راهنمای بهترین خرید میلگرد

راهنمای انتخاب بهترین میلگرد در ساختمان سازی

در هنگام ساختمان سازی باید در انتخاب میلگرد دقت نماییم. در زمان انتخاب بهترین میلگرد باید عوامل زیادی را در نظر بگیریم تا در زمان ساخت و یا بعد از اتمام پروژه مشکل ساز نشود وباعث سقوط ساختمان نشود.با آهن ملل همراه باشید.

از جمله مهمترین شرایط و عوامل مهم در ابتدای پروژه شرایط آب و هوایی، طراحی سازه و غیره است.

به همین دلیل نمیتوان به طور دقیق مشخص کرد که کدام یک از انواع میلگرد مناسب ترین نوع میلگرد برای ساختمان سازی است و بهترین نوع میلگرد را در ساختمان سازی استفاده کرد.

مجموعه ی آهن ملل مناسب ترین قیمت میلگرد کارخانه ها و برند های مختلف را به مشتریان ارائه می کند.

فولادهای تقویتی جدید که امروزه در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد هر کدام شکل و خواص فیزیکی مکانیکی مختلفی دارند.

در شرایط کنونی آیین نامه ها و استاندارد های مختلفی نیز برای ساخت آهن آلاتی همچون میلگرد استفاده می کنند که سبب ایجاد خواص مختلف در آن ها می شود.

شناخت ویژگی ها و خواص میلگردها میتواند به شما در انتخاب بهترین میلگرد ساختمان سازی کمک کند.

بتن ها تحت تاثیر نیروهای متفاوت فشاری و برشی و کششی قرار دارند ، از این رو برای افزایش مقاومت بتن ها آن را با عناصرقوی تر مسلح می کنند، که بهترین آن ها میلگرد  نام دارد.

انواع میلگرد و تقویت کننده در بتن:

برای تقویت کردن بتن در ساختمان سازی از تقویت کننده های خاصی مانند میلگرد ساده، میلگرد آجدار، میلگرد های الیافی، میلگردهای پیش تنیدگی، میلگرد های گالوانیزه با روکش جهت قدرت و استحکام بیشتر و غیره استفاده میکنند.

برای انتخاب بهترین میلگرد برای پیاده رو ها، مخازن، استخر ها و غیره بهتر است از شبکه های سیمی استفاده شود زیرا از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است.

شبکه سیمی جوش شده چیست؟  

این شبکه تشکیل شده از سیم های فولادی می باشد که بصورت طولی و عرضی به نظم مشخص در کنار هم قرار دارند. و در نهایت به یک شبکه مربعی یا مستطیلی تبدیل می شود. در هر تاطع سیم ها به صورت جوش الکتریکی بهم متصل شده اند. از مزایای استفاده از شبکه سیمی جوش شده می توان به کاهش بازرسی و نظارت و همچنین امکان میلگرد گذاری در سطوح وسیع اشاره کرد.

چنانچه بتن ساختمان تحت کشش و خمش زیادی قرار داشته باشد مانند عرشه های پل و دال ها، بهتر است از میلگرد در بتن های پیش تنیده استفاده کنید.

نتیجه گیری

برای ساختمان سازی در برابر انتخاب بهترین میلگرد عوامل مهمتر دیگری وجود دارد که برای استحکام و استقامت ساختمان موثر است.

شبکه سیمی جوش شده چیست؟

این شبکه تشکیل شده از سیم های فولادی است. برای اطلاعات بیشتر وارد سایت شوید.

بهترین میلگرد برای ساختمان سازی کدام است؟

برای ساختمان سازی در برابر انتخاب بهترین میلگرد عوامل مهمترب وجود دارد که برای اطلاعات بیشتر مقاله را مطالعه کنبد.

بهناز میرلوحی متولد سال 1375 در شهر اصفهان می باشم. اینجانب در سال 96 تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی مهندسی تکنولوژی اطلاعات در دانشگاه اشرفی اصفهانی به پایان رساندم. پس از پایان تحصیلات به مدت 1 سال در یک شرکت فعال در زمینه ی طراحی سایت و خدمات سئو مشغول به فعالیت شدم.پس از چند ماه درحوزه ی کارشناس تولید محتواهای آموزشی در یک شرکت مربوط به آموزش مجازی 2 سال فعالیت خود را ادامه دادم و هم اکنون نیز در مجموعه ی آهن ملل اصفهان در زمینه ی تولید محتوا مشغول فعالیت هستم.

سایدبار کشویی