گزارش روزانه بازار آهن و فولاد

گزارش روزانه بازار آهن و فولاد شرکت آهن ملل به عنوان برترین مرجع به روز و دقیق برای آگاهی از نوسانات رخ داده در بازار آهن است. با ما همراه باشید تا مجموعه رخدادهای روزانه در بازار آهن، طلا و دلار را به گونه ای دیگر ببینید و بشنوید.


گزارش روزانه بازار آهن و فولاد، مورخ یک‌شنبه ۱۲ آذرماه ۱۴۰۲

امروز یکشنبه، دوازدهم آذر‌ماه، تا لحظه‌ی تهیه‌ی این گزارش، یعنی ساعت ۱۵:۰۰، قیمت سایزهای مختلف میلگرد ذوبی ۵۰ تا ۲۰۰ تومان افزایش داشت، میلگرد متفرقه تا ۲۵۰ تومان نوسان داشت، تیرآهن کیلویی برخی ثابت بود و بعضی تا ۵۰۰ تومان افزایش داشت، تیرآهن شاخه‌ای ۵۰,۰۰۰ تا ۱۵۰,۰۰۰ تومان افزایش داشت، ورق سیاه ثابت بود، ورق رنگی، روغنی و گالوانیزه برخی ثابت بودند و بعضی تا ۱۰۰ تومان کاهش داشتند، قوطی پروفیل ۲میل مبارکه و ۲میل متفرقه، لوله گازی و جدارچاه هم ثبات قیمت را تجربه کردند.

و اما دلار در بازار آزاد ۵۰,۶۵۰ تومن معامله شد. شاخص کل بورس بیش از ۳۳ هزار واحد رشد داشت. هر گرم طلای ۱۸ عیار ۲,۵۳۱,۰۰۰ تومان و سکه‌ هم ۲۹,۵۶۵,۰۰۰  تومان ارزش‌گذاری شد.


مشاهده قیمت روز میلگرد

میلگرد تولیدی هر کارخانه بسته به استاندارد و کیفیت نهایی، دارای قیمت متفاوتی می باشد. از سوی دیگر زمان اعلام قیمت میلگرد، معمولا در ساعات نزدیک به ظهر است. بنگاه های آهن فروشی مانند آهن ملل، با استعلام قیمت از کارخانه ها، قیمت به روز شده میلگرد را در رسانه های ارتباطی خود منتشر می کنند. از این رو شما می توانید آخرین قیمت میلگرد تمامی کارخانه‌های فولادی ایران را در آهن ملل مشاهده کنید.

مشاهده قیمت روز تیرآهن

آهن ملل با استعلام قیمت تیرآهن از کارخانه های فولادی، به عنوانی مرجعی معتبر، به روزترین قیمت تیرآهن را در اختیار شما قرار می دهد. از این رو شما می توانید آخرین قیمت تیرآهن تمامی کارخانه‌های فولادی ایران را تنها با یک کلیک به دست آورید.

مشاهده قیمت روز ورق

کارخانه‌های فولادی قیمت ورق تولیدی خود را هر روز به روزرسانی می کنند و شرکت هایی مانند آهن ملل، با استعلام قیمت از کارخانه ها، قیمت نهایی را در سایت خود منتشر می کنند. شما می توانید برای به دسترسی به آخرین قیمت ورق تمامی کارخانه‌های فولادی ایران، به سایت آهن ملل مراجعه کنید.


گزارش روزانه بازار آهن در روزهای گذشته

بازار آهن همه روزه در حال نوسان و تغییر قیمت می باشد. شما برای رصد روزانه قیمت ها، تحلیل و گزارش بازار آهن نیاز به یک مرجع معتبر دارید. در سایت آهن ملل می توانید روند بازار آهن در روزهای گذشته را در زیر بخوانید:

گزارش روزانه بازار آهن و فولاد، مورخ سه‌شنبه ۷ آذرماه ۱۴۰۲

امروز سه‌شنبه، هفتم آذر‌ماه، تا لحظه‌ی تهیه‌ی این گزارش، یعنی ساعت ۱۵:۰۰، قیمت سایزهای مختلف میلگرد ذوبی ۱۰۰ تا ۲۰۰ تومان افزایش داشت، میلگرد متفرقه ۱۰۰ تا ۳۰۰ تومان افزایش داشت، تیرآهن کیلویی و شاخه‌ای ثابت بودند، ورق سیاه و رنگی ثابت بودند، ورق روغنی ۳۰۰ تا ۵۰۰ تومان کاهش داشت، ورق گالوانیزه برخی ثابت بود و بعضی تا ۳۰۰ تومان کاهش داشتند، قوطی پروفیل ۲میل مبارکه و ۲میل متفرقه تا ۳۰۰ تومان افزایش داشتند، لوله گازی ثابت بود و لوله جدارچاه هم ۲۰۰ تومان افزایش قیمت را تجربه کرد.

و اما دلار در بازار آزاد ۵۰,۴۵۰ تومن معامله شد. شاخص کل بورس بیش از ۵ هزار واحد رشد داشت. هر گرم طلای ۱۸ عیار ۲,۴۴۵,۰۰۰ تومان و سکه‌ هم ۲۸,۹۵۰,۰۰۰  تومان ارزش‌گذاری شد.

گزارش روزانه بازار آهن و فولاد، مورخ دوشنبه ۶ آذرماه ۱۴۰۲

امروز دوشنبه، ششم آذر‌ماه، تا لحظه‌ی تهیه‌ی این گزارش، یعنی ساعت ۱۵:۰۰، قیمت سایزهای مختلف میلگرد ذوبی و متفرقه ۱۰۰ تا ۳۰۰ تومان افزایش داشتند، تیرآهن کیلویی ۲۰۰ تا ۳۰۰ تومان افزایش داشت، تیرآهن شاخه‌ای ۵۰,۰۰۰ تا ۱۰۰,۰۰۰ تومان کاهش داشت، ورق سیاه ۲۰۰ تومان افزایش داشت، ورق رنگی، روغنی و گالوانیزه ثابت بودند، قوطی پروفیل ۲میل مبارکه، ۲میل متفرقه، لوله گازی و جدارچاه هم ثبات قیمت را تجربه کردند.

و اما دلار در بازار آزاد ۵۰,۵۰۰ تومن معامله شد. شاخص کل بورس حدوداً ۱,۶۰۰ واحد رشد داشت. هر گرم طلای ۱۸ عیار ۲,۴۴۵,۰۰۰ تومان و سکه‌ هم ۲۸,۹۶۰,۰۰۰  تومان ارزش‌گذاری شد.

گزارش روزانه بازار آهن و فولاد، مورخ یک‌شنبه ۵ آذرماه ۱۴۰۲

امروز یکشنبه، پنجم آذر‌ماه، تا لحظه‌ی تهیه‌ی این گزارش، یعنی ساعت ۱۵:۰۰، قیمت سایزهای مختلف میلگرد ذوبی برخی ثابت بود و بعضی از ۱۰۰ تا ۶۰۰ تومان کاهش داشتند، میلگرد متفرقه برخی ثابت بود و بعضی تا ۳۰۰ تومان نوسان داشتند، تیرآهن کیلویی از ۵۰۰ تومان کاهش تا ۲۰۰ تومان افزایش داشت، تیرآهن شاخه‌ای ثابت بود، ورق سیاه ۳۰۰ تومان افزایش داشت، ورق رنگی، روغنی و گالوانیزه ثابت بودند، قوطی پروفیل ۲میل مبارکه، ۲میل متفرقه، لوله گازی و جدارچاه هم ثبات قیمت را تجربه کردند.

و اما دلار در بازار آزاد ۵۰,۴۵۰ تومن معامله شد. شاخص کل بورس بیش از ۴هزار واحد رشد داشت. هر گرم طلای ۱۸ عیار ۲,۴۴۲,۰۰۰ تومان و سکه‌ هم ۲۸,۸۶۰,۰۰۰  تومان ارزش‌گذاری شد.

گزارش روزانه بازار آهن و فولاد، مورخ شنبه ۴ آذرماه ۱۴۰۲

امروز ‌شنبه، چهارم آذر‌ماه، تا لحظه‌ی تهیه‌ی این گزارش، یعنی ساعت ۱۵:۰۰، قیمت سایزهای مختلف میلگرد ذوبی ثابت بود، میلگرد متفرقه برخی ثابت بود و بعضی تا ۳۰۰ تومان نوسان داشت، تیرآهن کیلویی ۱۰۰ تا ۳۰۰ تومان کاهش داشت، تیرآهن شاخه‌ای ۵۰,۰۰۰ تا ۲۰۰,۰۰۰ تومان کاهش داشت، ورق سیاه ۲۰۰ تومان افزایش داشت، ورق رنگی، روغنی و گالوانیزه ثابت بودند، قوطی پروفیل ۲میل مبارکه و ۲میل متفرقه برخی ثابت بودند و بعضی تا ۲۰۰ تومان افزایش داشتند، لوله گازی و جدارچاه هم ثبات قیمت را تجربه کردند.

و اما دلار در بازار آزاد ۵۰,۶۰۰ تومن معامله شد. شاخص کل بورس بیش از ۲هزار واحد کاهش داشت. هر گرم طلای ۱۸ عیار ۲,۴۵۵,۰۰۰ تومان و سکه‌ هم ۲۹,۰۰۰,۰۰۰  تومان ارزش‌گذاری شد.

گزارش روزانه بازار آهن و فولاد، مورخ دوشنبه ۲۹ آبان ماه ۱۴۰۲

امروز ‌دوشنبه، بیست‌ونهم آبان‌ماه، تا لحظه‌ی تهیه‌ی این گزارش، یعنی ساعت ۱۵:۰۰، قیمت سایزهای مختلف میلگرد ذوبی ۱۰۰ تا ۳۰۰ تومان کاهش داشت، میلگرد متفرقه از ۵۰۰ تومان کاهش تا ۳۰۰ تومان افزایش داشت، تیرآهن کیلویی ۱۰۰ تا ۵۰۰ تومان کاهش داشت، تیرآهن شاخه‌ای ۵۰,۰۰۰ تا ۱۰۰,۰۰۰ تومان کاهش داشت، ورق سیاه ثابت بود، ورق رنگی، روغنی و گالوانیزه تا ۲۰۰ تومان کاهش داشتند، قوطی پروفیل ۲میل مبارکه، ۲میل متفرقه، لوله گازی و جدارچاه هم ثبات قیمت را تجربه کردند.

و اما دلار در بازار آزاد ۵۰,۴۰۰ تومن معامله شد. شاخص کل بورس بیش از ۸هزار واحد کاهش داشت. هر گرم طلای ۱۸ عیار ۲,۴۰۷,۰۰۰ تومان و سکه‌ هم ۲۸,۶۵۵,۰۰۰  تومان ارزش‌گذاری شد.

گزارش روزانه بازار آهن و فولاد، مورخ یک‌شنبه ۲۸ آبان ماه ۱۴۰۲

امروز ‌یکشنبه، بیست‌وهشتم آبان‌ماه، تا لحظه‌ی تهیه‌ی این گزارش، یعنی ساعت ۱۵:۰۰، قیمت سایزهای مختلف میلگرد ذوبی ۱۰۰ تا ۲۰۰ تومان کاهش داشت، میلگرد متفرقه ۱۰۰ تا ۵۰۰ تومان کاهش داشت، تیرآهن کیلویی و شاخه‌ای ثابت بودند، ورق سیاه، رنگی، روغنی و گالوانیزه تا ۲۰۰ تومان کاهش داشتند، قوطی پروفیل ۲میل مبارکه، ۲میل متفرقه، لوله گازی و جدارچاه هم ثبات قیمت را تجربه کردند.

و اما دلار در بازار آزاد ۵۰,۵۰۰ تومن معامله شد. شاخص کل بورس بیش از ۲هزار واحد کاهش داشت. هر گرم طلای ۱۸ عیار ۲,۴۲۶,۰۰۰ تومان و سکه‌ هم ۲۸,۸۱۰,۰۰۰  تومان ارزش‌گذاری شد.


آیا قیمت آهن کاهش می یابد؟

پیش بینی می کنیم تداوم روند ثابت با کاهش جزئی تا اواسط مهرماه ادامه داشته باشد و از آبان تا بهمن ماه شاهد روند افزایشی خواهیم بود.