امروز : دوشنبه 31 شهریور 1399

قیمت شمش فولادی : اعلام شد

قیمت انواع لوله : ثابت و برخی 100 تومان افزایش

قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه : 100 تومان افزایش

قیمت ورق سیاه فولاد سبا : 100 تومان افزایش

قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه : با نوسانات قیمت متغیر در هر سایز اعلام شد

قیمت ورق سیاه کاویان اهواز : ثابت

قیمت ورق سیاه اکسین اهواز : ثابت

قیمت میلگرد حسن رود : 250 تومان افزایش

قیمت میلگرد شاهرود : 400 تومان افزایش

قیمت میلگرد هشترود : 100 تومان افزایش

قیمت میلگرد اردبیل : ثابت

قیمت میلگرد سیادن ابهر : 50 تومان افزایش

قیمت میلگرد آریا ذوب : ثابت

قیمت میلگرد ظفر بناب : 70 تومان افزایش

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان : 200 تومان افزایش

قیمت میلگرد سپهر ایرانیان : ثابت

قیمت میلگرد راد همدان : ثابت

شکست رکورد سالانه صادرات فولاد اکسین خوزستان

1398/09/26 1

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، در سال جاری، شرکت فولاد اکسین خوزستان صادرات پایدار محصولاتش را به عنوان هدف تعیین کرد. به دلیل تلاش شبانه‌روزی همه اعضاء و کارکنان این شرکت و همچنین تعامل سازنده و همکاری شرکت فولاد، اهداف استراتژیک این شرکت تغییر یافت. فولاد خوزستان، توانست با صادرات بیش از 35 هزار تن محصول، رکورد…

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، در سال جاری، شرکت فولاد اکسین خوزستان صادرات پایدار محصولاتش را به عنوان هدف تعیین کرد. به دلیل تلاش شبانه‌روزی همه اعضاء و کارکنان این شرکت و همچنین تعامل سازنده و همکاری شرکت فولاد، اهداف استراتژیک این شرکت تغییر یافت.

فولاد خوزستان، توانست با صادرات بیش از 35 هزار تن محصول، رکورد سالانه صادرات ورق را در آذرماه بشکند. پیش از این، بالاترین رکورد صادرات در سال 95 در طی 12 ماه با صادر کردن 28 هزار تن محصول محقق شده‌بود.
به گزارش ایسنا مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان در خصوص بازارهای صادراتی اشاره کرد که با استفاده از برنامه‌ریزی مناسب و اقداماتی موثر، در طی 9 ماه، 4 بازار جدید به بازارهای صادراتی این شرکت اضافه شده‌است.
ابراهیمی، مدیر عامل شرکت فولاد خوزستان، از ادامه صادرات فولاد به اتحادیه اروپا خبر داد. او همچنین افزود که با وجود جنگ اقتصادی و تحریم‌های موجود بر مبادلات بانکی و تجاری کشور، در سال 1398 توانست صادرات قابل‌توجهی از ورق‌های فولادی را به اتحادیه اروپا انجام دهد.
او در ادامه گفت که دو عامل باعث موفقیت افزایش صادرات این شرکت به اتحادیه اروپا شده‌است. مسئله اول این است که صادرات این شرکت در سال 1397 تنها از طریق شرکت‌های تجاری ایرانی انجام می‌گرفت، اما در سال جاری برای اولین بار به طور مستقیم اقدام به انعقاد قرارداد با مشریان اروپایی کردیم.

نکته دوم اینکه صادرات ورق‌ فولاد اکسین خوزستان به اتحادیه اروپا در سال‌های ۱۳۹۵ لغایت ۱۳۹۷ در دوره برجام و پس از لغو تحریم‌های غربی انجام گرفته بود، در حالی‌که در سال جاری صادرات به آن اتحادیه، در شرایطی روی داد که شدیدترین تحریم‌های غربی بر روی مبادلات بانکی و تجارت فولاد کشور سایه انداخته‌است.


برچسب‌ها:

نظرات

  • اسد

    تو این وضعیت تحریم، اکسین خوزستان به چه کشورهایی صادرات داره؟؟