نحوه محاسبه وزن میلگرد

نحوه محاسبه قیمت میلگرد

محاسبه ی قیمت روز میلگرد براساس وزن میلگرد استفاده شده در هر بندیل میلگرد محاسبه میشود و محاسبه ی وزن میلگرد یک فرمول منحصر به فرد خود را دارد و بسیاربرای پروژه های عمرانی حائز اهمیت میباشد و بر این اساس وزن و طول مقدار مورد نیاز میلگرد را مشخص میکنند.با آهن ملل همراه شوید.

محاسبه ی وزن میلگرد

فروش میلگرد بر اساس وزن صورت می گیرد و برای تعیین دقیق وزن میلگرد مورد نیاز باید فرمول محاسبه وزن بر اساس مقیاس طول را مد نظر قرار داد.

مجموعه ی آهن ملل مناسب ترین قیمت میلگرد کارخانه ها و برند های مختلف را به مشتریان ارائه می کند.

برای محاسبه میزان میلگرد مورد نیاز ساختمان از دو روش محاسبه کلی و محاسبه دقیق بر اساس متراژ مورد نیاز استفاده می شود.

محاسبه کلی

در روش محاسبات کلی به ازای هر متر مربع 40 تا 60 کیلوگرم میلگرد در نظر گرفته میشود که به هیچ عنوان روش درست و مقرون به صرفه ای نیست. زیرا میزان هدر رفتن میلگرد در پروژه بسیار زیاد است.

وزن میلگرد

محاسبه دقیق

بهترین روش، روش دقیق محاسباتی وزن میلگرد است با استفاده از جدول لیستوفر و جدول اشتال محاسبه میشود.

فرمول محاسبه دقیق میلگرد مورد نیاز ساختمان به صورت زیر است:

نحوه محاسبه وزن میلگرد

نتیجه گیری

بنابراین برای محاسبه ی قیمت میلگرد باید از وزن هر بندیل میلگرد اطلاع داشته باشیم و با استفاده از فرمول وزن، قیمت بندیل میلگرد را محاسبه کنیم.

قیمت میلگرد چگونه محاسبه میشود؟

میلگرد براساس وزن میلگرد استفاده شده در هر بندیل میلگرد محاسبه میشود و محاسبه ی وزن میلگرد یک فرمول منحصر به فرد خود را دارد که برای اطلاعات بیشتر وارد سایت شوید.

محاسبه ی وزن میلگرد به چه صورت است؟

فروش میلگرد بر اساس وزن صورت می گیرد و برای تعیین دقیق وزن میلگرد مورد نیاز باید فرمول محاسبه وزن، بر اساس مقیاس طول را مد نظر قرار داد.

بهناز میرلوحی متولد سال 1375 در شهر اصفهان می باشم. اینجانب در سال 96 تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی مهندسی تکنولوژی اطلاعات در دانشگاه اشرفی اصفهانی به پایان رساندم. پس از پایان تحصیلات به مدت 1 سال در یک شرکت فعال در زمینه ی طراحی سایت و خدمات سئو مشغول به فعالیت شدم.پس از چند ماه درحوزه ی کارشناس تولید محتواهای آموزشی در یک شرکت مربوط به آموزش مجازی 2 سال فعالیت خود را ادامه دادم و هم اکنون نیز در مجموعه ی آهن ملل اصفهان در زمینه ی تولید محتوا مشغول فعالیت هستم.

سایدبار کشویی