ورق طرح سفال

ورق طرح سفال چیست؟ با مزایای آن آشنا شوید.

ورق طرح سفال در ساختمان سازی بسیار کاربرد دارد. از مزایای ورق طرح سفال میتوان به مقاومت در برابر آتش سوزی و سبک بودن ورق اشاره کرد. برای آشنایی بیشتر با ورق طرح سفال با مقاله ی نوشته شده در آهن ملل همراه باشید.

ورق طرح سفال

ورق طرح سفال در ساختمان سازی و ساخت تاسیسات جایگاه ویژه ای دارد. ورق طرح سفال از جایگاه ویژه ای برخوردار میباشد. این محصول ویژگی های منحصر به فردی دارد که همین در میزان خرید فروش آن تاثیر گذار است. ورق های طرح سفال یکی از مناسب ترین مصالح برای سقف های شیروانی است. ورق طرح سفال انواع و طرح های متفاوتی دارد. مهمترین کاربرد ورق طرح سفال، ساخت آلاچیق، پوشش های سقفی، سردر ساختمان ها و سقف های شیروانی است. این ور ها در ضخامت ها و ابعاد گوناگونی تولید و در بازار عرضه میشود. بدلیل سبک بودن وزن ورق طرح سفال، بهترین گزینه برای مناطق زلزله خیز میباشد.

مجموعه ی آهن ملل مناسب ترین قیمت ورق کارخانه ها و برند های مختلف را به مشتریان عزیز ارائه می کند.

انواع ورق های طرح سفال

ورق های طرح سفال پالرمو

ورق های طرح سفال پالرمو یکی از اصلی ترین نوع ورق های طرح سفال می باشد. این نوع ورق برای ساخت ورق های شیروانی ساختمان های ویلایی مناسب است. این نوع ورق در برابر شکستگی مقاوم است و وزن کمتری نسبت به بقیه ی ورق ها دارد. این ورق ها تنوع رنگی زیادی دارد.

ورق های طرح سفال جنوا

این نوع ورق کاربرد گسترده ای در ساخت سقف های شیروانی دارد.

ورق های طرح سفال پرچین

این نوع سقف بدلیل کنار هم قرار گرفتن به شکل پرچین در برابر باد و باران مقاومت و استقامت گسترده ای دارد. ورق های طرح سفال پرچین در برابر نیروهای برشی و پیچشی زلزله نیز مقاومت مناسبی دارند

کاربرد های ورق های طرح سفال

– سقف های شیروانی

– سقف های شیبدار

– سردر منازل و پارکینگ ها

– سقف و دیواره آلاچیق ها

– پوشش سقف سوله ها

مزایای استفاده از ورق طرح سفال

نصب آسان در کمترین زمان ممکن

سازگاری با انوان شرایط جوی و محیطی

وزن پایین ورق

مقاومت بالا در برابر زلزله و سیل و بلایای طبیعی

قیمت مناسب ورق

زیبا بودن ورق طرح سفال

دلایل استفاده از ورق طرح سفال

ورق های طرح سفال به دلیل داشتن مقاومت و کیفیت بالا، در بسیاری از سازه ها استفاده میشود. این ورق نصب آسان و سریعی دارد. و در کمترین زمان این محصول نصب میشود. ورق طرح سفال وزن پایینی دارد که هم در برابر زلزله مقاوم میشود و هم به راحتی از جایی به جای دیگر  در صورت نیازانتقال داده میشود. برای استفاده از این محصول نیاز به زیر سازی ساده ای میباشد، که با استفاده از نصب خرپای ساده، صورت میگیرد. در برابر آتش سوزی مقاومت بالایی دارد. این محصول زیبایی منحصر به فردی دارد که به همین دلیل برای دکوراسیون و فضای بیرون سازه استفاده میشود. این محصول در حین تولید رنگ آمیزی میشود. از این رو به رنگ آمیزی مجدد نیاز ندارد.

بهناز میرلوحی متولد سال 1375 در شهر اصفهان می باشم. اینجانب در سال 96 تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی مهندسی تکنولوژی اطلاعات در دانشگاه اشرفی اصفهانی به پایان رساندم. پس از پایان تحصیلات به مدت 1 سال در یک شرکت فعال در زمینه ی طراحی سایت و خدمات سئو مشغول به فعالیت شدم.پس از چند ماه درحوزه ی کارشناس تولید محتواهای آموزشی در یک شرکت مربوط به آموزش مجازی 2 سال فعالیت خود را ادامه دادم و هم اکنون نیز در مجموعه ی آهن ملل اصفهان در زمینه ی تولید محتوا مشغول فعالیت هستم.

سایدبار کشویی