرم49500
8سادهتهرانکیلوگرم49800

قیمت مش آجدار
آخرین بروزرسانی: 22 آبان 1398 3:36 ب.ظ

ضخامت (mm)حالتمحل تحویلواحد قیمتقیمت (ریال)
8آجدارتهرانکیلوگرم47000
10آجدارتهرانکیلوگرم46000
12آجدارتهرانکیلوگرم47300
14آجدارتهرانکیلوگرم48400

قیمت مش فولادی در بازار اصفهان و ایران، هر روز به صورت لحظه ای و آنلاین در وب سایت آهن ملل بروزرسانی می‌شود. همچنین با عضویت در کانال تلگرام آهن ملل می‌توانید از اخبار لحظه ای بازار آهن , قیمت , تحلیل و پیش بینی بازار آهن و قیمت روز آهن آلات در بازار ایران مطلع شوید.
جهت سفارش مش فولادی به قیمت امروز کارخانه و انبار اصفهان، می‌توانید فرم ثبت سفارش را تکمیل نموده؛ و یا با کارشناسان فروش بازرگانی آهن ملل تماس بگیرید.