امروز : سه شنبه 14 مرداد 1399

قیمت میلگرد میانه : ثابت

قیمت میلگرد آذر فولاد امین : ثابت

قیمت میلگرد پرشین فولاد : 300 تومان افزایش

قیمت میلگرد شاهین بناب : 20 تومان افزایش

قیمت میلگرد نیک صدرا توس : ثابت

قیمت میلگرد گلستان : 100 تومان کاهش

قیمت میلگرد نیشابور : ثابت

قیمت میلگرد آریا ذوب : ثابت

قیمت میلگرد فایکو (البرز ایرانیان) : ثابت

قیمت میلگرد سپهر ایرانیان : 150 تومان افزایش

قیمت میلگرد شاهرود : 50 تومان افزایش

قیمت میلگرد سمنان : 50 تومان افزایش

قیمت میلگرد ظفر بناب : اعلام شد

قیمت میلگرد سیادن ابهر : 50 تا 400 تومان افزایش

قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب : 50 تومان افزایش

قیمت میلگرد راد همدان : 50 تومان افزایش

کیان فولاد ابهر

کیان فولاد ابهر

کارخانه کیان ابهر با نام تجاری شرکت کیان فولاد ابهر در سال ۱۳۹۴ شروع به کار کرد. این کارخانه با هدف ایجاد اشتغال و رفع مشکلات واحدهای صنعتی احداث شد. ظرفیت تولید این کارخانه ۲۰۰ هزار تن در ابتدای کار در نظر گرفته شد.

با هدف ایجاد اشتغال و رفع مشکل واحد های صنعتی با به کار گیری ۱۱۲ نفر پرسنل متخصص در این حوزه و همچنین با سرمایه گذاری ۳۴۰ میلیارد ریال فعالیت خود را در تولید میله و میلگرد آغاز کرد. این مجموعه با مدیریت جناب آقای محمدرضا سلطانی از شهریور ماه سال ۱۳۹۴ با در نظر گرفتن ظرفیت تولیدی ۲۰۰ هزار تن با توجه به اشتغال زائی ۱۱۲ نفر در حوزه تولید میلگرد آجدار آغاز به کار کرد و تاکنون با توسعه تولیدات خود در انواع مختلف میلگرد به فعالیت خود ادامه داده است.

محصولات کارخانه کیان فولاد ابهر

تولیدات این مجتمع، انواع میلگرد A2 و A3 می‌باشد. تولیدات به صورت کلاف و شاخه ای و از جنس فولاد کم آلیاژی و ساده کربنی می‌باشد. تولیدات مطابق با استاندارد ملی ایران ۳۱۳۲ می باشد.

تولیدات این کارخانه برای سازه های که باید دچار تغییر شکل شوند مناسب نمی باشد. آج ها به صورت جناغی هفت و هشت می باشند. طول هر شاخ ۱۲ متر می باشد. انجام عملیات جوشکاری روی این محصولات فولادی ممنوع می باشد. طریقه شناسایی میلگردهای این مجموعه علامت حک شده KFA می باشد.