کارخانه فولاد هشترود در سال 1385 در شهرستان هشترود استان تبریز تاسیس شد.این منطقه به دلیل شرایط و موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن در نزدیکی راه های ارتباطی برای حمل و نقل آسانتر، مکان مناسبی برای تاسیس کارخانه فولادی بود.

فولاد هشترود , فولاد سازان دقیقی تبریز - آهن ملل اصفهان

محصولات شرکت فولاد هشترود

 • تولید کننده انواع میلگردهای فولادی

میلگرد فولاد هشترود در دو گرید A2 و A3 از سایز ۸ الی ۲۰ مطابق با استانداردهای روز تولید می شوند. میلگردهای A2 اغلب به منظور استفاده در عملیات عمرانی مورد استفاده قرار می گیرد. این دسته از محصولات فولادی نسبتا ترد و نیمه خشک بوده بر همین اساس توصیه می کنیم تا حد امکان از انجام عملیات جوشکاری روی سطح آن جلوگیری شود. روال و ممنوعیت جوشکاری در خصوص میلگردهای گرید A3 هشترود نیز دقیقا به همین منوال است گرید A3 محصولی خشک و بسیار شکننده است بنابراین عملیات خم و باز خم روی آن کاملا ممنوع بوده و حتی برای اتصال میلگردها در ستون بندی و… بهتر است از ابزار آلات مربوطه به جای جوشکاری کمک گرفته شود.
برای سفارش میلگرد می توانید به لینک روبرو مراجعه نمایید:   قیمت میلگرد فولاد هشترود

برای تشخیص گرید محصول باید به آج های حک شده روی شاخه ها توجه کرد. A2 دارای آج های مارپیچی دور تا دور شاخه می باشد. A3 دارای آج های جناغی شکل هفت هشتی می باشد.

 • میلگرد آجدار

برای سفارش میلگرد می توانید به لینک روبرو مراجعه نمایید:   قیمت میلگرد فولاد هشترود

 • مقاطع فولادی

برای سفارش میلگرد می توانید به لینک روبرو مراجعه نمایید:   قیمت مقاطع فولادی هشترود

 • تیرآهن

برای سفارش میلگرد می توانید به لینک روبرو مراجعه نمایید:   قیمت تیرآهن فولاد هشترود

 • نبشی

برای سفارش نبشی می توانید به لینک روبرو مراجعه نمایید:   قیمت نبشی فولاد هشترود

کارخانه هشترود زمینه ساز اشتغال 2400 نفر نیرو به صورت مستقیم و غیرمستقیم می باشد. بیان شده که با بهره برداری از خطوط تولیدی جدید، تعداد 500 نفر نیرو به پرسنل اضافه خواهند شد.

از اهداف کارخانه هشترود تامین نیازهای بازار داخلی کشور می باشد. ولی با توجه به سرعت رشد و پیشرفت کارخانه، احتمال می رود که در آینده شاهد این باشیم که به کشورهای منطقه صادرات داشته باشد.

 • بازرگانی آهن ملل اصفهان
 • محصولات فولاد هشترود

  انواع میلگردهای فولادی
  مقاطع فولادی
  تیرآهن
  نبشی

 • کانال تلگرام آهن ملل اصفهان , قیمت لحظه ای آهن و میلگرد , نوسانات بازار آهن , تحلیل و پیش بینی بازار آهن