امروز : جمعه 15 اسفند 1399

قیمت شمش فولادی:  

ثابت

قیمت انواع ورق آهن:  

ثابت

قیمت انواع لوله:  

ثابت

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان:  

ثابت

قیمت میلگرد امیرآباد:  

ثابت

قیمت میلگرد ظفر بناب:  

ثابت

قیمت میلگرد میانه:  

ثابت

قیمت میلگرد جهان فولاد غرب:  

ثابت

قیمت میلگرد شاهین بناب:  

ثابت

قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر:  

ثابت

قیمت میلگرد سمنان:  

ثابت

قیمت میلگرد آذر فولاد امین:  

ثابت

قیمت میلگرد بردسیر کرمان:  

ثابت

قیمت میلگرد کاوه تیکمه داش:  

ثابت

قیمت میلگرد اردبیل:  

ثابت

قیمت میلگرد هشترود:  

100 تومان

کاهش

قیمت میلگرد معراج البرز گلستان:  

ثابت

قیمت میلگرد آریا ذوب:  

ثابت

قیمت میلگرد شاهرود:  

ثابت

قیمت میلگرد گلستان:  

ثابت

قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب:  

ثابت

قیمت میلگرد کیان کاشان:  

ثابت

قیمت میلگرد سپهر ایرانیان:  

ثابت

قیمت میلگرد راد همدان:  

ثابت

قیمت میلگرد سیادن ابهر:  

ثابت

احتمال افزایش قیمتها در بازارآهن

بهناز میرلوحی
الهام موسوی 1399/11/18 0
احتمال افزایش قیمت ها در بازار آهن

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، بازار آهن در هفته گذشته با وجود رکود ، اوایل هفته با رشد ملایم قیمت ها همراه بود که اواسط هفته این رشد به حداقل رسید و با کاهش نرخ دلار از روز دوشنبه بازار آهن مجدد به ثبات قیمتی بازگشت و همچنین به صورت محدود شاهد کاهش قیمت ها بودیم. اما می پردازیم به محدوده…

بر اساس گزارش واحد خبر آهن ملل اصفهان، بازار آهن در هفته گذشته با وجود رکود ، اوایل هفته با رشد ملایم قیمت ها همراه بود که اواسط هفته این رشد به حداقل رسید و با کاهش نرخ دلار از روز دوشنبه بازار آهن مجدد به ثبات قیمتی بازگشت و همچنین به صورت محدود شاهد کاهش قیمت ها بودیم.

اما می پردازیم به محدوده قیمتی انواع محصولات فولادی که میلگرد ۱۴ آجدار با افزایش ۱۳۴ تومانی به ۱۲ هزار و ۷۳۵ تومان رسید و همچنین قیمت تیرآهن ۱۴ نیز با افزایش ۱۶۶ تومان به ۱۳ هزار و ۴۳۳ تومان، همچنین میانگین قیمت نبشی با ۱۱۱ تومان افزایش به ۱۳ هزار و ۲۳۱ تومان رسید. پروفیل ضخامت ۲ نیز با افزایش ۳۵۹ تومانی به ۲۱ هزار و ۷۷۵ تومان ، شمش القایی نیز با افزایش ۱۲۵ تومانی به ۱۱ هزار و ۳۷۰ تومان رسید.

و همچنین بورس کالا در هفته گذشته با استقبال خوبی رو به رو شد که شمش فولادی با احتساب مالیات ۱۱ هزار و ۴۹۳ تومان قیمت گذاری شد و بر اساس خرید بیش از پنجاه درصد از حجم عرضه های شمش و مقاطع، در هفته آینده این محصولات با ضریب ۸۰ درصد CIS معامله خواهد شد.

در هفته گذشته با چند روایت همراه بودیم که مبنای آنها تحولات خارجی و تاثیر مستقیم آن بر بازار ارز بود. همچنان تکلیف بازگشت آمریکا به برجام مشخص نیست و بایدن با حضور در وزارت خارجه در رابطه با ایران سخنی نگفت. از سوی دیگر منابع خارجی از پیشنهاد جدید طرف اروپایی خبر می دهند که در ازای امتیازات اقتصادی ایران به تعهدات خود در برجام بازگردد. 

نظرات

دیدگاه ها بسته شده اند.