امروز : شنبه 3 آبان 1399

قیمت میلگرد ظفر بناب : ثابت

قیمت میلگرد سیادن ابهر : 250 تومان افزایش

قیمت میلگرد شاهرود : 550 تومان افزایش

قیمت میلگرد آریا ذوب : ثابت

قیمت میلگرد میانه : ثابت

قیمت میلگرد گلستان : ثابت

قیمت میلگرد حسن رود : 100 تا 150 تومان افزایش

قیمت میلگرد راد همدان : 100 تومان مجدد افزایش

قیمت میلگرد معراج البرز گلستان : 170 تومان افزایش

قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب : ثابت

قیمت میلگرد سپهر ایرانیان : ثابت

قیمت میلگرد راد همدان : 50 تومان افزایش

قیمت میلگرد کیان کاشان : ثابت

معرفی کارخانه های تولیدکننده قوطی و پروفیل در سطح ایران

1399/07/12 0
تولیدکنندگان قوطی پروفیل

قوطی و پروفیل یکی از مصالحی است که در صنایع مختلفی از جمله صنعت ساختمان از کاربرد گسترده ای برخوردار است. از این سازه فولادی می توان در بخش های مخلتفی از ساختمان و صنایع استفاده کرد.

به طور کلی قوطی و پروفیل دارای دو نوع ساختمانی و صنعتی می باشد. پروفیل های صنعتی در ساخت خودرو و پروفیل های ساختمانی در ساخت درب و پنجره قابل استفاده هستند. در حال حاضر، خوشبختانه کارخانجاتی که در ایران در این زمینه فعالیت می کنند از بهترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده می کنند. کارخانه جهان پروفیل، پارس، شرکت نورد لوله یاران، لوله و پروفیل صابری، گروه صنعتی تهران شرق، فولاد هیربد، نورد پروفیل ساوه و غیره می باشند.

بزرگترین کارخانه های تولیدکننده پروفیل

همانطور که اشاره کردیم کارخانه های مختلفی هم اکنون در کشورمان در زمینه تولید انواع قوطی و پروفیل فعالیت دارند. در این بخش قصد داریم به معرفی برخی از این کارخانه ها به طور مختصر اشاره کنیم.

شرکت جهان پروفیل پارس

شرکت جهان پروفیل پارس، یکی از بزرگترین واحدهای صنعتی تولیدکننده مصنوعات صنعتی از جمله لوله، قوطی و پروفیل می باشد. این شرکت در سال 1361 در تهران تاسیس شد.

از جمله محصولات این کارخانه می توان به پروفیل درب و پنجره، قوطی های صنعتی و ساختمانی، پروفیل مبلی، لوله های صنعتی و لوله داربستی و عرضه آن ها در بازارهای داخلی و خارجی اشاره کرد.

شرکت جهان پروفیل پارس
شرکت چهان پروفیل پارس

شرکت نورد لوله یاران

در اواخر سال 1377 شرکت نورد و لوله یاران به ثبت رسید. همانطور که می دانید این شرکت به طور تخصصی در زمینه تولید لوله و پروفیل فعالیت دارد. محصولات این شرکت مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی هستند و از کیفیت بالایی برخودار می باشند. از جمله تولیدات این کارخانه می توان به محصولات زیر اشاره کرد:

  • قوطی و پروفیل مربع و مستطیل
  • پروفیل های ساختمانی باز و بسته
  • پروفیل درب و پنجره
  • لوله های گاز خانگی و شهری
  • لوله های آب و شوفاژ
  • لوله های ساختمانی و صنعتی
نورد لوله یاران
شرکت نورد لوله یاران

شرکت لوله و پروفیل صابری

در سال 1387، شرکت لوله و پروفیل صابری در شهر صنعتی عباس آباد تاسیس شد. این کارخانه با ظرفیت تولید معادل نیم میلیون تن در سال در زمینه تولید انواع مقاطع لوله مانند لوله داربستی، مبلی، گازی و پروفیل فولادی شروع به فعالیت کرد.

این شرکت از تکنولوژی روز دنیا و ماشین آلات نوین برخوردار است. به طور خلاصه می توان گفت که شرکت لوله و پروفیل صابری محصولات مختلفی مانند درزجوش و باز، پروفیل های چهارضلعی، پروفیل های در و پنجره و چهارچوبی را به تولید می رساند.

به طور کلی محصولات شرکت لوله و پروفیل صابری در صنایع مختلفی مانند ساختمان سازی، پل سازی، سازه های فلزی، در و پنجره فولادی، نفت و پتروشیمی، آب و فاضلاب، خودروسازی، مبلمان خانگی و شهری و کلیه ماشین آلات صنعتی استفاده می شود.

لوله و پروفیل صابری
شرکت لوله و پروفیل صابری

گروه صنعتی شرق تهران

در سال 1380 شرکت نورد لوله و پروفیل تهران شرق در زمینه تولید انواع لوله و پروفیل های صنعتی و ساختمانی در منطقه صنعتی خاتون آباد پاکدشت تاسیس شد. محصولات تولیدی این شرکت شامل انواع لوله های صنعتی، ساختمانی، آب و گاز شهری، قوطی های صنعتی و ساختمانی در سایز160*160 و تا ضخامت 8 میلیمتر می باشد.

گروه صنعتی شرق تهران
گروه صنعتی شرق تهران

صنایع فولاد هیربد زرندیه

یکی از کاملترین مجتمع های تولید فولاد کشور، شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه می باشد که در سال 1391 در شهرک صنعتی مامونیه در شهرستان زرندیه استان مرکزی به بهره برداری رسید. محصولات این شرکت شامل شمش فولادی در ابعاد مختلف، میلگرد فولادی در تمام قطرها، انواع لوله و پروفیل های صنعتی و ساختمانی می باشد.

صنایع فولاد هیربد زرندیه
صنایع فولاد هیربد زرندیه

کارخانجات نورد پروفیل ساوه

کارخانه نورد و پروفیل ساوه در سال 1354 باهدف تولید انواع لوله و پروفیل فولادی تاسیس شد. محصولات این شرکت شامل لوله های شبکه سراسری و شهری، لوله های صنعتی، لوله های گاز و آب، قوطی های مربع و مستطیل، پروفیل های فرم دار صنعتی و درب و پنجره و مقاطع باز می باشد.

پروفیل ساوه
کارخانجات نورد پروفیل ساوه

شرکت پروفیل نیکان اصفهان

شرکت پروفیل نیکان اصفهان در سال 1364 در زمینه تولید انواع قوطی و پروفیل تاسیس شد. مجموعه نیکان در سال ۱۳۸۴ با ارتقاء ظرفیت های تولیدی  در زمینه تولید انواع پروفیل، قوطی، زهوار و چهارچوبی درب و محصولات فولادی از این قبیل موفقیت های خود را ثبت کرد.

شرکت هایی نظیر صنایع نورد یزد، صدرا پروفیل تهران، پروفیل فولاد علویجه ، سپنتا یزد، امید البرز، پروفیل یزد، پروفیل آریاوا نیز از کارخانه‌های تولیدکننده پروفیل به شمار می‌آیند که انواع پروفیل در ابعاد و انواع متنوع تولید میکنند.

نیکان پروفیل
شرکت پروفیل نیکان اصفهان
پروفیل ها به چند دسته تقسیم می شوند و چه کاربردهایی دارند؟

به طور کلی پروفیل ها دارای دو نوع ساختمانی و صنعتی می باشند. پروفیل های صنعتی در ساخت خودرو و پروفیل های ساختمانی در ساخت درب و پنجره قابل استفاده هستند.

کارخانجات معتبر و برتر تولیدکننده پروفیل در ایران کدامند؟

جهان پروفیل پارس، نورد لوله یاران، پروفیل نیکان اصفهان، نورد پروفیل ساوه، هیبربد زرندیه، گروه صنعتی شرق تهران و پروفیل صابری


برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.