قیمت توری گابیون

توری گابیون به توری فلزی با چشمه های شش ضلعی می گویند که در بعضی از مناطق به عنوان فنس و حصارکشی استفاده می شود. ولی مصرف عمده این محصول در پروژه های عمرانی و راهسازی می باشد. این توری از نظر شکل شبیه به توری مرغی می باشد. اما از نظر ابعاد رول، ضخامت مفتول و جشمه های بافت با آن متفاوت است.
در صنعت هرگونه حصار فلزی که از مواد و مصالح شبیه به سنگ و سنگ ریزه پر می شوند و به عنوان مانعی برای مهار دیوارهای سنگی که مستعد رانش در کنار حاشیه ها و جاده ها هستند، استفاده می شوند.

به دلیل مقرون به صرفه بودن و کاربری فراوان، خرید توری گابیون به مراتب زیاد می باشد. قبل از خرید این نوع توری باید بررسی های لازم از نظر محل مورد استفاده انجام شود و خریدی متناسب با محلی که نیاز است، انجام شود.

قیمت توری گابیون به مشخصات بارز این نوع توری از جمله نوع مفتول، چشمه توری، ارتفاع و وزن هر رول بستگی دارد.به طور معمول هر رول 40 الی 50 متر می باشد.

استفاده از توری گابیون مزیت های زیادی دارد که می توان تعدادی از آن را نام برد:

  • عمر بسیار بالا
  • فراوانی و ارزان بودن سنگی که باید برای پر کردن آن استفاده کرد
  • مقرون به صرفه بودن از نظر اقتصادی
  • انعطاف پذیری بالا حین کار
  • مقاومت بالا در برابر رطوبت
  • قابل تولید در عرض و طول دلخواه
آخرین بروزرسانی: 14 نوامبر 2019

ضخامت (mm)رنگمحل تحویلواحدقیمت (ریال)
1.60سفیدتهرانمتر مربع62000
2سفیدتهرانمتر مربع68500
2.5سفیدتهرانکیلوگرم75500
3سفیدتهرانکیلوگرم71500

توضیحات بیشتر

قیمت انواع توری آهنی در بازار اصفهان و ایران، هر روز به صورت لحظه ای و آنلاین در وب سایت آهن ملل بروزرسانی می‌شود. همچنین با عضویت در کانال تلگرام آهن ملل می‌توانید از اخبار لحظه ای بازار آهن, تحلیل و پیش بینی بازار آهن و انواع توری آهن در بازار ایران مطلع شوید.