وزن ورق اکسین اهواز

کارخانه فولاد اکسین اهواز در سال ۱۳۸۴ در شهر اهواز تاسیس شد. هدف از راه اندازی کارخانه فولاد اکسین اهواز تولید ورق‌ های فولادی سیاه ST37 و ST52 بوده است. طبق آخرین آمار ارائه شده، کارخانه فولاد اکسین اهواز در سال ۱۳۹۰ تولیدی بالغ بر ۳۰۰ هزار تن دارا بود در حالی که در سال ۱۳۹۱ این آمار از مرز ۶۰۰ هزار تن نیز گذشت.

محاسبه وزن ورق اکسین اهواز از طریق ماشین حساب

۰ kg
۰ kg

مجتمع فولاد اکسین اهواز هم اکنون از برترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی و به ویژه ورق در کشورمان ایران می باشد. بارزترین ویژگی های ورق اکسین اهواز، تولید ورق هایی با ضخامت ۸ میلی‌ متر تا ۱۰۰ میلی‌ متر و عرض ۲ متر می باشد و به صورت فابریک در بازار رایج می باشد.

آیا قصد خرید ورق دارید؟

ورق از جمله محصولاتی است که اهمیت دو چندانی در صنایع مختلف دارند. از این رو قیمت این محصول می تواند تاثیر بسزایی در محصولات تولید صنایع مختلف داشته باشد. اهن ملل به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاه های آهن آلات، آخرین قیمت ورق را در صفحه قیمت ورق در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار داده است. شما می توانید با مراجعه به صفحه انواع ورق تولیدی کارخانه های مختلف را مشاهده کنید.

فرمول محاسبه وزن ورق اکسین اهواز

برای به دست آوردن وزن ورق اکسین اهواز می توان از فرمول زیر استفاده نمود. در این فرمول با داشتن طول ورق (برحسب متر) و عرض ورق (برحسب متر) و همچنین ضخامت ورق (برحسب میلی متر) و چگالی ورق در نهایت وزن ورق را برحسب کیلوگرم محاسبه نمود.

وزن ورق (کیلوگرم) = طول ورق (متر) * عرض ورق (متر) * ضخامت ورق (میلی متر) * چگالی ورق

از جدول اشتال ورق چه می دانید؟

محصول ورق در تولید محصولات مختلف استفاده می گردد از این رو محاسبه وزن آن در زمان خرید بسیار مهم است. جدول اشتال یکی از ملزومات تمام افراد در زمان خرید ورق به منظور محاسبه وزن ورق است. آهن ملل نیز تمامی این اطلاعات را در صفحه جدول اشتال ورق برای شما فراهم آورده است. شما می توانید با مراجعه به صفحه، بهراحتی وزن ورق مورد نظر خود را محاسبه کنید.

کاربرد جدول وزن ورق اکسین اهواز

برخی از خریداران محترم بر این باورند که به دلیل این که کالای ورق یک کالای تخصصی است، رسیدن به وزن آن دشوار می باشد. بر همین اساس، شما در صورت خرید تنها به صحبت های کارشناسان فروش حوزه آهن آلات اطمینان می کنید. این در صورتی است که شما می توانید با استفاده از فرمول محاسبه وزن ورق و یا با استفاده از جدول وزن ورق اکسین اهواز زیر در کم ترین زمان ممکن و با اطمینان کامل از استاندارد بودن وزن ورق و قیمت آن اطمینان حاصل نمایید.

با استفاده از جدول وزنی زیر که مربوط به وزن ورق اکسین اهواز می باشد، می توانید بدون استفاده از فرمول، وزن ورق اکسین اهواز را پیدا کنید.

ضخامت ورق (mm)عرض (m)طول (m)وزن هر برگ (kg)
۱۰۲۶۹۴۲
۱۲۲۶۱۱۳۰.۴۰
۱۵۲۶۱۴۱۳
۲۰۲۶۱۸۸۴
۲۵۲۶۲۳۵۵
۳۰۲۶۲۸۲۶
۳۵۲۶۳۲۹۷
۴۰۲۶۳۷۶۸
۴۵۲۶۴۲۳۹
۵۰۲۶۴۷۱۰
۶۰۲۶۵۶۵۲
۷۰۲۶۶۵۹۴

سوالات متداول


وزن ورق (کیلوگرم) = طول ورق (متر) * عرض ورق (متر) * ضخامت ورق (میلی متر) * چگالی ورق


بارزترین ویژگی های ورق اکسین اهواز، تولید ورق هایی با ضخامت ۸ میلی‌ متر تا ۱۰۰ میلی‌ متر و عرض ۲ متر می باشد و به صورت فابریک در بازار رایج می باشد.